Роднина опитва да погуби семейството ми!

  • 5 206
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Тройка, Жоре... тройка  Peace Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 053
Тройка, Жоре... тройка  Peace Mr. Green

 newsm65    и аз съм за тройките
всичко си остава в семейството Mr. Green

# 17
  • Мнения: 239


Аз от мъжа си нищо не изисквам, нито той от мен, всеки си има глава на раменете и си поема последствията. Никога до сега не ми е казвал, че "има работа", предполагам, че задоволявам сексуалните му желания и няма нужда да си търси любовници. А за простата курва няма какво да  я обсъждаме, ти си имаш семейство и ще си най- големия тъпанар, ако и вържеш на тая овца  bash  animal085
[/quote]

Задоволяването има две форми, како. Физическа и психическа. По първия параграф ти вервам, че можеш, но нема начин да не му стане леко тъпо да рути едно и също цял живот ако се сещаш за кое еднообразие говорим все пак.

Как може жена ми да не е курва, а сестра и да е според теб? И не съм ли аз идиотът, който не помага на семейството им?

Жоре, не се  чуди!5 години са си 5 години, ако се сещаш какво искам да кажа!Жена ти на 5 години по-новичък дали би се чудила толкова! Mr. Green

Просто жената мине ли 25 нещата стават много конкурентни ако се сещаш за какво говорим - всеки месец прави разлика тип 'Тутанкамон - Ленин'.

Жена ти ако и падне някой млад палавник сигурно ще го изпращи за норматив.  Mr. Green

Жена ми я е страх да го помисли даже тъй като си е патила от мен като се загледа по един преди години. Не вярвам да е камикадзе ако се сещаш за какво говорим все пак. 120 кила съм.

Тройка, Жоре... тройка  Peace Mr. Green

Да бе тройка с 5 години по-млада от жена ми друг път. Нали моята ще се травмира, че никой не ще да я пипка.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Нали моята ще се травмира, че никой не ще да я пипка.

Жена ти е истинска щастливка с мъж като теб, толкова загрижен за психическия й статус...  Grinning

# 19
Изградил си си имидж във форума и малко трудно ще се приеме насериозно този така дълбок проблем Crazy



ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪМ "НОВОБРАНКА" ТУК ,НАБЛЮДЕНИЯТА МИ СА КАТО ТВОИТЕ Wink
jorkata не се шегувай с тези неща Wink

# 20
  • Мнения: 7 723
Жоре, спуканите гуми на колата на мъжа на сестрата на жена ти , не промениха ли нещо ситуацията  newsm78

# 21
  • Мнения: 25 598
Знаеш ли, усетих я аз тази работа. Наистина Барабалекс прекалява напоследък.  Mr. Green
 Дали няма връзка с виртуалните изневери на Сопраното?  newsm78

# 22
# 23
  • Мнения: 239
Нали моята ще се травмира, че никой не ще да я пипка.

Жена ти е истинска щастливка с мъж като теб, толкова загрижен за психическия й статус...  Grinning

Все пак съм джентълмен, но и патриот, а? Хубаво е когато има хора, които да оценят безспорните ми добродетели.

Жоре, спуканите гуми на колата на мъжа на сестрата на жена ти , не промениха ли нещо ситуацията  newsm78

Ами не - просто жена ми е вече на кеф заради това. Никаква промяна няма. Според мен има вероятност сестрата на жена ми да иска да ме манипулира за да убия мъжът и тъй като мисля, че ще наследи 230 квадрата парцел в регулация, ток, вода, кинт, рзп 50 000 м2 във Фондови Жилища.

Знаеш ли, усетих я аз тази работа. Наистина Барабалекс прекалява напоследък.  Mr. Green
 Дали няма връзка с виртуалните изневери на Сопраното?  newsm78


Тия и двамата са толкова зле, че не ми се иска да ги коментирам. Едно ще кажа - ако Сопранов знаеше цялата истина досега да е станал педерас.

# 24
  • Мнения: 7 723
.....
Ами не - просто жена ми е вече на кеф заради това. Никаква промяна няма. Според мен има вероятност сестрата на жена ми да иска да ме манипулира за да убия мъжът и тъй като мисля, че ще наследи 230 квадрата парцел в регулация, ток, вода, кинт, рзп 50 000 м2 във Фондови Жилища....
 

А твойта делавера к`ва е  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 3 676

Чакай малко, да не искаш да ми кажеш, че изискваш от мъжа си да спи с една и съща жена цял живот? Ти знаеш ли какво е това въобще? Не ми казвай, че съпругът ти го няма 'по работа' все по често...ае стига глупости, а?

Сестрата наистина не е прилична, но за сметка на това пък е с 5 години по-новичка. Какво да правя, давай решение!
Наистина е трудно с един/една  цял живот,но дискретността според мен е най -важна
Решението според мен- право куме в очите.-както се казва.Със сестричката се разберете на четири очи какво иска от теб-еднократно,многократно,какво?
Ако ти отърва- действай, ако не можеш да се справиш с нея-казваш на жената-да се оправят двете като сестри-ти ще погледаш саир
поста ми е напълно сериозен
Успех Peace

# 26
  • Мнения: 7 723
А нещо общо с това имаш ли Thinking
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158561.0

# 27
  • Мнения: 239

Чакай малко, да не искаш да ми кажеш, че изискваш от мъжа си да спи с една и съща жена цял живот? Ти знаеш ли какво е това въобще? Не ми казвай, че съпругът ти го няма 'по работа' все по често...ае стига глупости, а?

Сестрата наистина не е прилична, но за сметка на това пък е с 5 години по-новичка. Какво да правя, давай решение!
Наистина е трудно с един/една  цял живот,но дискретността според мен е най -важна
Решението според мен- право куме в очите.-както се казва.Със сестричката се разберете на четири очи какво иска от теб-еднократно,многократно,какво?
Ако ти отърва- действай, ако не можеш да се справиш с нея-казваш на жената-да се оправят двете като сестри-ти ще погледаш саир
поста ми е напълно сериозен
Успех Peace

Благодаря за сериозния отговор. Ще го обмисля, но мерси все пак, че се намери човек, който да желае да помогне.


Нещо много искаш да знаеш ми се струва.

# 28
  • Мнения: 90
Жоре ти си изваредяно тъпо парче май. Първо имаш предмето отношение към жените. Второ третираш жена си като слугиня. Трето чудиш се дали да изневериш със сестра и, само защото е по-млада. Замислял ли си се, какво ще причиниш на жена ти. Ти обичаш ли я въобще. Така се държат само комплексираните маже. Любовта не е само да спиш с една жена, не казвам че секса е маловажен, но за да е здраво едно семейство се изискват жертви и компомиси и взаимно подкрепяне. Ти колко пъти си изчистил, напазарувал или с нещо помогнал на жена ти. Помисли си добре, какво си дал на тази жена. Традиционно семейство пиши какво е това. За мен това е семяство в което има любов във всичките и форми (секс, разбирателство, доверие и взаимно подкрепяне), мисълта за изневяра значи че някъде нещо се къса във веригата, или ти си от тези хора които са душевни инвалиди, тогава жалко за жена ти. Пиши какво мислиш. Дано не съм права за теб. Ако си мъж на място разкарай мацето.

# 29
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Жоре ти си изваредяно тъпо парче май. Първо имаш предмето отношение към жените. Второ третираш жена си като слугиня. Трето чудиш се дали да изневериш със сестра и, само защото е по-млада. Замислял ли си се, какво ще причиниш на жена ти. Ти обичаш ли я въобще. Така се държат само комплексираните маже. Любовта не е само да спиш с една жена, не казвам че секса е маловажен, но за да е здраво едно семейство се изискват жертви и компомиси и взаимно подкрепяне. Ти колко пъти си изчистил, напазарувал или с нещо помогнал на жена ти. Помисли си добре, какво си дал на тази жена. Традиционно семейство пиши какво е това. За мен това е семяство в което има любов във всичките и форми (секс, разбирателство, доверие и взаимно подкрепяне), мисълта за изневяра значи че някъде нещо се къса във веригата, или ти си от тези хора които са душевни инвалиди, тогава жалко за жена ти. Пиши какво мислиш. Дано не съм права за теб. Ако си мъж на място разкарай мацето.

Ей на такива постове, като твоя Жорето се кефи . Той затова я е пуснал тази тема. Забавлява се човекът- кой ще се върже.

Общи условия

Активация на акаунт