Анкета:Колко време сте издържали без секс?

  • 17 920
  • 37
  •   1
Отговори
Да помоля и да се обосновете,ако не сте правили секс дълго време,как се чувствахте.......надявам се знаете какво имам в предвид  newsm78

Аз най много месец съм била без секс и имах чувство,че ще гръмна,нерви,пъпки.....но после  newsm10 smile3521

Вие сте!

# 1
  • Мнения: 3 114
18 месеца. Въобще не ми липсваше през първите 15-тина. Чувствах се добре, спокойна, не съм се сетила и за секс дори. След това през 16, 17 и 18-ия месец изведнъж ми дойде желанието, но пък мъжа ми не беше на линия, та едва се сдържах да не го направим със съседа. Ама 15 месеца на млади години хич и не си помислих за секс и не ми липсваше, бях на съвсем друга вълна - бременност, бебе и като ми оставаше време гледах само да спя.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Доста месеци бяха - вече не си сспомням колко ...  newsm78

Тогава не ми липсваше много  Wink

Но ако е сега - просто не знам колко ще издържа ...

# 3
  • Мнения: 4 362
11 месеца.И хич не ми е липсвало  Peace

# 4
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 826
Най-дългия период в който не съм правила секс е 7 месеца ...  Confused  От повече мъки ме спаси сегашната половинка  Crazy
Не ми е липсвало, защото тогава бях в много лош период, тъкмо скъсала с дългогодишното си гадже, разделена с музиката... за капак почина един от най-добрите ми приятели. Общо взето когато 7 месеца ходиш като зомби, секса е последното нещо, което ти минава през главата.. После се запознах със сегашния и ...  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Не знам точно, но доста... Rolling Eyes Обстоятелствата бяха такива...
Чувствах се ужасно - изнервена  #Cussing out
На моменти бях толкова разгонена, че ми идваше да посегна, какво да посегна - направо да скоча на някого... smile3508

# 6
  • Мнения: 5 393
Най-много 4 месеца.
На моменти доста се изнервях Crazy

# 7
Най-много 12 месеца.Бях доста изнервена................

# 8
  • Мнения: 1 418
1 месец.Беше много гадно,но обстоятелства,кво да правиш...

# 9
  • Мнения: 220
Издържам колкото трябва,
щото съм много капризен и държа да е с
точно определенаТа жена.  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 998
И аз не знам, точно колко, но единият път беше повече от 6 месеца по време на бремеността и малко след това. Мъжът ми не искаше, а аз бях....огън. Единственото, което ме спираше да не посегна на друг беше, че не мога да се преборя с моралните си задръжки в този период.
Като мина "периода" вече си решавам проблема, както намеря за добре Sunglasses
Изнервям се без секс още на третия ден, но....ако минат две седмици , положението става доста неудържимо Embarassed

# 11
  • до канала
  • Мнения: 518
5 години по 9месеца във вяка-мъж ми беше пампурджия но после smile3508ела че ми трябваш

# 12
  • Мнения: 4 451
Като момиче не ми се е налагало много време да стоя без секс. Връзките преди брака ми са малко на брой, но за това пък всички бяха много продължителни (по 2,3,4 години). При раздяла бързо срещах следващия ''мъж на живота си'' hahaha и така.
Дългите периоди без секс бяха след като се омъжих и родих децата. И двете са ми родени със секцио и при двата случая психологически трудно преодолях страха от болката. Та с мъжо сме изкарвали и по 2 месеца без секс. Аз издържах без проблеми, бебе, грижи, недоспиване... А той как е издържал, незнам newsm78 Ама ме разбираше, де.

# 13
  • Мнения: 191
Около един месец след като родих. Накрая вече ми беше доста кофти. Почти всяка вечер сънувах, че правим секс

# 14
  • Мнения: 753
Година и половина! Заминах преди години с леко сърце за 'желаната Америка', и ми се стриче...знаете. В началото много гнусливи ми се струваха тиа гринговци, но с времето свикнах.... едно да знаете по добро от българин и аржентинец няма!
Ако някой изпадне в подобна ситуация: все гнусливци около вас, има и други решения: дилдо!

Общи условия

Активация на акаунт