Моля за съвет!

  • 2 895
  • 29
  •   1
Отговори
Здревейте, аз съм съвсем нова тук, но наистина ще се радвам, ако успея да си поприказвам с някои от Вас-тъй като наистина имам нужда от това! Simple Smile
Ние с моя съпруг сме женени от 2 години и половина и от 1 година някъде се опитваме да си направим бебче, но за съжаление няма никакъв резултат. Няколко пъти ходих на гинеколог, защото се притеснявам, че ми има нещо, но той твърди след куп изследвания, че всичко ми е наред. Съпругът ми също си прави спермограма, която е много добра.
В момента при изключително редовен цикъл ми закъснява вече 4 дни. Имам стандартните ПМС симптоми, но не толкова настойчиви-като изключим нервното ми поведение и относително силното главоболие, които са по-осезателни. Базалната ми температура сутрин е 37.3, а вечер стига до 37.5. Разбира се направих си тест, но беше отрицателен и се разочаровах ужасно. Вече наистина имам чувството, че ще полудея и реших да потърся подкрепа във вашите отговори. Така бих искала най-накрая да свърши това ходене по мъките и да забременея. Би било наистина прекрасно! Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 1 246
Здревейте, аз съм съвсем нова тук, но наистина ще се радвам, ако успея да си поприказвам с някои от Вас-тъй като наистина имам нужда от това! Simple Smile
Ние с моя съпруг сме женени от 2 години и половина и от 1 година някъде се опитваме да си направим бебче, но за съжаление няма никакъв резултат. Няколко пъти ходих на гинеколог, защото се притеснявам, че ми има нещо, но той твърди след куп изследвания, че всичко ми е наред. Съпругът ми също си прави спермограма, която е много добра.
В момента при изключително редовен цикъл ми закъснява вече 4 дни. Имам стандартните ПМС симптоми, но не толкова настойчиви-като изключим нервното ми поведение и относително силното главоболие, които са по-осезателни. Базалната ми температура сутрин е 37.3, а вечер стига до 37.5. Разбира се направих си тест, но беше отрицателен и се разочаровах ужасно. Вече наистина имам чувството, че ще полудея и реших да потърся подкрепа във вашите отговори. Така бих искала най-накрая да свърши това ходене по мъките и да забременея. Би било наистина прекрасно! Tired

# 2
  • София
  • Мнения: 1 246
Исках само да допълня, че това е моят профил-все още се ориентирам във форума, а МленаК е името ми като гост! Grinning

# 3
  • Мнения: 505
Здравей, и при мен е нещо подобно положението. Стискам ти палци да успееш. Не знам как става номерът. Обаче ти пожелавам от сърце.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 246
Благодаря ти, мила! Simple SmileСигурно ме разбираш. Продължавам да чакам и на теб ти желая щастието, което очаквам аз.

# 5
  • Мнения: 4 555
Здравей, kativk.
Има поне 50% вероятност да си бременна, а и тестовете не винаги отчитат вярно толкова рано.
Но щом  имаш 4 дни закъснение, не се колебай и иди да си направиш кръвен тест. Не се измъчвай повече с това чудене, защото е много тежко.
Успех и дано всичко да е наред и най-после да си бременна! Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 246
Най вероятно утре ще отида да си направя кръвен тест, защото никога не ми се е случвало да ми закъснява, дори понякога ми идва 1 ден по-рано. Надявам се да няма сериозен проблем и ти благодаря за съвета!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 134
kativk малко повече търпение, мила. Знам, че е трудно, но това е положението. Ако си преглеждала темите във форума сигурно си видяла, че има доста момичета в твоето положение, които си умират от нетърпение да разберат със сигурност дали са бременни, но изчакват с тестовете за да не се разочароват. Както ти каза Карина има голяма вероятност да си бременна, но трябва да изчакаш да минат поне 10-12 дни след овулацията(ако знаеш кога е била) за да ти покажат тестовете някакъв сигурен резултат. Така че както казах вече - търпение и късмет и дано скоро да се похвалиш с  EFP. smile3503

# 8
  • София
  • Мнения: 1 246
Да наистина се успокоявам от отговорите на момичетата и затова се радвам, че открих този форум. Толкова е хубаво, когато има с кого да споделиш притесненията си, а и повечето от вас имат опит и могат да дадат адекватен съвет.

# 9
  • Мнения: 4 555
Да, успокоението е много важно.
Само благодарение на момичетата тук прекарах почти спокойно последните два дни.  Hug

Но искам да те посъветвам да не се настройваш прекалено толкова рано. После разочарованието много боли и ако можеш, не си го причинявай.

Стискам ти палци утре тестът да покаже бременност Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 1 246
И аз се опитвам да не се настройвам на положителен резултат. Просто бих искала да се случи възможно най-скоро. Може би нямам достатъчно търпение, а като знам че при повечето жени става буквално от раз-започвам да си мисля какво ли не за себе си.

# 11
  • Мнения: 4 555
О, изобщо не е вярно, че при "повечето" жени става от раз.
Поякога се случва да са имали късмет и да стане бързо, но това изобщо не значи, че при повечето е така.
Пък и няма защо да се сравняваш с другите и да се обвиняваш. В крайна сметка това не е състезание.

Утре вече ще знаеш. Предполагам, че това ще е най-дългият ти ден Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 092
Само искам да ти споделя за себе си - също като теб имах много редовна М. и след 3 дневно закъснение си направих тест.Беше отрицателен.Стана ми мъчно и продължих да чакам М.След 6-тия ден закъснение имаше много бледа 2-ра чертичка , а след две седмици видях плодното сакче на монитора.
Успех и да знаеш че ако не е станало тъкмо сега , то много скоро ще стане.
Няма рецепта за чудото.
Стискам ти палци от сърце! Peace

# 13
  • Мнения: 99
Здравей и от мен. Стискам ти много палци чудото да е станало и утре да е най-прекрасния ден в твоя живот и да се похвалиш. Но ако това не е станало, не се притеснявай, много скоро ще се получи, вие  с таткото само бъдете постоянни и накрая бебо ще се появи.
Аз при първата ми бременност забременях от един единствен път и то след като уж ми беше минала вече овулациата.За съжаление беше неуспешна.
 А сега опитвахме 4 месеца и нищо не ставаше. Писна ми да си правя тестове ( от много нетърпение) и после да бъда разочарована. И този месец се самонавивах, че пак нищо не е станало и да не очаквам две чертички и както така не очаквах се получи.
Пожелавам ти и на теб утре да разбереш дългоочакваната новина и да зарадваш всички нас с положителен резултат.
Не вярвай много на тестовете дето се припишкват. Макар, че при мен те винаги са отчитали правилно, имам много приятелки на които са показвали отрицателни няколко пъти пък после имат хубави бебчета. Даже имам една приателка, която е бременна с близнаци, а първите 2-3 теста бяха отрицателни.
Успех на теб!

# 14
  • Мнения: 1 792
 kativk желая ти успех мила и дано тестчето покаже че си бременна.
аз знам какво изпитваш защото в момента съм така,имам вече 10 дни закъснение а тестовете не ми показва 2чертички.утре ще ходя на кръвен.дано има за какво да се радваме и двете  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт