"Горещо" с Мира Добрева

  • 10 765
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 495
Венетка се показа в присъщото си вече амплоа на простакеса
Мира пък, явно за да й импонира, също малко попрекали, иначе ми се стори много симпатична жена
Що се отнася до обясненията за обувките и модните дрешки, вероятно Мира се е съобразила с критериите за стил на аудиторията на предаването  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 2 013
Мира ми прави впечатление на  неуверена жена.
Отдава твърде голямо значение на външния  си вид и се тревожи как изглежда, как я възприемат  и не смее да се отпусне и да се шегува. Прекалено насериозно се взема.
Уж е откровена, но сама си противоречи - хем го ревнува и провервя смс, хем нямала притеснения от изневяра.  Rolling Eyes
После готова била за сватба, но чакала Жоро да и предложи, в следващия момент, тя не била готова, имала страх от обвързване.
Откровенията за репетираното интервю и за обувките бяха... глупави и ненужни. Какъв е смисъла да се появиш с обувки за 1000 и колко лв. и да обясняваш, че не можеш да си ги позволиш в ежедневието, че са спец. за интервюто, все едно е някакъв официален повод, че са от намаление и ги е купил любовника ..  ooooh!   
Надскача възможностите си , за да се представи за някаква, каквато веднага заявява, че не е .  Rolling Eyes Извинете, не злобея, но това е тъпо! Както и че е обмисляла какво да каже, но не е избрала позиция по основни въпроси и си противоречи сама.

Подписвам се под всяка дума от анализа ти.
И за бившия си мъж си противоречеше... Излезе, че се е развела с него, защото тя била тв звезда, а пък той - асансьорен инженер.

# 77
  • София
  • Мнения: 5 289
Неможах да гледам цялото предаване,но общо взето имам хубави впечатления от Мира Добрева.Притесняваше се,ма то как иначе,като се има впредвид че я чака интервю с Венета Райкова и наглите и въпросчета.Жената просто е по консервативна,но тва не значи че е тъпа.Прекалено много и се връзваше на Венета и се обясняваше,явно и затова на моменти си противоречеше малко,в стремежа си да бъде искренна.

# 78
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Фен съм на Мира Добрева. Гледах минути от предаването- преди да започне "Списъкът на Шиндлер".
Относно поведението на В.Райкова- именно заради нея не гледам и " Горещо", яко противна ми е.  Sick Да не говорим, че веднъж щеше да ме бутне с количката, докато пресичах на зелено бул. Бъкстон  #Cussing out Поне съм 95% сигурна, че беше тя. И наистина прекалява с този неин брак! Разбрахме, че се омъжи, стига си го повтаряла като развален грамофон.

# 79
  • Мнения: 1 258
Мира ми прави впечатление на  неуверена жена.
Отдава твърде голямо значение на външния  си вид и се тревожи как изглежда, как я възприемат  и не смее да се отпусне и да се шегува. Прекалено насериозно се взема.
Уж е откровена, но сама си противоречи - хем го ревнува и провервя смс, хем нямала притеснения от изневяра.  Rolling Eyes
После готова била за сватба, но чакала Жоро да и предложи, в следващия момент, тя не била готова, имала страх от обвързване.
Откровенията за репетираното интервю и за обувките бяха... глупави и ненужни. Какъв е смисъла да се появиш с обувки за 1000 и колко лв. и да обясняваш, че не можеш да си ги позволиш в ежедневието, че са спец. за интервюто, все едно е някакъв официален повод, че са от намаление и ги е купил любовника ..  ooooh!   
Надскача възможностите си , за да се представи за някаква, каквато веднага заявява, че не е .  Rolling Eyes Извинете, не злобея, но това е тъпо! Както и че е обмисляла какво да каже, но не е избрала позиция по основни въпроси и си противоречи сама.


Така мисля и аз.Колкото и да не ми е работа.По-силно е от мен(да мисля). Joy

# 80
  • Мнения: 1 640
Хареса ми поведението на Мира,с нищо не ме подразни,не зная защо някои от вас търсят под вола теле и  правят  дълбокомислени анализи,почиващи на внушения.Мира си противоречала за това и онова!Аз не забелязах противоречия!

# 81
  • Мнения: 1 999
За мен Мира Добрева е много симпатична и приятна жена.

# 82
  • Мнения: 7 640
 не и пасна нещо на имиджа на борбена и самостоятелна признанието, че я издържат.
Реално обаче 99% от родните звезди са така, но не съм чула друга да си го признае. Евала за което!

# 83
  • Мнения: 275
Харесвам Мира, и в предаването ми хареса.Защо обаче нищо не я попита за Александър Пелев-нали имаха по едно време някаква задявка, някой от вас знае ли къде се загуби това момче и що е разминаха с Мира?Стана ми любопитно, а пък и тая Венета нали уж всичко проучва и за всичко пита....

# 84
  • Мнения: 781
Не изчетох темата до край, защото леко се отегчих от час от коментарите Tired, но Мира Добрева ми е съседка  и имам много приятни впечатления от нея като човек! Simple Smile Що се отнася до участието й в "Горещо".....ами харса ми.....беше естествена и свежа! Wink

# 85
  • Мнения: 1 840
На мен ми хареса. Даже много. А това, че си противоречи - няма нищо странно, всички си противоречим за едно или за друго, постоянно се люшкаме от една крйност в друга, само че за различни неща - при нея борбата е между разума и чувствата, между страха и смелостта (както и при повечето от нас впрочем). Мира ми се стори едновременно хем силна, хем женствена и уязвима. Това, че е с по-консервативни разбирания, също ми допада (и аз съм консерва). Стори ми се, че е честна не само към въпросите на Венета Райкова, а и към себе си. Какво лошо има в това, че любимият й мъж я издържа финансово? Аз поне не виждам нищо лошо, щом и на него му е приятно. Изглежда наистина го обича. Когато Пенчо Славейков бил обвинен, че си противоречи, той отговорил, че умните противоречат на другите, а мъдрите - на себе си. А Венета Райкова изпростява все повече - преди ми допадаше, но границата между оригиналното и просташкото е много тънка и смятам, че тя вече я е минала. А как заръфа само Васил Петров - дожаля ми за него - той винаги е бил толкова дискретен за личния си живот - тя направо му се подиграваше с тия баджанаци.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Харесвам Мира, и в предаването ми хареса.Защо обаче нищо не я попита за Александър Пелев-нали имаха по едно време някаква задявка, някой от вас знае ли къде се загуби това момче и що е разминаха с Мира?Стана ми любопитно, а пък и тая Венета нали уж всичко проучва и за всичко пита....

Сашо Пелев се ожени за една репортерка от К1 , Любка и имат дете.

# 87
Мира е страшно умна и красива.Естествено,4е ще се претесни от тъпите въпроси на Венетка,която банална стана с неините глупотии.Толква се истърка ве4е постояно изтъква,4е е омъжена.Нии  зрителите не сме 4ак толква тъпи да не знаем колко струва.Въобще не мога да ги сравнявам.

# 88
  • Мнения: 2 013
Мира е страшно умна и красива.Естествено,4е ще се претесни от тъпите въпроси на Венетка,която банална стана с неините глупотии.Толква се истърка ве4е постояно изтъква,4е е омъжена.Нии  зрителите не сме 4ак толква тъпи да не знаем колко струва.Въобще не мога да ги сравнявам.

Ако Мира е страшно умна, то Венета е гений. Венетка очевидно си е избрала този образ, или пък продуцентите й са го избрали - малко чалга, малко махленка, но са решили, че явно това се харесва на масовия вкус. Като ББ например.
А ако е много умна Мира е можела:
1. Да не участва в предаването на Венета
2. Да си подготви по-добри версии по темите гадже, бивш мъж, пари, работа и пр., а не да си противоречи.
Мога да продължа, но няма смисъл. Всеки има собствено мнение.  Peace   

# 89
  • Мнения: 1 063
Харесвам Мира, и в предаването ми хареса.Защо обаче нищо не я попита за Александър Пелев-нали имаха по едно време някаква задявка, някой от вас знае ли къде се загуби това момче и що е разминаха с Мира?Стана ми любопитно, а пък и тая Венета нали уж всичко проучва и за всичко пита....

Сашо Пелев се ожени за една репортерка от К1 , Любка и имат дете.

Адвокат е отдавна. Познат е на сем. ми.

А за Мира - наистина е невероятен човек. И не ме интересува личният й живот (за съжаление в реалният ми живот много хора ровят и за мен!). По-важно е, че срещнах човекът Мира. Видях цялата й болка от чуждото нещастие (моето лично нещастие!) и няма да забравя малките ценни жестове на доброта, които за мен са показателни що за човек е.
А конкретно за участието й в предаването. Човек е поставен в ситуации, в които не винаги може да представи обективно себе си. Противоречията в поведението и в мненията (на нас хората) се дължат на уязвимостта ни - а при тези, които са публични личности има и това: а дали не говоря прекалено много за себе си? И като прибавим фактор - некомфортни условия, при които участваш в предаване?
Няма какво да нищя кое я е мотивирало и кое защо така е казала. Изключително чувствителна е като човек. И в живота си има много завистници, за това я разбирам.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 20:49 от Ив

Общи условия

Активация на акаунт