Има ли желаещи?!?

  • 15 541
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 301
Има ли желаещи да се организираме и да поръчваме заеедно от http://www.fisherprice.at   
Това е въпроса ми Hugще чакам желаещи Peace

# 1
  • Мнения: 2 663
Има да-ЕТОООООООООООО МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 2
  • Мнения: 301
Има да-ЕТОООООООООООО МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Супер Heart Eyes
значи все пак има желаещи Sunglasses
Ти какво си си харесала?

# 3
  • Мнения: 4 362
 Mr. Green има,ама не съм от СФ Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 301
Няма никакъв проблем,че не си от Сф Mr. Green Wink
Ако искаш на ICQ ще е по-удобно да се разбереме Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 412
И аз съм искам да си поръчам две неща

http://www.fisherprice.at/fisher-price-baby-Kat408/fisher_price_ … mit_p-Art794.html
и това
http://www.fisherprice.at/fisher-price-babygear-Kat367/fisher_pr … m_ba-Art2595.html

как точно става и каква е цената за доставка до бг? newsm78 Grinning

# 6
  • Мнения: 301
Сега първо искам да отбележа че съвместно с една мама от форума която живее в Германия и знае немски Mr. Green(то е логично)се "консултирам" ако мога така  да се изразя относно този онлайн магазин на Фишер-Прайз-тя беше дала линк на този магазин в една друга тема и аз се свързах с нея и я помолих за "съдействие"във връзка с превода(защото не знам немски,а предполагам и повечето от вас)та тя беше така добра за което искам и оттук да й БЛАГОДАРЯ  bouquetче се съгласи да помага при поръчката Blush Hug

И така които желаят да се включам към "общата"доставка нека пишат в тази тема,когато се съберем всички желаещи мами,ще се организираме и ще поръчаме заедно Hug

# 7
  • Мнения: 1 455
Пишете ме и мен.Още не съм разгледала всичко,но си набелязах вече няколко играчки Hug

# 8
  • Мнения: 301
Сега да напиша по-подробно за поръчката
1.цената на доставката-14евро,няма значение колко неща ще се поръчват-1,2 и т.н
2.само по банков път се плаща,няма значение в коя банка
3. май има комисионна-8 евро плюс 0,15%от стойността(но това трябва да се провери допълнително Peace)
Това се сещам сега,ако имате въпроси питайте Hug

# 9
  • Мнения: 1 455
А доставката всеки сам ли я поема или общо колкото се съберем? Нещо не ми е много ясно newsm78

# 10
  • Мнения: 301
А доставката всеки сам ли я поема или общо колкото се съберем? Нещо не ми е много ясно newsm78
Парите за доставката ще си я разделиме колкото майки се събереме  Peace
Трябва със сигурност да решиме точно кои ще сме и да събереме парите за стойността на покупката и доставката си я делиме и се доуточняваме на коя мама да напишеме адреса за доставка и да преведеме заедно парите по банков път Hugи после като пристигне  доставката при някоя от мамите(може при мен,може и при някоя от вас)разбираме се къде да се срещнем и си получаваме играчките Hug
Мисля че така е най-добре Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 455
Това е супер,предлагам всеки да пише къде живее и да се организираме Hug Аз съм в Ст.Град.

# 12
  • Мнения: 301
Аз съм в Банкя,а Констанс е в Панчарево

# 13
  • Мнения: 398
Включете и мен. По-късно ще пиша какво съм харесала.

# 14
  • Мнения: 301
 До тук добре Hug
Само по-късно трябва пак да се "преброим"и да знаем кои ще сме със сигурност!!!
И казвайте в кои квартали сте Wink

Общи условия

Активация на акаунт