Отговори
  • Мнения: 791
Четох че консумацията на млечни продукти от майка може да предизвика колики в бебо - аз консумирам доста млечни продукти , но за да се разбере трябва да спазвам най малко една седмица диета. Направо не мога да си го представя  Rolling Eyes Ама май ще се наложи!!!
Вие как мислите възможо ли е?

# 1
  • Мнения: 2 309
Напълно е възможно, ограничи употребата им, както и на варива, ядки, зеле, тежки и мазни, пържени храни.

# 2
  • Мнения: 371
Напълно е възможно. Аз също много обичам млечни продукти, особено пр.мляко и така и не можах да се лиша от него по време на кърменето. Детенцето ми беше с колики до 6 месец, възможно е и аз да съм "допринесла" в известна степен за тях.

# 3
  • Мнения: 2 381
Да, напълно възможно е.Ограничи консумацията на млечните храни.На ден можеш по чаша прясно мляко да изпиеш и наблюдавай бебето-ако няма колики, значи спокойно си пийвай по малко мляко.
Аз консумирам и кисело мляко, малко сирене, кашкавал.Бебето ще ти покаже най-точно.

# 4
  • Мнения: 313
Аз от както кърмя не съм близвала прясно мляко. Освен, че могат да получат колики е и силен алерген. Сирене и кисело мляко си хапвам, но пак с мярка. Големият ми син разви алергия към белтъка на кравата докато го кърмех и това, защото пиех много прясно мляко. Вече знам - НЕ на прясното мляко  Laughing

# 5
  • Мнения: 463
От както съм родила, може да се каже, че се храня, почти само с кисело мляко. Коликите ни започнаха на 10 ден и като навършихме месец ги нямаше. Ям домашно подквасено кисело мляко. За сега на бебчо не му се е отразило, надявам се и занапред да е така.

# 6
  • Мнения: 791
От днес съм сппряла консумацията на всякакви млечни продукти и ще  гледам поне седмица да е така.
Дано изчезнат Praynig

# 7
  • Мнения: 927
При нас коликите се появиха на 4-я ден. Веднага забелязах, че когато употребявах мляко коликите ставаха значително по-силни. С киселото мляко беше същото. Спреш ли употребата им, веднага ще усетиш разликата  Grinning

# 8
  • Мнения: 153
и нашите колико отшъмяха като спрях да ям млечни продукти,ама всякакви поне за 2 седмици,успех

# 9
  • Мнения: 678
Коликите й започнаха още от първата нощт в родилно - пищеше от болки и 3-те нощи не мигваше...така и в къщи продължиха...кошмар беше. Имаше моменти , в които пиех кисело мляко- Айрян- засилваха се още по- вече. Но прясно мляко не съм консумирала докато стана на 4 мес. Сега продължавам да я кърмя и не се ограничавам от нищо - особено прясно мляко изпивам по литър през ден.

# 10
  • Мнения: 242
 Hugне е нужно да спираш всички млечни продукти-само прясното мляко-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.И ЕФЕКТЪТ СЕ забелязва след 2 седмици някъде-така беше при нас. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 159
От както съм родила, може да се каже, че се храня, почти само с кисело мляко. Коликите ни започнаха на 10 ден и като навършихме месец ги нямаше.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт