Имам си една мечта - роди се синът ми!

  • 2 960
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
Аватарът вляво сложих, когато се регистрирах в този форум и още бях твърде далеч от сбъдването на моята мечта. През времето, когато ми се стовариха какви ли не неприятности в достигането й, той беше моят символ на борбата за бебче, на очакването, надеждите и спотаената вяра в успеха...Бях се зарекла да го махна в момента, в който се прибера в къщи с моето човече и съм сигурна, че не сънувам. Е, след три дълги години, дойде и този миг - мечтата ми се сбъдна, момичета, и след две поредни загубени бременности, най-накрая съм си в къщи с моето малко, живо и здраво, хубаво момченце - Anthony Kyle, роден на 22 Януари, 2007; 3 кг; 49 см.
Подробности около раждането (секцио, мина леко, вече съм почти възстановена) не са важни; важното е, че е жив и здрав, доволен и спокоен и това е, което ме радва безкрайно много и ме кара да се чувствам пълноценна, щастлива и достигнала мечтата си, с пълно право да се нарека - майка.
Искам да благодаря на момичетата, които бяха с мен, от много отдавна или от много скоро, но които винаги, винаги показваха съпричастност към събитията около мен и никога не ме оставиха сама, няма да изброявам, за да не пропусна някой, но искам да благодаря на форумките, които по един или друг начин бяха с мен винаги!
Искам да благодаря на Онзи горе, че ни опази живи и здрави мен и сина ми, че около мен бяха най-близките ми и любими същества, че случих на лекари и ХОРА навсякъде, където минах!

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 02:33 от Дивиана

# 1
  • Мнения: 1 860
Страхотно е това което си написала! По страхотен е обаче малкият ви син, който дълги години ще ви радва. Да е жив и здрав юнака и вие покрай него!   bouquet

http://www.greetingsisland.com/images/Events-and-occasions/its-a-boy.gif

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 02:41 от Дивиана

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ!!!!
ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО, МНОГО ДА ТЕ РАДВА!!!
   
                                                                       bouquet

# 3
  • Мнения: 1 393
Не е ли прекрасно, когато един ден се събудим и открием, че  мечтите ни най- накрая са се сбъднали!
Малкият Anthony Kyle изглежда невероятно на снимките!
Съвършено, красиво малко вързопче, на което от сърце ти желая много, много да се радваш!
Нека ти носи винаги прекрасни емоции и незабравими моменти!








ЧЕСТИТО, МАЙЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
  bouquet   bouquet   bouquet





Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 05:43 от MrsG

# 4
  • Мнения: 676
Да е жив и здрав малкия мъж Anthony Kyle само да ви радва и много да го слушкате  bouquet

# 5
  • Мнения: 619
4ЕСТИТО G&J ,ДА Е ЖИВИчЪК И ЗДРАВ МАЛКИЯ ХУБАВЕЦ,МНОГО,МНОГО ДА ВИ РАДВА.
                 
                                       ЗА ТЕБ

                                         bouquet  bouquet   bouquet

# 6
  • Мнения: 558
ЧЕСТИТО БЕБОЧЕ,  G&J !!!!
Малкия Тони е страхотен хубавец!!!!! Пу пу пу Simple Smile !
Бързо възстановяване ти желая (сигурна съм, че ще е такова), и да се наслаждаваш на всичко, което ви предстои занапред ЗАЕДНО   bouquet Heart Eyes Grinning

# 7
  • Мнения: 1 269


4естита ви радост G&J

да ви е жив и здрав юнака,щастливо и безгрижно детство
голям сладкиш е Anthony Kyle

бързо възстановяване
  bouquet

# 8
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Честито синче, G&J!
Да ти е живо и здраво и да изпълва живота ти с много радостни моменти!

# 9
  • Мнения: 2 959
...Бях се зарекла да го махна в момента, в който се прибера в къщи с моето човече и съм сигурна, че не сънувам...
G&J, честит Ти син, миличка! Много красив малък принц е Anthony Kyle!



Да Ви е жив и здрав! На Теб бързо възстановяване за да можеш да му се радваш пълноценно![/
b]
А не е ли време за смяна на аватара, мечтата стъпка по стъпка е постигната и Ти си вече Мама?!

# 10
  • Мнения: 1 116


Честито бебче, G&J !
Прекрасен е малкия Anthony Kyle!
Бъди много щастлива с твоята сбъдната мечта! Да расте здрав и много да ви радва!

# 11
  • Мнения: 486
Добре дошъл на малкия Anthony Kyle!
Да ви е жив и здрав, да расте усмихнато, щастливо дете!

http://www.scrapnstuff.com/images/boycard.jpg

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 02:42 от Дивиана

# 12
  • Мнения: 1 184
Честит ви син, G&J и добре дошъл на Anthony Kyle  bouquet!!! Желая му много здраве, късмет и безоблачно детство. Мама и тати много да го слушкат  Laughing.

# 13
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Много да ви радва малкия красавец!
Да е здраво и щастливо дете!
  bouquet

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
прекрасна новина, мамо!  bouquet много да ви радва този красив младеж, хахаа-да расте и ви бъде наистина сбъднатата ви ме4та! Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт