Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Марс

Искам да ви попитам, понеже съм блейка и още не съм си подала документите за детските. Въпроса ми е губя ли парите преди това т.е. 5-те месеца преди да подам документите?
Цитирай

Велико Търново

За съжаление мисля, че ги губиш ooooh!Бяха ми казали,че трябва да подавам нова декларация точно в месеца, в който изтича старата ми такава, за да не загубя детските съответно за толкова месеца с колкото закъснея. Затова мисля, че ще ги загубиш. Не губи време ами отивай!
Не че са толкова много де, но и друг път съм казвала защо да не си ги вземем, и без това са малко нещата, които държавата  дава за децата ни!
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Губят се
Започвате да ги получавате от месеца в който сте подали молба-декларацията с необходимите към нея документи
Цитирай

Варна

Губят се
Започвате да ги получавате от месеца в който сте подали молба-декларацията с необходимите към нея документи
Наистина е така..... за съжеление Sad
Цитирай

Губят се  Crazy
И на мен ми се е случвало да пропусна срока, даже няколко пъти  Rolling Eyes
Цитирай

Губят се  Crazy
Цитирай

Марс

Губят се  Crazy
на мен вече 5месец ми се случва да пропусна, момичета мерси за бързите отговори Hug
Цитирай
Месечните помощи за деца, тия 18 лв на месец, ги губиш, важен е момента на подаване на молба-декларацията. Но що се отнася до еднократната помощ за раждане в размер на 200 лв, нея можеш да си я търсиш в рамките на 3 години от датата на раждане на детето ти, така че ако и за нея не си подала молба, не се притеснявай, нея не си я загубила. Късмет и търпение в контактите ти със социалната служба  Peace
Цитирай

Старата столица

Губят се
Да,така е.
Цитирай

За съжаление-да,загубени са вече...И аз я свърших преди време същата.... Embarassed
Цитирай

Плевен

Губят се
  Така е  smile3512
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.