Писна ми да гледам еднакви физиономии по тв-то

  • 650
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Так пускам предаването на Марта Вачкова "Жените"....., а позната физиономия, от къде ли...ааааааа от "Голямата уста".
До тук добре..., днес пускам да гледам "Show Room" по Бтв и пак физиономии от екрана в публиката по предванията.
В "Стани Богат" пак. Е добре де на всякъде ли ходят въпросните....
Няма просто предаване, в което да не ги мерна.

Въпроса ми е дали само аз съм забелязала или има и други наблюдателни, повече от мен. Mr. Green

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ходят, защото ги канят, един вид, за момента са модерни, вървежни.
Така поне си мисля аз.
Затова вече и не гледам такива предавания. Скучно ми е.

# 2
  • Мнения: 5 140
Е с какво са вървежни, съвсем обикновенни са.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 244
Ми не гледай. Аз тия "познати" лица ич не ги знам.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не знам с какво, но съм забелязала, че има определена мода и тук
в различни предавания, по различни ТВ се дават все едни и същи лица;
и след време, след кат оса пренаситили екрана с присъствието си, залязват;
за мен и теб са обикновени, но в последствие стават звезди Crazy, знам ли

# 5
  • Мнения: 677
СИА са продунценти на половината предавания,включително и на новото на Марта..Така че..Сещаш ли се защо?

# 6
  • Мнения: 6 417
 И във вестниците е същото. Даде някой интервю и всички хукват и те да го пощят.  Joy

# 7
  • Мнения: 2 792
 Ами какво очакваш от маркетинга, да ти продават неизвестни лица, в които няма вложени пари, няма случайни неща. Всичко е накуп, продуценти, продукт(изпълнител), лансиране... няма лоша реклама, когато предизвикваш интерес, в това е хватката и все пак изборът остана в дистанционното Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Ами какво очакваш от маркетинга, да ти продават неизвестни лица, в които няма вложени пари, няма случайни неща. Всичко е накуп, продуценти, продукт(изпълнител), лансиране... няма лоша реклама, когато предизвикваш интерес, в това е хватката и все пак изборът остана в дистанционното Laughing
Peace

# 9
  • Мнения: 5 606
Доколкото разбрах става дума за познати лица в публиката. Ами нормално е. Доколкото разбрах им се плаща и тарифата за участие е от 10 до 20 лв. на ден.

# 10
  • Мнения: 5 140
СИА са продунценти на половината предавания,включително и на новото на Марта..Така че..Сещаш ли се защо?


За това не се бях сещала. Peace

Кифле, нямам дистанционно, миналат година го изтупах. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт