Като малка го не вкусвах, а сега...ммм...

  • 4 225
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 634
Дробчета, маслини и стафиди.
Сега всичко си ям yes

# 16
  • Мнения: 11 535
Риба,диня,супа и сладолед бяха нещата,които не вкусвах като дете,.Сега обаче ям всичко с удоволствие.

# 17
  • Мнения: 2 196
Май единственото,което проядох са тиквичките с кисело мляко.
Обаче и да сега не мога да понасям телешко варено,зелен боб,спанак,разни яхнии и манджи със сос.

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 19:25 от bianka

# 18
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
макарони[/size] никой не можеше да ме накара - сега ги ям , но със захар и сирене едновременно  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 394
супа топчета - и до днес ми се повдига от нея, в детската градина имаше лелка, която ни задължаваше да я унищожаваме или няма да мръднем от масичката. Що време съм седяла, само аз си знам......блях Sick

преди не обичах много много мусака, а сега доста я обичам, е аз си я готвя

# 20
  • Мнения: 7 474
Маслини
Горчица
Бамя и патладжани в гювеч  Laughing


# 21
  • Мнения: 1 352
Черен дроб, гъби и зелени подправки. Сега всичките ги обожавам Crazy.

# 22
  • Мнения: 262
Зелен боб - изпитвах ужас само като видех в тенджерата. Сега много го обичам. Особено с кисело мляко.

# 23
  • под тепетата
  • Мнения: 9 270
Бакла - и преди и сега ми прилича на целулоза, но зелена  Sick  като дете си спомням, че не обичах майонеза, а сега сама трябва да се ограничавам! Друго не се сещам -ми добро прасенце съм си  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 128
не съм ги яла нито малка нито като голяма нито ще ги ям:
крем карамел
супа топчета
шкебе чорба
качамак
пача
ориз с домати
Единственото нещо което проядох е:майонеза и дробчета

# 25
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
То въпросът май е: Какво не сме яли като малки, а сега ядем. По принцип има много неща, които и като малка не съм яла, не ги ям и сега, сигурно нямат изброяване. Но на първо време се сещам, че не обичах тиквички (независимо по какъв начин са приготвени) и кренвирши също. Сега ги ям с удоволствие, особено тиквичките.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Магданоз и горчица (и още не ги ям)

# 27
  • Мнения: 899
Вече ям:

печени червени чушки
патладжани
стафиди
прясно мляко
боб
маслини
горчица

# 28
  • Мнения: 177
Хм, доста неЩа несъм яла като малка, а сега  Embarassed
На първо място спанак(и всички останали zелентийки). Освен това грис(мраzех го от детската градина),zаливката на мусаката. Май почти всичко съм прояла, освен едно единствено неЩо, което и до днес ми е обЩествен враг номер 1: магданоz.
В интерес на истината при мен и доста неЩа се промениха в обратна посока. Не обичам месо, мога с месеци да не ям, а раzни маzни и мириШеЩи меса дори и с години. Не мога и да си представя как съм пила преди това подсладен чай. Какво да се прави, променят се хората, променят се и вкусовете.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 825
пържени тиквички с кисело мляко - сега ги обожавам
спанак, лапад, коприва - сега ако мога всеки ден ще ги ям
заливка на мусака - много ми харесва но само по начина, по който майка ми я прави (вече и аз мога така bowuu)

Общи условия

Активация на акаунт