Рицарки на бялото кантарче - 29.01-05.02

  • 13 422
  • 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
Таня, под секрет ще си призная -
много, много не ридая
за пропуснатите мерки,
страницата трудно се зарежда,
сървър почнал да подвежда,
а редакцията - трудна, мудна...

Стига рими, стига бяс
форумът трепти в захлас,
нова тема се родила,
оперение сдобила,
ведри Рицарки препускат,
нови постове да пускат.

Хей, дружина, хайде с нас,
да топим кила и мас!

Олееее! Да се отбележи в аналите на Ордена - нещо... някакво ... такова .... Като за първи опит май не е зле. Аз и отслабването така започнах - вяло и с грешки в ритъма, ама като се развихрих Simple Smile

Птичке прелестна, айде още едно прелитане и стига си кръжала, ами се приземявай при нас   bouquet

 #Cussing out  - това е след поредна временна невъзможност ... а такъв дебют, да му се не види

# 16
  • Мнения: 4 447
Гледам аз, направо си се зверя!
С теб не мога да се меря!
  bouquet  bouquet  bouquet

Има ли за тебе сфера
дет не можеш без фенера?

# 17
  • Мнения: 13 665
Кой търсеше уши за дърпане Laughing Ей ме на bowuu Подавам и двете Mr. Green Ама не за прегрешения кулинарни, а за неизвинените отсъствия, дето съм натрупала. И друг път да знаете, аз в събота и неделя игнориРвам компютъра - съвсем съзнателно и безкомпромисно Wink

Поздравления на свалилите килограми и обиколки Peace

Аз засега ще изчакам със записване и отчети. И за да завърша, надявам се окончателно, с четвъртъчните (а за някои тридневните) страсти, ще кажа следното:
Отначало мислех повече да не пиша в темата.
Допреди малко, след като прочетох съботно-неделните публикации, бях готова да напиша много неща.
Сега обаче реших да махна с ръка.
Извинявам се на всички, на които се спаружи настроението и по моя вина.
Извинявам се и на Тони, явно много съм я обидила, макар че съвсем не съм целяля това!
Затварям си очите и за доста грубите нападки, които тя изписа, та чак и децата ми намеси. Мама Бяла птица се справя добре със здравословното им хранене и с родителските си задължения, и няма никакви изгледи един ден по нейна вина да се борят с наднормено тегло.
Това е! Искам прошка, давам прошка, надявам се и аз да получа!

Ех, пак някой ми е откраднал лавровия венец под носа Sad
тука май трябваше сълзи да се леят, ама нещо го няма емотикончето Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 956
Ассе браво,браво  smile3501 нещо те е споходила музата  Hug
Прописа стихоплетство
като с някакво вълшебство
в малкия си джоб ни сложи,
но това не ни тревожи!   bouquet
По повод на чуденката ти ,единственото,което ми идва на ум е да кажеш нещо от сорта на "Еми налагаше се"  newsm78 може и да не е удачен съвет,ама поне пробвах  Laughing
Мимииии а честито ти 66-то тегло   bouquet ще почерпиш по една вода струва ми се  Wink
Пфу-аз пък бях на контрола и пак ще пия хормони беее  Tired (ама то май доживот ще е тъй)...дано обаче новите да не покачват теглото,че вече неезнам...от тия дето пиех до онзи ден е ясно,че неможех да свалям ,а някои дори по 10кг качват от тях  ooooh!

# 19
  • Мнения: 4 806
Той, форумът пак се сгърчи, ама аз упорита – иде ли реч за дърпане на уши, на мен може да се разчита.

Птичке, поведе ми мисълта, та тя напълно изненадващо направо своя пирует и … изненадаааааа

Роди се ново Орденско правило: „За старите теми се пише или добро, или нищо”. Рекох, та чак ми олекна.

Айде, каквото било в миналото – там да си остане. Призовавам повече да не ровим в тази посока, ОК?

Дика, здравето е най-важно, килограмите са на второ място, макар често да са свързани. Просто прави най-доброто за себе си.



# 20
  • Мнения: 4 806
Рицаркииии, горната ложа пращи - ще се пръсне, от висене файда - нъц ... Simple Smile

Само да попитам, ама така - тихичко, без да се натрапвам - водата пиете ли я? Аз днес наближавам 2-рия литър и ми е добре.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 348
Появих се и аз със сто зора най-накрая
Да бе 66 са не 76 - ама навика е голяма работа

Ще черпя и чайче, не само вода щото си е друго да кажеш 66

Асса - аз на споменаващите учудващото ми преобразяване обикновенно казвам - Благодаря, че забелязахте.
Или
Прецених, че колкото повече го отлагам, толкова по-трудно ще ми е.

А когато ме мързи да коментирам - Да, погрижих се за себе си.

А на мене ми личи, нищо че е зима и ходя с едни якета. 

Пиим я водата с размах - и аз го гоня втория литър

# 22
  • Мнения: 4 447
Аз пак претендирам за първото място с 2 л и 3 чая до момента! bowuu

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 193
За прошка ми  говорите-който му е нужна да се чувства по-добре-давам му я, прощавам на всички, приемам от всички и прошки и извинения,но за съжаление не ми става по-приятно Confused
Затова и написах,че нямам нужда никой да се извинява-наистина не действа, не се чувствам по-добре, нито пък ми минава
Разочарована съм не само от Пипи,която тръгна със забележките, но и от други момичета-за съжаление извинението на която и да е от вас-т.е. тях, щото не сте всички в тази група не ме кара да се усмихвам и чувствам спокойна.
Честно-желанието ми да пиша тук е много намаляло.


Асса пия си водата-от месец пия по 4литра, малките деца по-лесно се учат на нови навици от големите хора

# 24
  • Мнения: 2 956
Ассе знам,че е най-важно и ще правя и пия каквото трябва...просто искам да намеря оптимално добрия вариант.
Водата и аз гоня 2-та литра...и 1 чай само за сега...след малко ще се тренирам и ще наваксам,ама след снощните градусови забежки днеска нито ми се яде,нито ми се пие  Laughing само ми се спи  Tired

# 25
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416
Вися в горната ложа, щото колкото пиша напиша и сървъра все ми го затрива  #Cussing out

Днес - като за понеделник вече окончателно "узрях" за себе си - моят режим в нещо средно между 2ра фаза на Дюкан и ВМ-НВД. така че сега "прелитам " с метлата над три теми .

С водата съм добре ( обаче Таня с чайовете не мога да я мина - Тани  Hug )
В стихоплетствата хич ме няма .
И се радвам , че намирам убежище от работата при вас .
Асса аз пък точно това отговарям като ми кажат , че добре изглеждам или съм отслабнала - "Старая се "  Embarassed И започват да ме питат как се старая  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 806
Видяло се е, че въпреки твърдото ми убеждение, че не е редно, ще се намеся с лична позиция, даже и в разрез с новото правило. Да, ще се получи нещо като проповед, ще ме извините, ама отвътре ми иде и не мога, а и не искам да се спра.

Тони, извинението и прошката, са неща дълбоко съкровени и не се турват върху тезгяха просто така – все едно са мръсни, непотребни торби. Или не го казваш, или го правиш от сърце. Няма значение, че не сме в личен контакт – виртуалното разстояние ни прави по – близки, отколкото физическото. Казаното тук остава в главите и сърцата ни, както, ако сме седнали на една маса. В този смисъл, общуването ни следва да е почти толкова етично. Върнах се в старата тема и ще се повторя – трябва страшно много да се потрудиш, за да видиш някакъв негативен подтекст в онова, което беше написано в началото, а и след това. Та, ако вярваш в своята добронамереност, длъжна си да вярваш и в добронамереността на другите. Не е добре да се размахва „аз ви съветвам от добри помисли, а вие сте неблагодарни, а ако го стори някой друг, значи не е прав”…, да не кажа нещо повече. Мразя думата трябва, ама не мога да я заобиколя – трябва да приемеш, че Орденът се гради на значителна доза доверие. Щом аз ти вярвам, значи и ти трябва да ми вярваш. Щом ти твърдиш, че го правиш в загриженост, длъжна си да приемеш, че и другите го правят така, а не защото искат да разклатят твоят образ. Не се ли случи симетрията, случва се това, което се случи. Да, има и още нещо, макар да не искам да издребнявам – мисля, че към твоите промени в настроенията сме проявявали достатъчно търпение и разбиране. Но този път нещата са различни. Не се чувствай ангажирана всеки път да се реагираш остро и с проява на емоции. В крайна сметка темата не е само за теб, а и за много други момичета, които имат нужда от нея. Щом не ти е добре в нея, не можем да те спрем. Но и не се чувствай задължена да ни обясняваш причините за това, особено при опасността и тази тема да стане като предишната. Много ще се радваме да те виждаме при нас, ама в предишното ти амплоа, а не да ни даряваш с трудно удържим поток от гневни писания.
Това е. Много се надявам, че скоро нещата ще приключат, макар да си давам сметка, че това едва ли ще се случи.
Призовавам към въздържане от лоши мисли и думи.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 17:39 от Асса

# 27
  • Мнения: 4 447
Асса, благодаря!  bouquet
Дефектна ли съм, като харесвам и Пилето и Тонимир?  33uu
Но най-вече харесвам Асса!

Отивам да върша една работа и като се върна се надявам да има мнооого за четене!

# 28
  • Мнения: 4 806
Не, Таня, не си дефектна, даже напротив - нормално е всеки да си има положителни страни, които да харесваме, нали така?

Идва ми на ум една трудно преводима фраза от едно руско анимационно филмче
"Ребята, давайте жить дружно"   bouquet   

Хайде вече наистина да приключваме, мятайте сръдните в коша - от сръдня добро не се е пръкнало.

Така, има нужда от нова тема за разговор. Та, да се върнем към подготовката.

Давайте идеи за сценарии за добро реагиране на фразите "Я, колко си отслабанала"...
Мимми, вариантът с "Да, погрижих се за себе си" не е лош. Сигурна съм, че има и други...
Аз изчезвам за малко, после ви чакам за вечерна проверка.

шшштттт, по онази тема - ни дума, ни вопъл, ни стон, ни буква... дръжте юздите здраво Simple Smile
 

# 29
  • София
  • Мнения: 8 348
Отивам да спортувам и затова се отчитам ей сега

Вода много
Кафе много

Ядох 2 вида риба на скара и никъв зеленчук
Довечера ще ям пиле, щото ще ходя у мама.

Са си тръгвам

Но когато ми кажат Много си отслабнала винаги се чуствам неловко - сякаш преди съм се била провинила нещо и сега съм се запоправяла.
Тъпо

Общи условия

Активация на акаунт