Почистване на лице с лазер?

  • 3 748
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Някой чувал ли е за такъв вид почистване на лице и евентуално къде го правят?

# 1
  • Мнения: 5 539
Да, ако ти го прави някой Лазар, тогава се води почистване с лазар Wink

# 2
  • Мнения: 1 533
Цитат на: lilita
Да, ако ти го прави някой Лазар, тогава се води почистване с лазар Wink


 rotfImbo


Не го познавам този Laughing

# 3
  • Мнения: 5 647
Цитат на: lilita
Да, ако ти го прави някой Лазар, тогава се води почистване с лазар Wink


Мерси Laughing

# 4
Цитат на: lilita
Да, ако ти го прави някой Лазар, тогава се води почистване с лазар Wink

не се е.......й

# 5
имам непоносимо ужасни пигментни петна след раждането, които според всички щели да "изчезнат от само себе си", но не стана така. ходих по разни козметици, правих маски, ползвам слънцезащитни кремове, но уви - малко изсветляват и след месец -пак потъмняват. не е нещо за пренебрегване и не се свиква, защото са почти по цялото ми лице.
помогнете- ако някой си е правил терапия с лазер за подобен проблем, нека сподели, моля....

# 6
  • Мнения: 181
Майка ми скоро си маха с лазер напукани вени4ки, които имаШе от мнооого години по бузите и под о4ите. Лицето и беШе като мартени4ка_ в 4ервени и бели петна. До колкото разбрах от нея е останала много доволна, заЩото  лицето и се е из4истило по4ти 100%. Единствено казва 4е малко понаболява, но нали знаеШ лафа "трай бабо за хубост" #Cussing out  #Crazy
Дано да съм ти била полезна

# 7
  • Мнения: 5 468
На мен ми казаха, че с лазер, се почиствали идеално черни точки по лицето. Ако каже някой, къде има такова нещо, ще е добре.

# 8
  • Мнения: 5 647
Цитат на: new*
На мен ми казаха, че с лазер, се почиствали идеално черни точки по лицето. Ако каже някой, къде има такова нещо, ще е добре.


Точно за това и аз питам, но виждаш ли никой не знае  Laughing  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 468
Цитат на: maya
Цитат на: new*
На мен ми казаха, че с лазер, се почиствали идеално черни точки по лицето. Ако каже някой, къде има такова нещо, ще е добре.


Точно за това и аз питам, но виждаш ли никой не знае  Laughing  Laughing  Laughing

Като разбера, къде е това, ще ти кажа - обещавам. Аз съм решила твърдо да ида /ама да видим кой слънчев ден ще е/, ония ден зълва ми каза нещо за такъв лазер /сигурно знае нещо/, ама хич не й обърнах внимание, на следващия ден, вече бях си го навила на пръста, а сега пък като видях и тази тема - съвсем. Даже може да се прежалим заедно.

# 10
  • Мнения: 5 647
Цитат на: new*
Цитат на: maya
Цитат на: new*
На мен ми казаха, че с лазер, се почиствали идеално черни точки по лицето. Ако каже някой, къде има такова нещо, ще е добре.


Точно за това и аз питам, но виждаш ли никой не знае  Laughing  Laughing  Laughing

Като разбера, къде е това, ще ти кажа - обещавам. Аз съм решила твърдо да ида /ама да видим кой слънчев ден ще е/, ония ден зълва ми каза нещо за такъв лазер /сигурно знае нещо/, ама хич не й обърнах внимание, на следващия ден, вече бях си го навила на пръста, а сега пък като видях и тази тема - съвсем. Даже може да се прежалим заедно.


Задължително ще ми кажеш!!!! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Никак не ми се ходи на козметик, който да ми стиска лицето. Знаеш после какво става. Последният път като ходих на козметик цяла седмица бях мораво червена. Close  Close  Close  Чакам подробности от твоята зълва. Laughing

# 11
  • Мнения: 5 468
Цитат на: maya
Задължително ще ми кажеш!!!! Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Никак не ми се ходи на козметик, който да ми стиска лицето. Знаеш после какво става. Последният път като ходих на козметик цяла седмица бях мораво червена. Close  Close  Close  Чакам подробности от твоята зълва. Laughing

Ще я разпитам тия дни. Ама то като ходих на козметик, не останах червена цяла седмица, но след 1 седмица, все едно не бях ходила. А сега ми казват, че с лазер било голяма работа... Е, ще видим. Ще ти кажа, веднага щом науча.

# 12
  • Мнения: 1 077
Дали не става дума за фототерапия? В Енигма - Новотела в Пловдив, където ходих веднъж на почистване казаха, че могат да ми махнат белези от шевове и лепене на челото. Аз обаче не ща - спомен са ми. Grinning както и 1-2 по-тъмни петънца. Не знам обаче коклко струва...  33uu
Пуснете ЕНИГМА на търсачката, май имаше нещо по-подробно обяснено...

# 13
какво става с проучванията? нали много бяха заинтересованите а никой не се обажда къде е това чудо.

Общи условия

Активация на акаунт