Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 ян. 2007, 12:25 ч.

Dr Renaud

• 1 697
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте!
Исках да попитам дали някой от вас е ползвал хидратиращата серия на Dr Renaud с малина и какви са ви впечатленията от нея
 ето тази:
http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=5

дали е подходяща за млада кожа (22-23г)?   Crazy

# 1
Здравей! Моята козметичка работи предимно с  козметика на Др. Рено и Ericson и от нея съм си купувала някои продукти. Останах много доволна. А от въпросния крем ми е слагала няколко пъти и усещенето е много приятно .Смятам , че е подходящ и за твоята кожа - и аз съм към 20 -те.... Rolling Eyes

# 2
Благодаря ти за отговора, но ще се надявам на още отзиви, ако някой е ползвал крема по-продължително време. Много ме блазнят продуктите, защото миришат много освежаващо и вкусно, но и цената е доста висока... Simple Smile

# 3
Аз ги ползвам от около месец. Продуктите, от които имам отзиви са крем нежна вода, лосион и мляко малина, почистваща гел пяна. С приятна текстура и араомат са. Добре хидратират. Това е, което се сещам. Направи ми впечатление, че в този сайт като цени са доста по - евтини от тези, на които съм ги купила от козметичката.Ако някой знае как може да се пазарува директно от фирмата, моля да сподели.

# 4
Може би, би могла да се обърнеш директно към фирмата преставител и от нея да си ги купиш.

Телефони:   02 / 984 87 00; 02 / 984 87 01
Мобилен:   0887 604 109

e-mail:   info@vitalityclub.bg

Иначе всякак година на "Арена на красотата" също ги има, но ми се струва, че и там завишават цените.

# 5
 Мами, споделете и от кои други техни продукти сте доволни?  Praynig  Hug

# 6
Съвсем ли никой не е ползвал техни продукти? Sad

# 7
Аз също ползвам тази козметика:)Доволна съм от хидратирашият крем нежна вода,но в момента ползвам вкусен комфорт.Кожата ми е доста суха и ми го препоръчаха като по добър през зимните месеци.

# 8
Очаквам до няколко дни да ми доставят Шоколадовото щастие, почистващия гел пяна Чиста кожа и гелчето за очи със Серамиди. Обещавам като ги пробвам да споделя. За сега отзивите от предишната серия бяха повече от добри.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт