Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Средната земя

Здравейте момичета!
Искам да ви попитам, сега в зимния сезон, докато кърмим какви салати да ядем. Аз направо не знам  newsm78 Искам да ям зеленчуци, за да доставям полезни вещества на бебока, но полезни ли са те? По това време доматите и краставиците имат  вкус на всичко друго но не и на домати и краставици. Зеле не може заради коликите. За морковите не знам. А марулите дсали стават? Кажете, моля вашето мнение по въпроса
« Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 14:01 от zipur »
Цитирай

виена

гледам да ям предимно сезонни зеленчуци-моркови,зеле,червено цвекло(изключително полезно е),а доматите и краставиците съм ги оставила за пролетта.сега наистина нямат никакъв вкус,а и кой знае с какво са пълни. Peace
Цитирай

Велико Търново

Аз,ям всичко Peace.Моята неонатоложка ми каза още когато родих,че може от всичко без да се прекалява!
Цитирай

Бургас

Само зеленчуците да бяха вредни - почти всичко , което ядем е боклук . Аз лично не му мисля много кое е с нитрати , кое не - такива са времената , кво да правиш  Hug
Цитирай

София

На мен лично от марулите ми се раздразнят сериозно червата,а и на бебо не му понесоха последния път като ги ядох Peaceимаше много колики.
Цитирай

Варна

Аз,ям всичко Peace.Моята неонатоложка ми каза още когато родих,че може от всичко без да се прекалява!
ОООООООООо и аз така.А за нитратите...то почти всички плодове и зеленчуци са пълни с тях.... Sad Ама не се отказвам от тях (от плодовете и зеленчуците,де) Smile
Цитирай

София

Аз ям предимно сезонните зеленчуци. Просто другите нямат никакъв вкус в момента, освен че са пълни с нитрати.
Между другото от китайското зеле стават страхотни салати Smile
Цитирай

SOFIA

Аз се въздържам от марулите-в листните зеленчуци има най-много нитрати
Цитирай

София

А защо се притесняваш от колики (зелето), на 6 месеца вече не са така чувствителни към майчината храна както като новородени.
Цитирай

София

ние пък си хапваме туршиите, които сме си направили есента  Laughing
Цитирай

Плевен

Peace
Цитирай

София, център

аз ям домати ама от бурканите на бабите. Тези, които са сега по пазара са без никакъв вкус. Чакам с нетърпение пролетта да дойде и да хапвам марулки Laughing, сега не смея
Цитирай

London, Sofia

От всичко по малко Peace
Цитирай

София

В момента не ям зеленчуци, а само плодове - задължително сутрин фреш и по някоя и друга ябълка през деня, като дойде сезона на доматите и краставиците ден не минава без шопска салата Laughing моркови, зеле и пр. зеленчуци неделюбвам, ако някой ми ги направи на салата ям, но сама ме мързи.
Цитирай

варненка от София

Всичко ям. До сега не си позволявам да хапвам боб и леща, но и това може скоро да го направя.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора