Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте момичета, скоро ще раждам и вече се виждам в чудо при избора на количка. Моля препоръчайте ми някакъв модел с цена до 600 лева - изикването ми е да е с големи гуми - няма значение дали триколка или с 4 колела, да става за новородено или ако не става да може да се прикрепя към нея кошче за кола на същата фирма.
Благодаря Ви !
Цитирай

Моя родина там, где мой ребенок!

Не се сърди ако никой не откликне на темата ти.
Тук има поне 100 такива или подобни.
Пусни търсачката или порови из форума ще намериш 1000 различни мнения.
Цитирай

хайде еди отговор от мен-ами за тези пари можеш да си вземеш чико кортина-530лв.,но ще я има чак април доколкото разбрах.Тя е с пълно легнало ,а има и кошница за кола.Също има колички и на Джордани,на Кам,На чиполино,на Кенгуро-изобщо разгледаи интернет магазините и ще се ориентираш за модели.
Цитирай

Варна

Благодаря на отговорилите ми. Вече съм разгледала сто пъти всички възможни интернет магазини, които предлагат колички и съм изчела всички статии в този форум. С това се занимавам   цял месец. За да може да ми помогнете по - ефективно конкретно ще питам за модели на фирма Cangaroo - моля майките, които са ги използвали или в момента ги ползват да кажат какви са им предимствата и недостатъците, които откриват в тях ( поне спрямо своето ежедневие ).
Става въпрос за Ecxlusive Cangaroo, Excess Cangaroo, Extravagance Cangaroo и Exclusive Carry Cot на Cangaroo.

Благодаря !
Цитирай

аз в някои форум четох ,че зимния кош вече не е начичен ,един вид че го няма в самия склад newsm78
Цитирай

София

Здравейте момичета, скоро ще раждам и вече се виждам в чудо при избора на количка. Моля препоръчайте ми някакъв модел с цена до 600 лева - изикването ми е да е с големи гуми - няма значение дали триколка или с 4 колела, да става за новородено или ако не става да може да се прикрепя към нея кошче за кола на същата фирма.
Благодаря Ви !

Аз лично ще ти препоръчам На Bebe Confort имат голямо разнообразие и на колички и на цветове и гумите според мен не са от голямо значение , моята е със средни гуми и вози много добре. Сменят и се три вида кошове вкл. кошница за кола.
Цитирай

София

А защо не си вземеш Giordani? В една тема се коментираше, че са по-добри от Cangaroo.
За 699 лв. в Пакостник има количка на Giordani със зимен и летен кош и столче за кола /в момента сайта е в ремонт за съжаление/.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92053.msg1608092
Цитирай

Варна

Мерси за отговорите !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.