Бременност с близнаци и секс

  • 4 068
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Какви са препоръките на лекарите по този въпрос? Рисковано ли е, кога и изобщо всичко? Вие практикувахте ли то спорт докато бяхте бременни и как се чувствахте? Лично аз нямам специална забрана за това от лекар, изобщо не е ставало на въпрос. Но много ме е страх да го практикувам. Все  имам чувство, че ще навредя на бебоците.

# 1
  • Мнения: 990
Аз имах проблемна бременност с кървене в през първите месеци, после и ниска плацента и секса беше "мираж"  Laughing. Защо не попиташ гинеколога си , така ще си по-спокойна и ти самата .Успех и лека бременност   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
доста редовно при това, не сме си променяли сексуалните навици изобщо до деня преди да вляза за секцио. ако нямаш противопоказания и след консултация с лекар - няма никакви проблеми. Peace

# 3
  • varna
  • Мнения: 1 012
ако се чувстваш добре и имаш желание-няма причина да не  го правиш,аз съм в 32гс  и  до края на 6 месец правихме секс- а до скоро практикувахме и орална любов Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 640
Какви са препоръките на лекарите по този въпрос? Рисковано ли е, кога и изобщо всичко? Вие практикувахте ли то спорт докато бяхте бременни и как се чувствахте? Лично аз нямам специална забрана за това от лекар, изобщо не е ставало на въпрос. Но много ме е страх да го практикувам. Все  имам чувство, че ще навредя на бебоците.

докато имаш това чувство, по-добре не се насилвай.
Иначе отговорът е- ако няма противопоказания няма поблем.

# 5
  • Мнения: 1 419
В началото имах кървене и не ни разрешаваха. После подновихме, но откакто попорасна коремчето, започна да ми се стяга и преустановихме тази дейност отново Rolling Eyes.
Ако нямаш противопоказания, няма причина да не правите секс, но Полар ти е казала - ако те е страх и не се чувстваш спокойно, по-добре недей  Peace.

# 6
  • Мнения: 256
Най-важна и решаваща е преценката на лекаря и разбира се ти как се чувстваш  Naughty
До преди окло 2 седмици нямах никаква забрана макар да имах леко и без последици кървене в 13 г.с. и имах желание Embarassed.
След това влязох в болница с контракции на 2мин./така показваше апарата/,сега сам вкъщи на легло и както каза док.ще ме наблюдават дали ще родя в близките 2,3 седмици Cry Cry и нямам и намерение да питам лекаря за секс-то е ясно!

Пожелавам ти лека бременност и не се насилвай,макар да не може да навредиш на бебетата   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 12 201
  Ние също го практикувахме до към 6 месец когато незнам защо лекарката каза да спрем. И въпреки че според мен нямаше проблем да си продължим таткото го беше страх ..
  Galfi надявам се да издържиш колкото се може повече вкъщи на легло  Praynig Praynig
 

# 8
  • Мнения: 2 051
След петия месец спряхме по лекарски съвет.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И ние до към 5 месец и след това по лекарски съвет минахме на друг вид секс-само тантрическия дето не успяхме да научим,ама нищо другия път Laughing
Ако се чувстваш добре не се притеснявай-а ако има нещо предполагам ,че твоят лекар ще ти каже

# 10
  • Мнения: 183
И на нас ни беше забранено почти през цялата бременост smile3515.
Лекарите бяха казали, че дечковците ще се родят между 1-ви и 10-ти май при термин 3-ти юни и като стана 1-ви май казах на таткото, че така или иначе ще се родят и да скачаме в кревата luvbed.
Точно 4 часа след това креватната гимнастика родих   ylinfant  ylinfant
Така че е най добре да се съветваш с лекаря.
Лека и успешна бременност  bouquet

# 11
  • Мнения: 25
Аз не съм се саветвала с гинеколога,но почти през цялата бременност правихме секс.Въздържахме се само около 5 месец когато получих кравоизлив,но тъй като доктора каза,че не е резултат на някакъв проблем,после пак продължихме.Имах цветна бременност.Малко ограничихме честотата на секса.Така че,ако няма проблем-пълен напред. newsm10

# 12
  • софия
  • Мнения: 555
стига да има желание и да няма противопоказания. сексът е удоволствие за мама, следователно и за децата Simple Smile

# 13
  • Мнения: 67
Ааааааааа
С тези контракции от 4 месец какъв секс.Чак след като се възстанових от раждането започнах на ново

Общи условия

Активация на акаунт