Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ян. 2007, 11:18 ч.

Киноа и амарант

• 974
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
Интересува ме къде в София мога да намеря киноа и амарант? В стари теми бях чела, че ги имало в Хит. Търсех, но не успях да открия. Проверих във всички диетични магазини в квартала и всички ме гледаха като извънземно  Crazy Никой от продавачите дори не беше чувал за киноа  Confused Искам малко да разнообразя менюто на дъщеря ми, а четох, че са и доста полезни.

# 1
  • София
Купувала съм киноа от диетичен магазин на ул. Коперник, срещу Бебелан

# 2
  • София
Може ли с някоя снимка да разнообразите?
Сериозно, не бях чувала за това досега??? newsm78

# 3
  • София
Лейди,   bouquet, ще пробвам там

Сврака, нямам снимка, но накратко киноата е южноамериканска зърнена култура, богата на фибри и витамини от В група. Освен за детето, искам и за себе си да пробвам - подходяща е за диета  Grinning

# 4
  • София
Може ли с някоя снимка да разнообразите?
Сериозно, не бях чувала за това досега??? newsm78

http://en.wikipedia.org/wiki/Quinoa

# 5
  • Sofia
Купувала съм киноа от диетичен магазин на ул. Коперник, срещу Бебелан

И аз от там съм купувала Киноа, а за Амарант не бяха чували. В Хит също съм виждала на диетичния щанд. Може точно в момента да нямат. Киноата е с особен натрапчив мирис като се свари, аз не мога да го понасям, но на детето му харесва.  Grinning

# 6
  • София
И аз от там съм купувала Киноа, а за Амарант не бяха чували. В Хит също съм виждала на диетичния щанд. Може точно в момента да нямат. Киноата е с особен натрапчив мирис като се свари, аз не мога да го понасям, но на детето му харесва.  Grinning
А скоро ли си виждала киноа в Хит? Аз поне от два-три месеца проверявам и все не намирам. А уж и аз точно на диетичния щанд гледам  Confused

# 7
  • Sofia
Не, не беше толкова скоро. Сигурно в момента няма внос. Аз пък от месец не мога да намеря нахут, на местата, от които го купувах все няма.  Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт