Пак гавра с Албена и Максим

  • 3 662
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Е момичета омръзна ми честно, всеки път се заричам, че няма да гледам повече Tired
Пак ги орязаха яко, но това което ме втрещи беше,че до eurosport.bg писали мейли, че какво му било на класирането, толкова си можели #Crazy
Е това вече ме вбеси, нали знаете вица защо на българите не им трябват дяволчета в ада Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 070
И мен много ме хвана яд, но ми мина , а ми държи още от изпълнението. Страхотни бяха.

# 2
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
И аз се възмутих. Видяхте ли обаче как само ги аплодираше публиката.   bouquet Явно й бяха любимци. Дано успеят на световното в Япония, японците умират за Албена и Максим. Все пак остава утехата, че са световни и титлата я извоюваха, не къде да е, а в Америка /Канада/. Просто се изкефик когато и канадската и американската двойка ги тикаха и бутаха с клизма, ама нейсе.....победиха Албена и Максим.

# 3
  • Мнения: 2 070
Кажи вица.

А помните ли, имаше миналата година едни литовци, страхотни бяха, приключиха ли със пързалянето? Очаквах да ги видя, защото и те много ме радваха, ама...

А А&М бяха за злато с това изпълнение, жалко, че преди това са дръпнали назад, аз гледах само днес. Хриси, винаги е така, аз винаги беснея. Преди много време, мисля че Мария Петрова още се състезаваше в худ гимнастика, в състезанието за ансамбли нашите останаха втори след едни гъркини или испанки, не помня, които изпускаха обръчи и топки и ходеха да ги гонят и пак им дадоха златото. С тия лобита мобита е голяма тъпня.

# 4
  • Мнения: 1 273
Ей аз съм пропуснала. Какво  стана пак ли ги прецакаха. И заради кой тоя път?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 111
Хубаво, че пускате такава темичка, да си кажа и аз възмущението! Отново съдиите бяха против Албена и Максим, отгоре на всичкото нямаше съдия от България в журито, защото през 2006г. те са пропуснали европейското и поради това сега не е включен съдия от тяхната страна;  но в такива случаи регламентът позволява да се отправи специална молба от Федерацията на съответната страна и да бъде включен съдия- нещо, което не е направено от нашата Федерация! Освен това, нали чухте за пируета в задължителната им програма, който през цялата 2006 е бил оценяван за 4-то ниво на трудност (най-високото), а изведнъж вчера техническият съдия го преценява като първо ниво (най-ниското)!

Страшно ги харесвам, абсолютно смятам, че в момента от всички танцови двойки те се пързалят на несравнимо по-високо ниво, и такива мнения като цитираните от коментаторите тази вечер са много недостойни, особено от страна на други българи. Не знам какво повече да кажа, освен че им стискам палци за световното в Япония и че те ще са винаги номер едно за почитателите им в БГ и чужбина!

# 6
  • Мнения: 4 181
sweetkids mama, абсолютно си права.
Аз много се надявам на Япония, но нищо не се знае, все пак и там съдиите са същите, а не публиката #Cussing out
Това за пируета го чух, аз винаги следя фигурното по евроспорт, но не ми стана ясно как е възможно newsm78

apv - този път руското лоби не успя, руснаците ги тикаха, тикаха, но останаха 2-ри, французите спечелиха, но то е ясно, че и те са с много силно лоби Tired

deshtovidi, литовците за съжаление миналият сезон им беше последен и като за последно играха страхотно Hug
Маргарита Дробиазко и Повилас Ванегас, тя е много красива мацка, за съжаление по нашите телевизии не дават от тези професионалните шоу програми на лед, където бихме могли да ги видим

а за вица - ми на нас българите не ни трябват дяволи в ада, защото винаги се намира някой, който да те дръпне обратно в казана Tired

# 7
  • Мнения: 1 273
sweetkids mama, абсолютно си права.
Аз много се надявам на Япония, но нищо не се знае, все пак и там съдиите са същите, а не публиката #Cussing out

Много си права--там съдиите са същите, иначе японците ни обожават. Явно решиха, че сме взели до статъчно медали и сега е време да се върнат към старата практика на оценяване.

а за вица - ми на нас българите не ни трябват дяволи в ада, защото винаги се намира някой, който да те дръпне обратно в казана Tired

За съжаление тоя виц само тъга ми навява Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 2 162
Ние от няколко дни нямаме сателит и много ме е яд, че ги изпуснах. Жалко, че пак се отнесоха несправедливо с тях. На кое място ги класираха? Единствената ми утеха е, че руснаците- Надкина и не знам какъв си, са останали втори. Tired

отгоре на всичкото нямаше съдия от България в журито, защото през 2006г. те са пропуснали европейското и поради това сега не е включен съдия от тяхната страна;  но в такива случаи регламентът позволява да се отправи специална молба от Федерацията на съответната страна и да бъде включен съдия- нещо, което не е направено от нашата Федерация!

През тази година Албена стана председател на нашата Федерация по фигурно пързаляне и предполагам, че може и нарочно да не са я подали- някакъв вид проява на скромност.

# 9
  • Мнения: 4 181
Ние от няколко дни нямаме сателит и много ме е яд, че ги изпуснах. Жалко, че пак се отнесоха несправедливо с тях. На кое място ги класираха? Единствената ми утеха е, че руснаците- Надкина и не знам какъв си, са останали втори. Tired

отгоре на всичкото нямаше съдия от България в журито, защото през 2006г. те са пропуснали европейското и поради това сега не е включен съдия от тяхната страна;  но в такива случаи регламентът позволява да се отправи специална молба от Федерацията на съответната страна и да бъде включен съдия- нещо, което не е направено от нашата Федерация!

През тази година Албена стана председател на нашата Федерация по фигурно пързаляне и предполагам, че може и нарочно да не са я подали- някакъв вид проява на скромност.



Станаха 3-ти, а тъпите руснаци са Домнина и Шабалин, руснаците много сържавах да получат медал тук, защото са в сериозна криза, нямат медалист нито при мъжете, при спортните сребърен медал, при жените е много вероятно да са без медал. Направо срам и позор за тях.

А за молбата Албена каза, че не са знаели, от старото ръководство не са им казали, за съжаление пак става въпрос за дърпането в казана #2gunfire

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Максим в интервюто след програмата
много добре им го каза:
"Майната им на съдиите, майната им на оценките .............""
при това на чист български език  Party

# 11
  • Мнения: 4 181
Максим в интервюто след програмата
много добре им го каза:
"Майната им на съдиите, майната им на оценките .............""
при това на чист български език  Party
ей изпуснах го майка му стара, малкия се събуди, я разкажи по -подробно моля те
Гуендал на какъв език го интервюира, Албена нещо говори ли?

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Интервюто беше на английски,
но и аз не чух много, защото и моя малкия
ревеше до мен, но накрая на интервюто
Максим го каза това и затова се заслушах,
защото говореше на български Simple Smile

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 099
хихихи, това ли наистина е казал? Аз не успях да чуя, защото германския коментатор превеждаше интервюто и спомена, че Максим говори на български. Тук също оцениха волната програма като най-добрата и обясниха, защо става това окастряне, просто не им признават степента на трудност при тоя пирует и това е  #Cussing out Жалко, че се случва в последния им състезателен сезон; най-вече за Максим, технически е най-добрият от танцьорите, дано поне продължат да радват с участие в шоу-програми.
Едва ли ще имаме скоро такива успехи  Sad

# 14
  • Мнения: 4 181
хихихи, това ли наистина е казал? Аз не успях да чуя, защото германския коментатор превеждаше интервюто и спомена, че Максим говори на български. Тук също оцениха волната програма като най-добрата и обясниха, защо става това окастряне, просто не им признават степента на трудност при тоя пирует и това е  #Cussing out Жалко, че се случва в последния им състезателен сезон; най-вече за Максим, технически е най-добрият от танцьорите, дано поне продължат да радват с участие в шоу-програми.
Едва ли ще имаме скоро такива успехи  Sad
за съжаление си мисля, че никога няма да имаме Cry
при положение, че в този спорт у нас не се влага нищо Tired
А Максим много добре им го е казал  bouquet
А проблема не е само в пируета, защото в самата волна програма ги класираха 3-ти , което според мен си е чиста гавра.
Руснаците са класи под тях на една поддръжка рускинята се приземи като чувал с картофи, никаква скорост на пързаляне нямат, въобще не ми се говори Sick

# 15
  • София
  • Мнения: 3 111
Интервюто беше на английски,
но и аз не чух много, защото и моя малкия
ревеше до мен, но накрая на интервюто
Максим го каза това и затова се заслушах,
защото говореше на български Simple Smile

Интервюто беше на английски, но накрая Гуендал им предложи да кажат нещо на българите, които ги гледат в момента, и те затова говореха на български. Албена беше сдържана и само благодари за подкрепата, но Максим си се изказа в симпатично откровения си стил Joy...абе много ми е симпатичен тоз човек, въобще харесвам много и двамата!

# 16
  • Мнения: 4 181
Интервюто беше на английски,
но и аз не чух много, защото и моя малкия
ревеше до мен, но накрая на интервюто
Максим го каза това и затова се заслушах,
защото говореше на български Simple Smile

Интервюто беше на английски, но накрая Гуендал им предложи да кажат нещо на българите, които ги гледат в момента, и те затова говореха на български. Албена беше сдържана и само благодари за подкрепата, но Максим си се изказа в симпатично откровения си стил Joy...абе много ми е симпатичен тоз човек, въобще харесвам много и двамата!

А той нещо друго освен "Майната им на съдиите и на оценките" каза ли hahaha
Наистина са страшно симпатична двойка, бях на спектакъла им миналата година, беше страхотно  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 157
Това е положението. Има пари - има медали. Няма пари - няма медали. Руснаците винаги са били сила и не може да нямат медал, просто няма как да се случи. А Албена и Максим не са ли участвали и друг път с тази същата програма? Много познато ми се видя.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 111
А проблема не е само в пируета, защото в самата волна програма ги класираха 3-ти , което според мен си е чиста гавра.
Руснаците са класи под тях на една поддръжка рускинята се приземи като чувал с картофи, никаква скорост на пързаляне нямат, въобще не ми се говори Sick

Ами така си е, аз не видях вчера и днес една двойка, която да изпълни програмата си действително на скорост! Търси се само сигурността и естествено, че съчетанията са по-бавни, включват се само задължителните технически елементи,  а през останалото време фигуристите размахват патетично ръце и се тръшкат. Пързалянето на Албена и Максим от няколко сезона е на КАЧЕСТВЕНО по-високо ниво от всички останали. Те никога не жертват красотата и виртуозността само за да си осигурят оценка. А изказването на Максим беше: "Майната им на оценките, майната им на съдиите...." и добави още нещо, което не можах добре да разбера.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 162
Извинявам се за Офф-а- а Плюшченко не участваше ли?

# 20
  • Мнения: 4 181
Извинявам се за Офф-а- а Плюшченко не участваше ли?
не, но не разбрах защо newsm78
ще се пукна от яд, ако се е отказал по принцип, няма друг като него, особено на гала концертите  Hug

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хмм, мисля, че и той приключи. Те затова руснаците са болни, защото този път нямат изявени фаворити, мъжете са им още млади, двойките не са на нивото на предишното поколение, при жените също изостават

# 22
  • Мнения: 772
Хмм, мисля, че и той приключи. Те затова руснаците са болни, защото този път нямат изявени фаворити, мъжете са им още млади, двойките не са на нивото на предишното поколение, при жените също изостават
нека им на руснаците Crossing Arms

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Хмм, мисля, че и той приключи. Те затова руснаците са болни, защото този път нямат изявени фаворити, мъжете са им още млади, двойките не са на нивото на предишното поколение, при жените също изостават
нека им на руснаците Crossing Arms

Той щото, Максим, не е руснак.  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 669
Да ви кажа, аз съм много критична и ако Албена и Максим не са добри, ще го призная, нищо, че са българи. Обаче те са най-добрите!! Това си е чистата истина!!! И не може някакви "кристал"-и да пишат, че са нещастници! #Cussing out Вчера коментаторите ни от Евроспорт направо побесняха и трябваше да обясняват на някакви кретени-българи, че А и М играят за нас, а тези в парламента например играят за себе си!

А за руснаците, направо не ми се говори!! Много евтино изпълнение, с лензене и фъчкане!!!

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Евгений Плюшченко се отказа от активния спорт и в момента се занимава с организиране на шоу програми в Русия и навлезе в политиката.

# 26
  • Мнения: 6 899
А А&М бяха за злато с това изпълнение, жалко, че преди това са дръпнали назад, аз гледах само днес. Хриси, винаги е така, аз винаги беснея.
Те не са дръпнали назад преди това, през цялото време си бяха трети и програмите им по точки винаги бяха оценявани за трето място. Дори и волната им програма беше трета по точки.

През тази година Албена стана председател на нашата Федерация по фигурно пързаляне и предполагам, че може и нарочно да не са я подали- някакъв вид проява на скромност.
Глупости, изобщо не е от скромност. Самата Албена каза, че на са знаели, че може.

Максим в интервюто след програмата
много добре им го каза:
"Майната им на съдиите, майната им на оценките .............""
при това на чист български език  Party
Мда, беше хубаво Grinning Имам видеото, ще пусна линк след малко ако някой не вярва.
Ето линк - http://www.savefile.com/files/445442

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 10:20 от Бухтичка

# 27
  • Мнения: 49
Просто не мога да не се включа, защото ги гледам още от времето, когато никой не беше чувал за тях. И тогава бяха невероятни като излъчване, но сега са просто изключителни. И наистина пързалянето им е абсолютно различно от това на всички останали двойки. Мисля си, че тази им програма, както и предходната, ще се използват като модел за невероятно съчетание между техника, артистичност и скорост.
За съжаление не успяха да вземат титлата, но тя си е тяхна - даде им я публиката, която не спираше да ги аплодира.
А надежда има - нали и сестрата на Албена се състезава, и нейният партньор мисля е руснак. Все пак Албена и Максим направиха пътечката, дано сестра й наистина повтори успехите.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Наистина гавра...  Sick

Но важното е, че Албена и Максим бяха любимците на публиката... Мисля, че с французите добре се конкурираха, но с руската 2-ка - абсурд. Все руснаците са били велики фигуристи, но тези 2-мката са си някаква пародия Crazy

Стискам им палци на нашите в Япония. Там наистина те са любимци, но са си и големи майстори на леда. Тъй, че заслужават да са пак шампиони.  Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Гледах снощи финала и с ръка на сърцето французите бяха по-добри просто тяхната програма беше уникална, а Албена и Маским според мен бяха за 2-ро, а не 3-то място

# 30
  • Мнения: 1 284
жалко наистина за наште  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 126
И аз се присъединявам към разочарованите и феновете на Албена и Макс.Жалко,че не ги оцениха достойно.Заслужаваха златният медал.
А ето и интервюто на Албена и Макс:
http://en.swoopshare.com/file/a1ddfc6795ce5a210acc503f7324c011/s … D+E07&lang=en
Както и великолепните изпълнения:http://s29.quicksharing.com/v/4449739/Denkova_Staviski_OD_E07.wmv.html
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=272945
http://en.swoopshare.com/file/9d51f9c5a13150b8890d65fb2266e889/2 … ki+FD&lang=en
http://www.savefile.com/files/444407
http://en.swoopshare.com/
Церемонията по награждаването:
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=272970
http://en.swoopshare.com/
Ще им стискам палци в Япония

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 10:54 от Бебина

# 32
  • Мнения: 1 072
ДЕянаЗ, французите бяха свръхоригинални. Играха перфектно. Музиката и хореографията ефектни и нестандартни. Но им личеше, че се състезават. Лицата им издаваха усилието, което им коства танца.
   Не мога да сравнявам програмите по степен на трудност. Не разбирам толкова от този спорт.
   Но........ ония наще двамата бяха като ангели на леда. Направиха го сякаш правят любов. Толкова естествено, просто, наследствено...../ по Недялко Йорданов/. Сигурно от пристрастие, но направо ми се стори, че съм на пързалката, така ме засмука емоцията, която пресъздаваха. Дъщеря ми беше спряла да диша. Сигурно и аз....... и сигурно е пристрастие......

# 33
  • Мнения: 1 072
Бебина, мерсажи.   bouquet

# 34
  • Мнения: 6 899
ДЕянаЗ, французите бяха свръхоригинални. Играха перфектно. Музиката и хореографията ефектни и нестандартни. Но им личеше, че се състезават. Лицата им издаваха усилието, което им коства танца.
   Не мога да сравнявам програмите по степен на трудност. Не разбирам толкова от този спорт.
   Но........ ония наще двамата бяха като ангели на леда. Направиха го сякаш правят любов. Толкова естествено, просто, наследствено...../ по Недялко Йорданов/. Сигурно от пристрастие, но направо ми се стори, че съм на пързалката, така ме засмука емоцията, която пресъздаваха. Дъщеря ми беше спряла да диша. Сигурно и аз....... и сигурно е пристрастие......
Съгласна съм Peace
Когато се пързалят Албена и Максим просто е различно, има емоционалност каквато не видях нито при французите, нито при руснаците.

# 35
  • Мнения: 5 140
Страхотни бяха и много им се радвах снощи.

А руската двойка беше просто.... Sick, изобщо не ми харесаха.
Трябваше нашите да са на 2-ро, а руснаците на 3-то, но уви....прецакаха ги пак.
Мисля, че вече са свикнали с това, за тях е по важно, че публиката ги ОБОЖАВА, колко викаха за тях и пляскаха, докато за другите нъц.

Страхотни бяха и евала.  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 3 421
 Страхотни бяха!
 Направо се чудех снощи съдиите слепи ли са.
 
 Албена по-добре успя да сдържи емоциите си, но Максим показа много ясно - абе майната им на съдиите.
 
 Хареса ми при награждаването  - публиката аплодира най-много тях.

# 37
  • Мнения: 4 181
Евгений Плюшченко се отказа от активния спорт и в момента се занимава с организиране на шоу програми в Русия и навлезе в политиката.
в политиката  Shocked
нещо по-подробно знаеш ли?

# 38
  • Мнения: 4 181
ДЕянаЗ, французите бяха свръхоригинални. Играха перфектно. Музиката и хореографията ефектни и нестандартни. Но им личеше, че се състезават. Лицата им издаваха усилието, което им коства танца.
   Не мога да сравнявам програмите по степен на трудност. Не разбирам толкова от този спорт.
   Но........ ония наще двамата бяха като ангели на леда. Направиха го сякаш правят любов. Толкова естествено, просто, наследствено...../ по Недялко Йорданов/. Сигурно от пристрастие, но направо ми се стори, че съм на пързалката, така ме засмука емоцията, която пресъздаваха. Дъщеря ми беше спряла да диша. Сигурно и аз....... и сигурно е пристрастие......
летяща, прекрасно си го казала, просто емоцията при тях е страхотна, всеки път настръхвам като го гледам Flutter въобще не е от пристрастие Peace
а другите двойки просто гледат да си изплънят елементите.
аз затова например много харесвам италианските двойки, защото са темпераментни.

# 39
  • Мнения: 4 181
Момичета, благодаря ви за линковете с интервюто, сега си го свалям Peace
А за сестрата на Албена, дано да е поне наполовина толкова талантлива  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 3 111
Лично за моя вкус в съчетанията на френската двойка се търси твърде много външния ефект. На пръв поглед изглеждат много артистични, но в действителност им липсва одухотвореност и истинска изразителност. През последните години ми прави впечатление една обща тенденция да се правят програми, които залагат технически на сигурността, а като артистичност търсят преди всичко едно съвсем директно въздействие върху зрителя, което обаче всъщност не вълнува особено. За съжаление в този спорт корупцията навлезе с пълна сила; лобитата на отделните страни диктуват резултатите и при тази ситуация е съвсем естествено състезателите да нямат никакъв стимул да правят динамични, рискови програми, да проявяват творчество и новаторство. Най-важната цел е да не се допуска грешка, която би принудила съдиите да дадат по-ниска оценка; затова всичко се изпълнява с по-бавна и удобна скорост на пързалянето. При Албена и Максим факторът, че нямат гръб зад себе си, се оказва силно стимулиращ. Те просто наистина трябва да са няколко класи над останалите, да имат много по-трудни програми, за да бъдат забелязани и съдиите да не могат да ги подминават. Освен това, при тях има едно много щастливо съвпадение като партньори, което нарежда двойката им сред най-добрите в историята на танцовите двойки въобще; това е именно пълното разбиране, пълното сливане при изпълнението, едно любовно отдаване на танца- абе, летящата крава чудесно го е написала!
Друго не знам повече какво да добавя.....

# 41
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Гледах само Албена и Максим, страхотни бяха.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 111
В момента тече интервю с Албена по Евроспорт!

# 43
  • Мнения: 5 370
Някой има ли линк с изпълненията на французите?
За съжаление, това първенство много малко успях да го гледам. Tired ooooh!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 111
Сигурно сте чули вече, че Албена и Максим ще имат шоу на 4 февруари в Зимния дворец.  Peace Не казаха часа, но това може да се разбере допълнително. Ех, много се надявах да има такова нещо, не съм ги гледала наживо!

# 45
  • Мнения: 994
аз не съм гледала нито едно от изпълненията от европейското, но гледах Гранд При от Санкт Петергбуг. Новата им волна програма на нашите е просто...на един дъх. Съпругът ми май намери изпълненията на волната програма от Варшава и ще видя и руснаците (макар че програмата им не е нищо особено - гледах я на Гранд При-то), французите не съм ги гледала.
А забележете, че руснаците всъщност печелят волната програма - техният резултат е 100. и нещо, а французите са с 99. и нещо. тъй че за съдиите волният танц на руснаците е бил по-добър.
На финала на Гранд При, руснаците бяха 3ти, а французите 4ти...

а за лобитата в този спорт не ми се говори....ако можеше да оценяват само съдии от неучастващи страни, може би ще е по-справедливо, но то куфарчетата под масата пак ще играят.

а вчера попаднах в нета на интервю с Албена, тя казваше, че ако много ги ядосат, ще вземат да останат на леда до 2010 година. За феновете им това ще е супер, но за горките им нерви на Албена и Максим, просто не знам...
Дано в Япония ги оценят по достойнство. Междувпрочем новата волна програма на канадците е симпатична, но не е нищо особено. Не съм гледала американците още - но борбата ще е безмилостно жестока (много ми се иска да не са се разбрали вече под масата за класирането #Cussing out)

# 46
  • Мнения: 622
Сигурно сте чули вече, че Албена и Максим ще имат шоу на 4 февруари в Зимния дворец.  Peace Не казаха часа, но това може да се разбере допълнително. Ех, много се надявах да има такова нещо, не съм ги гледала наживо!


Знаеш ли повече подробности?  PraynigРових се в нета, но нищо не можах да открия...  newsm78 Много ми се иска да отида, миналата година пропуснах и още ме е яд...

# 47
  • София
  • Мнения: 3 111
Знаеш ли повече подробности?  PraynigРових се в нета, но нищо не можах да открия...  newsm78 Много ми се иска да отида, миналата година пропуснах и още ме е яд...

Не, засега нищо повече; ще слухтя утре на гала-концерта дали коментаторите няма да дадат повече информация. Иначе смятам вторник-сряда да се замъкна направо на касата в Зимния, сигурно билетите ще свършат много бързо.

# 48
  • Мнения: 622
Моля те, ако разбереш нещо ми пиши на лични!  Praynig Не бива да ги пропускам този път!

# 49
  • Мнения: 5 622
С право искаха те да се откажат докато са на върха. Сега разни недоразумения от журито, ще ги накарат да слязат от първото място, а тяхното място е единствено и само там! На върха!

# 50
  • Мнения: 622
Недоразумения от журито винаги е имало за съжаление... Дано все пак да имаме щастието още веднъж да изкачат стълбичката с №1! Защото и аз сато Буба смятам, че мястото им е само там и никъде другаде!


Открих инфо! http://www.darik.net/view_article.php?article_id=114943

# 51
  • Мнения: 4 181
Момичета, умолявам ви Praynig
Ако някоя от вас ходи за билети да ми вземе, предполагам, че ще свършат много бързо ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 111

Супер си! И аз открих ето това:

http://sport.dir.bg/2007/01/26/news1248867.html

Билети се продават от понеделник, 29 януари. Началният час е 19 ч.

# 53
  • Мнения: 4 181

Супер си! И аз открих ето това:

http://sport.dir.bg/2007/01/26/news1248867.html

Билети се продават от понеделник, 29 януари. Началният час е 19 ч.

Супер, казвайте сега коя е най-близко до залата, аз съм в Надежда Sick

# 54
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
В днешния бр. на "24 часа" пише, че в шоуто ще участват и световните и европейски шампиони за спортни двойки Мария Петрова и Александър Тихонов, както и Яна Хохлова и Сергей Новацки от танцовите. Ще играят танго, по думите на Албена. Тя завършва с думите: "Да не ни ядосват, че ще вземем да останем до следващата олимпиада"  Joy

# 55
  • Мнения: 622
И аз съм много далече от Зимния дворец... Кога ще ходя за билети не знам... newsm78
Всъщност сега видях, че билети ще продават и в НДК, което по ме устройва.  Party

# 56
  • Мнения: 4 181
Момичета, днес следобяд билетите още ги нямаше в НДК.Предполагам , че утре (тоест днес Mr. Green) ще ги пуснат.
А Албена и Макс , ако останат до зимната олимпиада ще е върха Laughing

# 57
  • Мнения: 622
Аз вчера ходих. Лелката беше супер нелюбезна и прецеди през зъби, че няма билети и нищо не знае по въпроса. "Проверявайте"- каза тя...  #Cussing out

# 58
  • София
  • Мнения: 3 111
Аз вчера ходих. Лелката беше супер нелюбезна и прецеди през зъби, че няма билети и нищо не знае по въпроса. "Проверявайте"- каза тя...  #Cussing out

 newsm78 Явно още не са "стигнали" до НДК-то. Аз имах намерение да ходя до Зимния, обаче вчера и днес съм затворена вкъщи с децата, че са болни, и не мога да мръдна.... Cry Дано утре мъжът ми се съгласи да мине навръщане оттам и да види какво е положението.....дано вече да не са изкупени!  ooooh!

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
днес към 11:00ч. звънях до билетна каса в Зимния... нямаше и помен от билети. Човека каза, че вече имало километрична опашка, не се знаело дали ще има и днес билети и го грозяло линчуване. Посъветвах го да се държи мъжката и да не се предава, докат' дойдат заветните хартийки  Peace
Утре пак ще звъня, да видя как е хавата  Grinning

# 60
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
На Зимния въобще не са се продавали билети и няма и да се продават. На НДК са ги докарали вчера следобяд и за 3-4 часа са свършили - днес ходих и нямаше. Толкова ме хвана яд, но това е положението. Все пак ще дават концерта по Канал 1 на 11.02 мисля.
Иначе и аз мисля, че са страхотни, и аз ги следя още от времето на първото им изпълнение на леда - и тогава се справяха добре, но сега са просто несравними. Ощетиха ги, но... това е в този спорт - какво да се прави.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 111
Е, може ли така, защо такава издънка???  Sick #Crazy #2gunfire Организаторите направо се подиграват с хората!

# 62
  • Мнения: 4 181
Как са свършили бе момичета #Crazy
Аз предполагах , че ще свършат бързо, ама за 3-4 часа Shocked
Аз имам лека надежда една позната да ми е взела, ама утре ще звъня да видя Praynig

# 63
  • София
  • Мнения: 4 866
вчера са продавали билети в зимния - свършили са за отрицателно време.
ами сега? newsm78

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ми или гледаме ТВ предаването на 11.02 или връзки... Аз почвам с 2-рото.  Confused

# 65
  • София
  • Мнения: 4 866
то е ясно, че ще гледаме по телевизията, дори и да се вредим за неделя. ама габа не спира да гледа изпълненията от европейското (благодаря за линковете в тази тема!) и да въздиша: "искам да ги видя наживо".
за децата да намеря билети, аз мога и на паркинга да ги чакам! Praynig

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз за сега ударих на камък с връзката...  Confused Жалко  Sad Така ми се гледаха световните шампиони.

Пък и имам хубав спомен от европейското в Зимния преди 10-ина (или станаха повечко) лета.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 866
ей сега ми звъннаха, че в ндк са пуснали още билети, но аз посмъртно не мога да изляза от работа.
ако някой отиде, моля 4 билета и за мен - плащам ги веднага.

# 68
  • Мнения: 622
Бясна съм!!!  #Cussing out Днес в няколко вестника прочетох, че билетите са изкупени... Егати организацията! Не мога всеки ден да търча до НДК...  #2gunfire

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Евгений Плюшченко се отказа от активния спорт и в момента се занимава с организиране на шоу програми в Русия и навлезе в политиката.
в политиката  Shocked
нещо по-подробно знаеш ли?

Бях чела, че се е заел  с хотелиерство.Имаше нещо и със скандал с наркотици- подхвърлени в джипа му.
http://plushenko.ru/1/

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 19:24 от Джемма

# 70
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм малко разочарована от организацията с билетите - в понеделник се обаждах в НДК, още нямаха билети и изобщо не знаеха кога ще имат. Днес пратих майка да купи, но са й казали, че още вчера са свършили. И никакви допълнителни количества не са пускани. Sad Много ми се искаше да гледам Албена и Максим наживо, но не ме огря този път Sad
Момичетата, които са имали късмет да се снабдят с билети, нека разкажат после впечатления от шоуто, плийз!

# 71
  • Мнения: 4 181
МОмичета не се отчайвайте, подпитвайте тук там, защото предполагам, че някои са купили само за да ги продадат впоследствие.
Миналата година преди шоуто продаваха някой и друг билет пред Зимния.
Джемма - месри за инфото Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 4 866
МОмичета не се отчайвайте, подпитвайте тук там, защото предполагам, че някои са купили само за да ги продадат впоследствие.
Миналата година преди шоуто продаваха някой и друг билет пред Зимния.
единствено се притеснявам от вероятността да заведа момичетата пред зимния и да не намерим билети - представяш ли си разочарованието им?

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, един въпрос в страни от темата...
Абе какво стана с Иван Динев? Той не се състезаваше сега на европейското, нали?

# 74
  • Мнения: 4 181
Момичета, един въпрос в страни от темата...
Абе какво стана с Иван Динев? Той не се състезаваше сега на европейското, нали?
Ами не знам, миналата година игра, но пак си осра един от скоковете и беше 17-ти или нещо от сорта

# 75
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Момичета, един въпрос в страни от темата...
Абе какво стана с Иван Динев? Той не се състезаваше сега на европейското, нали?
Ами не знам, миналата година игра, но пак си осра един от скоковете и беше 17-ти или нещо от сорта

Мнее, това беше по-миналата година, ако не се лъжа. Миналата година той се отказа окончателно и доколкото знам сега живее в Калифорния с жена си и сина си, но идея нямам с какво се занимава.
Ех, момичета, май след Албена и Максим пак ще се върнем в изходно положение - не виждам кой ще ги замести на леда, когато се откажат: спортната ни двойка се разпадна, Соня Радева и Найден Боричев са плачевни просто, надявам се поне сестратана Албена и партньора и да направят нещо. И може би мъниците, котито сега се подготвят.... ех, мечтииии  Laughing

# 76
  • Мнения: 6 899
Мнее, това беше по-миналата година, ако не се лъжа. Миналата година той се отказа окончателно и доколкото знам сега живее в Калифорния с жена си и сина си, но идея нямам с какво се занимава.
Ех, момичета, май след Албена и Максим пак ще се върнем в изходно положение - не виждам кой ще ги замести на леда, когато се откажат: спортната ни двойка се разпадна, Соня Радева и Найден Боричев са плачевни просто, надявам се поне сестратана Албена и партньора и да направят нещо. И може би мъниците, котито сега се подготвят.... ех, мечтииии  Laughing
Ами тя Албена си го каза, ще има дупка след тях. Иначе и аз се надявам за сестра й, но се съмнявам, че ще може да стигне до първите места. В децата е надеждата Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 4 866
а ако знаете какви деца се подготвят в момента... невероятно са!
и с гордост мога да кажа, че наблюдавам тренировките и на едно "форумско" дете - обещаващ талант!

айде бе, дайте някой билет за неделя Praynig

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...айде бе, дайте някой билет за неделя Praynig

Надежда всяка, тука оставете...  Tired

ШоколаДка и Клепатра - мерси   bouquet  bouquet

# 79
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
...айде бе, дайте някой билет за неделя Praynig

Надежда всяка, тука оставете...  Tired

ШоколаДка и Клепатра - мерси   bouquet  bouquet

Даа, билети няма.  CryНо.... четох едно интервю с Албена в "24 часа" от петък /02.02.2007/, в което обещава, че това е първото от поредицата такива шоута и може би ще се вредим за някое следващо. И тя останала много учудена, че билетите свършили толкова бързо - те май не осъзнават колко са популярни в България наистина.

# 80
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Евгений Плюшченко се отказа от активния спорт и в момента се занимава с организиране на шоу програми в Русия и навлезе в политиката.
в политиката  Shocked
нещо по-подробно знаеш ли?

Eто още малко инфо за Плюшенко:
http://www.7sport.net/7sport/style/index.htm

# 81
  • Мнения: 4 181
Момичета, здравейте.
В никакъв случай не искам да ви дразня, но преди половин час се прибрах от шоуто.
Беше невероятно.
Не съществуват емотикони, които да го опишат.
Доживях и аз да видя подобно нещо у нас.
Бяха Мария Петрова и Алексей Тихонов, Федерика Файела и Масимо Скали (направиха поддръжката на която Масимо падна и щеше да си счупи врата на европейското), Станик Жанет, още един французин и едни невероятни украинци, които са акробати на лед и просто не мога да опиша какви неща правеха  Shocked.
Огромно удоволствие беше за мен да гледам Найден , на когото съм фенка  Blush Участва и Христина Василева.
Най-после видях сестрата на Албена. Танцуват много добре с партньора й, който разбира се е руснак  Laughing Разбира се още са доста малки, но безспорно е много добра, правят трудни поддръжки, явно вървят по стъпките на Албена и Максим.
Шоуто беше в 2 части - първата бяха по-сериозни програми, във втората доста по-весели.
Прегракнала съм и ме болят ръцете от пляскане  Mr. Green

Определено ви препоръчвам да го гледате по телевизията, мисля че на 11-ти ще го дават.

А тази дето ми уреди билети не знам какво трябва да я черпя  ooooh!

Това е момичета, много съм въодушевена, просто емоцията на живо е невероятна.

Казаха, че наистина ще има предица от такива шоута  Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 2 623
Благородно ти завиждам  Heart Eyes

# 83
Аз също бях на шоуто тази вечер. Наистина беше невероятно. Заслужава си човек да го види наживо. Очарована съм. Все още съм под епоциите от тази вечер. Браво на Албена и Максим.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 866
вчера като водих децата на тренировка по обяд, видяхме Максим пред зимния и си поприказвахме с него. габа после колко сълзи изрева, че нямаме билети и не може да гледа шоуто... провалих се Embarassed

# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

и аз... и аз...  Confused
Когато Клеопатра разказваше, такива спомени нахлуха в мен от Европейското в София преди много лета... Наистина не може да се опише с думи и емотикони какво е да бъдеш в залата и да гледаш на живо...

Дано Албена и Максим пак изнесат подобно шоу и дано тоз път с Янита не се провалим  Praynig

П.П: Мария и Алексей от споменатото европейско ги помня. Много са сладки. Аз лично съм им фен и много ме е яд, че и те са с мал-шанс в последните години.  Tired

=======================================================================

Сега имам друга мечта  Praynig. Банско и Европейското по биатлон в края на февруари... Кой има подобни мечти?!  Rolling Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 4 866
е, на моите деца поне им остана вълнението от разговора с максим - по-точно от моя разговор с него, защото те си глътнаха езиците като го видяха Laughing а после се оправдаваха, че са мълчали, защото не са могли да вземат думата от мен Wink

на габа треньорът я успокои, че ако продължава да тренира сериозно, скоро албена и максим ще обикалят да търсят билети, за да я гледат как се пързаля  bowuu

# 87
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Малко снимки от http://sportni.bg/ph/pictures/2007.04.02ledenasimpaia/ Sunglasses

# 88
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
разкошшшшшшшшш... браво!  Peace
Можем само да завидим на всички, които са го видяли на живо с очите си това чудно шоу.

# 89
  • Мнения: 622
Утре по канал 1 в 17.30ч. ще дават шоуто.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт