"Горещо" с Мира Добрева

  • 10 767
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Ми не може да ме грабне таз жена... Като разказваше за началото на кариерата си, най-чистосърдечно си говореше как е чакала някой да забележи колко е хубава. Отишла в НТВ и чакала да я видят каква е красавица...

Ама каква реклама на ботокса, а? Колко струва една инжекцийка, някой знае ли?

# 31
  • Мнения: 6 417
250 лева.

# 32
  • Мнения: 7 186
Уфф Венета върти- суче, не можа да се стърпи да не спомене пак и собствения си брак...
Нямало само тя да е прецакана, дето се е омъжила, женете се хора... пфу аман Sick
Мисля, че вече не е останал човек, който да не е разбрал, че се е омъжила... или греша?

# 33
  • Мнения: 6 417
То вече започна да се говори, че се развежда  Joy

# 34
  • Мнения: 1 404
За първи път Венета ми е толкова неприятна,на фона на Мира изглежда като хищник,даже не хищник ами нещо друго,не мога да определя точно.

# 35
  • Мнения: X
За хубава- дяволски красива, но за мен Мира Добрева си остава една снобарка и Уеко тъпичка.  Whistling
А ВИнетка нещо погрозняла ми се струва.  ooooh! Преди пó я харесвах.

# 36
  • Мнения: 1 114
лошо й станало като разбрала, че трябва да плаща и сметка за уроци по пиано на дъщеря си.  #Crazy те сигурно не струват и една десета от въпросните обувки.
ама много превзета...

# 37
  • Мнения: 216
Леля ми е била на сжатбата и преди 14 г. и има снимки от там-голяма селянка е била!

# 38
  • Мнения: 2 013
Префърцуненичка е Мира, мисля, че тази жена няма никакво чувство за хумор и самоирония, много насериозно се взема. А Венетка се опитва да я провокира и леко иронизира даже.

Детето очевидно е в частно училища, а там и уроците по пиано са на други цени...

# 39
  • Мнения: 2 013
репетирала била.....
ох, тъпаааааааа
и си признава

# 40
  • Мнения: 6 417
Абе къв борбен и силен човек била Мира след като за всичко се грижи Жоро. newsm78

# 41
  • Мнения: 1 404
Леля ми е била на сжатбата и преди 14 г. и има снимки от там-голяма селянка е била!
Пък на мойта баба първата братовчедка познавала на техен съсед брата,истински гражданин,даже снимка си направили заедно.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
на мен ми се види искрена Мира newsm78
Леко се сконфузи за обувките, комай  Mr. Green

ВИнетка,пак се ожали,милата, ама Мирето й к го каза- ти кат' бърза толкова,сега к'во се жалиш,че не си щастлива  hahaha
Абе, ВИнетка, трябваше да се вземе с Азис-чо и да си добруват двамцата/тримцата  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 013
Призна си, че дебне есемеси...

# 44
  • Мнения: 7 186
Първо разправя как много ревнувала Жоро, че работел с манекенки, можел да се изкуши, проверявала му есемесите, след 5 мин.- колко голяма душа бил, какъв човек, била сигурна в чувствата му и никакви манекенки не можели да я уплашат... а де newsm78
Притеснена ми се вижда тая жена, въпреки че всячески се старае да го прикрива и май е с доста лабилна психика. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт