cangaroo(модел дейзи) или Маг Ингланд Принцес?????

  • 2 061
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 079
Cangaroo ми харесват повече, лично на мен! Peace

# 16
  • Мнения: 2 309
Принципно Принцеса е много удобна количка за бебето, както казва Феята, но не съм съгласна, че майката трябва да се трепе за да му е удобно само на бебето, има колички, които са добри и за бебето и за майката...Принцес имах 2 месеца и го продадох, ако имаш намерение да правиш дълги разходки, налага се да качваш тротоари, стълби пр. не си го купувай, иначе е закътана, широка, но адски тежка и неманеврена, аз съм за Кенгуро Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 585
Че 9-10 кг много ли са за комбинирана количка? Shocked  Повечето модели на Cangaroo са доста по-тежки - по 14-16 кг.

karolina_ , честито! Hug Мисля, че си направила добър избор. Peace Аз също клоня към Mag England. Laughing

# 18
  • Мнения: 2 019
Количката ни е Маг Ингланд Принцес Рол и съм много доволна от нея. 9 кг е, много широк кош и е лесно проходима . Вече почти 7 мес я използвам и нищо по нея не е мръднало - много здрава е - аз живея в Драгалевци, там са само павета, разхождам се всеки ден, без изключение поне по 2 ч и тя е напълно здрава.
и аз съм много доволна от нея

# 19
  • Мнения: 154
Принципно Принцеса е много удобна количка за бебето, както казва Феята, но не съм съгласна, че майката трябва да се трепе за да му е удобно само на бебето, има колички, които са добри и за бебето и за майката...Принцес имах 2 месеца и го продадох, ако имаш намерение да правиш дълги разходки, налага се да качваш тротоари, стълби пр. не си го купувай, иначе е закътана, широка, но адски тежка и неманеврена, аз съм за Кенгуро Peace
     


   Подкрепям!!!  Peace Доскоро я ползвах и мога да кажа ,че изобщо не е маневрена и ми беше доста трудно на разходките  #Cussing out  Моят съвет е от тези две колички да избереш Кенгуро    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт