Пак гавра с Албена и Максим

  • 3 663
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
На Зимния въобще не са се продавали билети и няма и да се продават. На НДК са ги докарали вчера следобяд и за 3-4 часа са свършили - днес ходих и нямаше. Толкова ме хвана яд, но това е положението. Все пак ще дават концерта по Канал 1 на 11.02 мисля.
Иначе и аз мисля, че са страхотни, и аз ги следя още от времето на първото им изпълнение на леда - и тогава се справяха добре, но сега са просто несравними. Ощетиха ги, но... това е в този спорт - какво да се прави.

# 61
  • София
  • Мнения: 3 111
Е, може ли така, защо такава издънка???  Sick #Crazy #2gunfire Организаторите направо се подиграват с хората!

# 62
  • Мнения: 4 181
Как са свършили бе момичета #Crazy
Аз предполагах , че ще свършат бързо, ама за 3-4 часа Shocked
Аз имам лека надежда една позната да ми е взела, ама утре ще звъня да видя Praynig

# 63
  • София
  • Мнения: 4 866
вчера са продавали билети в зимния - свършили са за отрицателно време.
ами сега? newsm78

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

ми или гледаме ТВ предаването на 11.02 или връзки... Аз почвам с 2-рото.  Confused

# 65
  • София
  • Мнения: 4 866
то е ясно, че ще гледаме по телевизията, дори и да се вредим за неделя. ама габа не спира да гледа изпълненията от европейското (благодаря за линковете в тази тема!) и да въздиша: "искам да ги видя наживо".
за децата да намеря билети, аз мога и на паркинга да ги чакам! Praynig

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз за сега ударих на камък с връзката...  Confused Жалко  Sad Така ми се гледаха световните шампиони.

Пък и имам хубав спомен от европейското в Зимния преди 10-ина (или станаха повечко) лета.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 866
ей сега ми звъннаха, че в ндк са пуснали още билети, но аз посмъртно не мога да изляза от работа.
ако някой отиде, моля 4 билета и за мен - плащам ги веднага.

# 68
  • Мнения: 622
Бясна съм!!!  #Cussing out Днес в няколко вестника прочетох, че билетите са изкупени... Егати организацията! Не мога всеки ден да търча до НДК...  #2gunfire

# 69
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Евгений Плюшченко се отказа от активния спорт и в момента се занимава с организиране на шоу програми в Русия и навлезе в политиката.
в политиката  Shocked
нещо по-подробно знаеш ли?

Бях чела, че се е заел  с хотелиерство.Имаше нещо и със скандал с наркотици- подхвърлени в джипа му.
http://plushenko.ru/1/

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 19:24 от Джемма

# 70
  • София
  • Мнения: 1 750
И аз съм малко разочарована от организацията с билетите - в понеделник се обаждах в НДК, още нямаха билети и изобщо не знаеха кога ще имат. Днес пратих майка да купи, но са й казали, че още вчера са свършили. И никакви допълнителни количества не са пускани. Sad Много ми се искаше да гледам Албена и Максим наживо, но не ме огря този път Sad
Момичетата, които са имали късмет да се снабдят с билети, нека разкажат после впечатления от шоуто, плийз!

# 71
  • Мнения: 4 181
МОмичета не се отчайвайте, подпитвайте тук там, защото предполагам, че някои са купили само за да ги продадат впоследствие.
Миналата година преди шоуто продаваха някой и друг билет пред Зимния.
Джемма - месри за инфото Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 4 866
МОмичета не се отчайвайте, подпитвайте тук там, защото предполагам, че някои са купили само за да ги продадат впоследствие.
Миналата година преди шоуто продаваха някой и друг билет пред Зимния.
единствено се притеснявам от вероятността да заведа момичетата пред зимния и да не намерим билети - представяш ли си разочарованието им?

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, един въпрос в страни от темата...
Абе какво стана с Иван Динев? Той не се състезаваше сега на европейското, нали?

# 74
  • Мнения: 4 181
Момичета, един въпрос в страни от темата...
Абе какво стана с Иван Динев? Той не се състезаваше сега на европейското, нали?
Ами не знам, миналата година игра, но пак си осра един от скоковете и беше 17-ти или нещо от сорта

Общи условия

Активация на акаунт