Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора

В лудницата на 2-рия етаж.

По повод на темата за годежния пръстен,ми хрумна да ви питам-колко пъти са ви предлагали брак?Ако е повече от един път-различни хора или един и същи човек,на когото сте отказали първия път,но той не се е отказал и в крайна сметка ви е спечелил?Хайде признавайте си. Mr. Green.На мен лично са ми предлагали 3 пъти-3-ма различни мъже.
Цитирай

BG

2  или 3 пъти от едн и същи човек. накрая, обаче, аз му предложих. той пък взе, че прие  Wink
Цитирай

Браво!
На мен не са. Живея с първото си сериозно гадже. Коментирали сме идеята да сключим брак, но и двамата не сме й фенове.
Цитирай

София

Ами и аз да се включа по темата - да предлагано мие поне 10 пъти брак от бившия ми приятел, но аз инстинктивно отказвах въпреки че за времето си ацки много го обичах  Rolling Eyes е и накрая последва раздяла. А от сегашния ми приятел съм получавала само на шега засега, е и аз не остсъпвам на шега да му откажа де  35
Цитирай

3 пъти, но първите две не бяха никак сериозни.
То и третото си мислех, че не е , докато не се съгласих, пък той взе, че се върза и...след 2 месеца булка  Laughing Laughing Laughing Laughing
Цитирай

София

Два пъти,но интересното в моя случай е,че на мъжа,за когото се ожених,предложих аз.Двете предложения за брак към мен дойдоха след като вече бях омъжена.И двете бяха много сериозни и за малко нещата да излязат извън контрол.Като в латино-сериал.Такава съм си аз Laughing Love
Цитирай

Не са ми предлагали.
Цитирай

София

Веднъж, съответно не приех.  Мъжа за когото се ожених предложих аз Mr. Green
Цитирай

един път. съпругът ми.
достатъчно беше.
Цитирай

София, България

Първият път/ и единствен/ бях едва на 16 години -  Mr. Green не приех ама много се възгордях  Laughing

казах си леле леле щом започнаха да ми предлагат на 16 години какво ли ще е по-нататък ... Crazy
е да ама с това си и останах ... поне засега Tired
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Два пъти - двама различни мъже....не приех нито първия, нито втория път Wink....
Цитирай

Има много детски смях.

2 пъти- от различни хора. И двата пъти приех.

Първият път бях доста млада, но приех.  Момчето загина в трагичен инцидент.  Crying or Very sad

Вторият път беше от мъжа ми.
Цитирай

София

Първият път беше едно гадже,на който отказах.
Вторият беше мъжът ми и разбира се,приех.  loveuuu
Цитирай

София

Два пъти, от различни мъже - и двата пъти приех, но малко преди да се омъжа първият път развалих сватбата...Имах си даже булчинска рокля...Тъй че ако има въпрос "колко булчински рокли сте имали?", отговорът ми ще бъде - две... Wink
Вторият брак сключих успешно... Mr. Green
Цитирай

Два,ако не броя сегашния.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 98 отговора