Обувките това лято

  • 8 757
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Не ми харесаха особенно, виждат ми се доста груби  Confused

# 61
# 62
  • Мнения: 2 386
Нещо директно на лятото минахме тази година...Да,вярно,че беше доооста топло,но все пак нека хвърлим по едно око и на по-пролетните модели? Peace
Предложения,линкове?  Praynig

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
На мен много ми допадат тенденциите за летния сезон  Heart Eyes Явно ще съм фиешън и аз  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 11 003
Щом ще се носят платформи, съм щастлива  Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 3 395
Монда е права. Ако не можеш да ходиш с високи токове, няма никакво значение ръста. Жени, които не свикнали да носят токчета или слагат много рядко, естествено, че ще имат проблеми с походката.
Манекенките по подиумите, дето са по 180 как ходят тогава, като при тях се държи най- много на походката?
За протокола съм 170 и с токчетата ставам 180 примерно, но не мисля, че е много, така или иначе си падам по високи мъже. Simple Smile
А токчета нося още от гимназията и нямам проблеми, даже напротив, когато сложа токчета усещам походката си по- елегантна, докато като съм с маратонки- не.


Естествено, че е така. Аз съм 172 и определено обичам да нося високи обувки и ходя почти и само с такива, а с походката наистина е по-елегатна с ток. Peace

# 66
  • Мнения: 18 542
Аз си харесах това

# 67
  • Мнения: 215
Тези наистина са страхотни!
Предполагам и удобни. Аз от както бях бременна и после детето докато беше малко само на ниски обувки съм ходила. На ток не мога да си се представя вече, струва ми се много изморително.

# 68
  • Мнения: 18 542
И аз така, за това се мяткам все на ниски обувки.
Ето още които си харесах


тези вторите, ако са направени качествено и поддържат свода както трубва съм сигурна, че няма да изморяват краката.  Simple Smile

# 69
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Няколко моделчета ми харесаха, но нищо от горепоказаното не бих обула. А тези, от които надничат по две пръстенца отпред, са най-грозната обувка на света. Имала съм такива (бяха модерни и преди 10-тина години) и го твърдя от опит!

# 70
  • Мнения: 8 917
Няколко моделчета ми харесаха, но нищо от горепоказаното не бих обула. А тези, от които надничат по две пръстенца отпред, са най-грозната обувка на света. Имала съм такива (бяха модерни и преди 10-тина години) и го твърдя от опит!

Съгласна съм с това. И май само аз на си харесах нищо  Wink

# 71
  • Мнения: 2 673
харесвам обувката с тигрова окраска...освен че е актуален цвят модела ми е страшно удобен защото е повдигнат при пръстите и така тока не е всъщност толкова висок
http://www.piperlime.com/browse/product.do?cid=34706&pid=491 … mp;scid=491275002

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 20:21 от karil

# 72
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз - на всяка манджа мерудия  Wink
Все не ми е ясно как се издържа на тези високи токове...
От гимназията допреди 2-3 години и аз се изтезавах на високи токове. Е - ставам към 180-185, но това ми харесва, а и имам още да догонвам мъжа ми. Проблемът са зверските болки след 20 мин разходка, които на следващия ден се появяват след 5 мин... Освен това пред пръстите на краката излиза един много кофти мазол. Да не говорим, че така ми се изкривиха палците навътре към другите пръсти и ми изхвръкна кокалче като на баба ми.
Е - вярно е , че няма по-елегантна походка от тази на висок ток, ама това е докато не заболиии...
А и краката изглеждат 1000 пъти по-стройни, красиви и секси. Дрехите също изглеждат по-добре като са над елегантна обувка на висок ток...
При всичко изброено - подчертавам - аз не съм мазохистка. Откакто сложих ниските обувки, високи обувам само ако няма да ходя. А и не се виждам как ще бутам количката с часове на токчета.
Освен всичко - жените, които нон-стоп носят висок ток, никога не свикват - болят си ги краката, но стискат зъби и гъзареят.

# 73
  • Мнения: 2 673
P-r-o-l-e-t, на същото мнение бях, докато не сложих лека платформа, но както писах повдигната и под пръстите. Този вариант не е натоварващ. Имам такива с тънък ток, ботуши и чехли, просто щом под възглавничките на пръстенцата е повдигнато, тока и да е висок\платформен или тънък\ не е проблем за ходене, краката не ме болят PeaceНе съм купувала свръх скъпи модели, имам такива FABIANI официални, с връзка около глезените и тънко токче..е супер удобни са, а и седят изящно на крачето.

# 74
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
На мен пък не ми се отваря сайтът  newsm78

От тези, които сте показали вие, ми харесват само изцяло отворените модели, тези с двата пръста - тц Naughty . Аз по принцип харесвам и нося или ниски сандали и чехли или на платформа.

Общи условия

Активация на акаунт