Занималня в Двореца на децата

  • 854
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Разбрах, че в Двореца на децата има занималня за деца над две години. Интересува ме мнението на майки, чиито деца я посещават. В читалище "Аура" май също има такава, но не съм сигурна, ако някой знае моля да сподели.

# 1
  • София
  • Мнения: 505
Повдигам темата защото и аз се интересувам - за деца на 3-4 години.
Интересува ме и какви курсове се предлагат там /Двореца на децата/ и впечатления ви.

# 2
  • Мнения: 888
.....

Последна редакция: пт, 02 фев 2007, 08:57 от вайлет

# 3
  • Мнения: 872
Аз след Нова година ходих да проверя,бяха във ваканция тогава, но за никаква занималня не ми казаха.Единственото което ми казаха ,че е подходящо за дъщеря ми - игра с конструктори лего.По 1 лв на час, като посвикне може да оставиш детето.След 12.30 било по-добре, защото преди това водели деца от някаква частна градина. С тази грипна епидемия, не сме достигнали до там, но в скоро време смятам да я заведа да видя дали поне това ще и хареса  и да проверя дали има някакви други занимания.

# 4
  • Мнения: 7 474
Ние сме ходили там. За деца над 3г. , групите са по възраст. От 8.45 до 12.30ч.+ допълнително 1ч. след това , ако искате има различни занимания-35 лв. е. Доволна съм, групите са малки -повече от 6-7 деца не се събират. Сутрин ги проверява медицинска сестра , болни не се приемат. Имат часове като в училищи-български, математика , приложни изкуства , танци, английски, но поднесено като за деца. Дъщеря ми ходеше с голям интерес. Ако ви интересува още нещо  питайте.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
Leo*, само за деца над 3г. ли е? Зълва ми каза, че нейна позната води там 2 годишната си дъщеря. Много съм несериозна, от кога се каня да проверя! Благодаря за информацията, точно това ми трябва.

# 6
  • Мнения: 7 474
Leo*, само за деца над 3г. ли е? Зълва ми каза, че нейна позната води там 2 годишната си дъщеря..


Не съм сигурна , обади се по телефона да питаш, ако не ти се ходи Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
Лео, тази такса от 35 лв. за седмица ли е?
Колко души стоят при децата, каква е базата, работят ли ваканциите? Аз живея съвсем наблизо, но не съм ходила да питам. От централния вход ли се влиза?  newsm78 Събота и неделя как е?
Ей че ви засипах с въпроси  Hug

# 8
  • Мнения: 7 474
35 лв. е таксата за целия месец.
Тъй като имат нещо като часове , всеки час има различна учителка, но са по една-за 6-7 деца е достатъчно.
Събота и неделя не работи, за ваканциите не съм сигурна , но са доста по-малки от тези в училище. Влиза се от зентралния вход, то друг май няма newsm78 Децата имат карти със снимка и учителките ги извеждат във фоайето на обяд.
можете да се запишете и сега , не е нужно от септември.
По принцип имат и допълнителни занимания , но не знам подробности и за след обяд и за събота и неделя .

Ето им сайта да разгледате  http://www.npc-bg.org/clubs.htm

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
Днес се надигнах и отидох на място. Лео е дала много изчерпателна информация. Допълнителното, което научих е, че 2 годишни не приемат. Не е нужно да са точно 3, но поне да ги наближават, а моята щерка наближава 2 Grinning Есента обаче ще я пробвам, взаимно много се харесаха. За събота и неделя има лего клуб. Не разбрах каква е цената, но има една жена която ги занимава с конструктори лего.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 679
А как е като обстановка? Чистичко ли е, просторно ли е, топло ли е?

# 11
  • Мнения: 7 474
А как е като обстановка? Чистичко ли е, просторно ли е, топло ли е?

Стаите са големи, имат отделно салон за танци, чисто е и е топло, не е ново обзавеждането , но е прилично. Децата си носят там пантофи и закуска, вода, сок (между часовете да хапнат нещо). Имат и кино салон-понякога им пускат да гледат нещо, но е рядко. Госпожите са наистина много мили жени-всичките Hug

# 12
  • Мнения: 222
Повдигам темата защото и аз се интересувам - за деца на 3-4 години.
Интересува ме и какви курсове се предлагат там /Двореца на децата/ и впечатления ви.

Дъщеря ми ходеше на живопис там - всяка събота от 10 до 12 часа, 24 лв. Първо с голям ентусиазъм, но на втория месец се отказа. Мисля, че групата е голяма и госпожата няма време да обърне достатъчно внимание на всяко дете, не поставяше задачи - всеки рисува каквото си иска. Някакси и моята представа беше по-различна за курса, мислех, че ще се усвояват ред по ред техники на рисуване, ама ...
Иначе, за който се интересува, в Двореца на децата има отстъпка 50% от цената за втори курс, за трети записан курс - също има отстъпка. В сайта им са изброени видовете заниманияhttp://www.npc-bg.org/home.htm.

# 13
  • София
  • Мнения: 328
Много добра идея са тези занимания, чувала съм и от познати големи суперлативи. Проблемът ми е, че трябва да търся отново бавачка, за половин ден. Идеи-как съчетават работещите мами с това  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт