Igraiat li majete vi "Eurofootball"

  • 3 200
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 407
Играе от време на време. Не ми пречи, още повече че обикновено залага малко пари. По - често губи, отколкото да печели. Мен повече ме мъчи това, че като се залепи на телевизора и по цял ден може да гледа мачове, не му омръзва ooooh! Като се има в предвид че е и футболен съдия, може да предположите за какво става дума Wink

# 16
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Здрасти Роси само да ти кажа,че моят  мъж не футболен съдия,но не му пречи да седи пред ТВ  събота и неделя  и да гледа мачове.Май тряба да се примирим,коклкото и да не искам #Cussing out Crossing Arms

# 17
  • Варна
  • Мнения: 407
Здрасти Роси само да ти кажа,че моят  мъж не футболен съдия,но не му пречи да седи пред ТВ  събота и неделя  и да гледа мачове.Май тряба да се примирим,коклкото и да не искам #Cussing out Crossing Arms

То да беше само събота и неделя Sad Както и да е, аз малко или много съм се примирила, щом това му доставя удоволствие Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 393
Да играе, всяка седмица поне по 2 пъти.Харесва му, пък и печели от време на време.Не разбирам защо трябва да го спирам и да се цупя.

# 19
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
  Rageсnewsm12 Всеки го разбира по различен начин аз се дразня  защото пуска много пари/събота и неделя/ smile3511 smile3511

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Играеше преди години... сега вече не.Аз доста мърморех,но едва ли заради това се е отказал newsm78

# 21
  • Мнения: 46 508
Не.

Хазартът е болест и трябва да се лекува.

# 22
  • Мнения: 1 202
Не играе, защото въобще не го вълнуват мачове ! Crazy

# 23
  • Мнения: 532
Играеше,докато не откри интернет залаганията и сега не мога да се вредя за компа от него  Grinning .

# 24
  • Мнения: 527
да играе  Embarassedи някои път се улива особено в интернет-залозите.но и често печели и за мен има по нешто Embarassed

# 25
  • Мнения: 289
Ако го хвана този, дето е измисли еврофутбола...  #2gunfire

Това в кръга на шегата де, но много досадна работа е. На мен са ми много далечни всякакви такива игри и залагания, и изобщо не разбирам тази негова страст! Печели сравнително често, но ако се сложи чертата - колко е похарчил и колко спечелил.. едва ли ще излезе на печалба  Mr. Green Ако не му намеря работа, или не го изкарам почти насила навън, може цял ден да си изкара "приятно", взирайки се в екрана с телетекста, мачовете по всички канали.. изобщо, болест някаква!

Но пък.. той се отнася с разбиране към хобитата ми, които за него са точно толкова непонятни.. тъй че, гледам да съм толерантна, доколкото мога  Confused

# 26
  • Мнения: 6 039
не, нищо подобно не го влече

а от футбол - хабер си няма Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 381
Играе, с приятели залагат заедно, но съвсем дребни суми. Нямам нищо против, обаче, ако почне да залага големи, като не знам, колко големи, знае какво го чака.  Close

# 28
  • Мнения: 4 392
Peace (Познавам хора, много запалени и харчещи огромни суми и живеещи в постоянна загуба. Sad)

# 29
  • Мнения: 1 111
 И моят от време на време залага в един интернет сайт.Че и печели даже.Но играе със символични суми, та затова и печалбите му са такива. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт