Рицарки на бялото кантарче - 29.01-05.02

  • 13 418
  • 367
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 285
Ох, добре, че сте вие.
Колкото пъти ви прочета, толкова пъти отивам и изпивам по една чаша вода.

В офиса дисциплината ми беше по-добра и на ден си изпивах 2 литра без да се замислям. В къщи се сещам за вода, само ако някой ме подсети. Срам!  Embarassed Embarassed Embarassed
Мммм, виното брои ли се?  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 040
Здравейте,
от няколко седмици ви чета и ми е много приятно да съм около вас, а не се наканвам да пиша  Blush
защото не съм много по писането. Ама вече се чувствам част от вашата група   bouquet
Е, ако ме искате де  Joy
Имам 2 хлапета - на 6 и на 3 и половина години. И вече 3 години се опитвам да си вляза в панталоните от преди тях и не успявам.
Тази зима се хванах яко и вече имам известни успехи.
Мерките ми са:
години - 38
височина - 173
килограми - почнах от 81, 82 - в момента съм 75 и мъъничко
обиколка бедро - 60 см
Спазвам НВД - чета при spidersport доста отдавна
Опитвам се да ходя пеш винаги когато мога, а от 2 месеца тръгнах на фитнес 3 пъти седмично.
Цел - имам 2 цели:
-оптимистична  Laughing - 60 кила ако стана сте сам суууупер мацка  bowuu
-задължителна - 66 кила - ако стана 66 ще си вляза в панталоните отпреди 2те бременности
Ами... - това е за което се сещам в момента

А, да - вечерната проверка:
кисело мляко с какао и пшеничен зародиш - 200 гр.
свинско със кисело зеле
2 чаши мляко със кафе и малко мед
консерва тон с 2-3 лъжици сметана 30%
общо за деня: приблизително 1600 калории / 60 гр въглехидрати, 110 гр мазнини, 90 гр белтък/
имам до тук 1 час пеша и сега след малко отивам във фитнеса

ухх, много писане  Crazy
поздрави на всички и приятна вечер   bouquet

# 32
  • Мнения: 13 665
Ами добре дошла, huffman  bouquet

Дано не сме те уплашили, че тук тия дни се вихрят лоши страсти! Обикновено не сме така, приятелско и уютно ни е в темичката. То може би затова и захвърчаха искри. Нали казват, че прекалената идилия не е на добро, води до криза!
Надявам се, че ще се стегнем и занапред всичко ще бъде по старому  Peace

# 33
  • Мнения: 5 873
Здравейте,Рицарки! Heart Eyes
днес ми е толкова студено,че едва пиша.Кихам,кихам... Close ,ужас...
За водата-вчера поставих рекорд-5 литра! ShockedМалииииииии.И не ги усетих,даже се поспрях късно вечерта...завърших с един чай . Joy
huffman ,добре дошла!Пожелавам ти да постигнеш мечтаните килограми... Hug
Попче,да,да,имам лек спад в килограмите... Flutter
Мариетке,аз си патих с малката точно в 3-я месец,цял месец мъки Sick.Отслабнах 2 килограма...Ама едва по една бисквита изяждах (на ден)Sick.Кошмар,но си заслужаваше. Party
Стискай зъби и чакай да отмине. Hug
Тони ,искренно се надявам да продължиш да ни радваш с хумора и съветите си. Hug
Ассе,отново благодарност за хубавата тема. Heart Eyes

И накрая за проверката:
кис.мляко200,овес.ядки10,суров слънчоглед15
суджук-100
2 варени яйца
2 пил.парти бутчета с 50 заквасена сметана.
Вода 2,5 литра-засега. Party
 Hug

# 34
  • Мнения: 2 956
Ида за вечерна проверка и после ще ходя да вечерям  Crazy
huffman добре дошла   bouquet Както е казала Пилето тук попринцип е много уютно , весело и приятно.И от мен успех по пътя към заветната цел  Hug
Закуска- малко млечнотричаво
Обяд- 150гр варено пиле и 150гр зелева салта
Следобяд... newsm78...аха- 3 резенчета портокал
Вечеря (след малко) салата и сирене
Вода- 2л (ама може и повече да стане) , 1 чай, 2 кафета
Вчера и аз имах воден рекорд- 4л и нещо водЪ  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 684
Някой май пита за счети. Ето явявам се. Да не би да има годишна декларация за попълване. А може би нещо сте забравили да си пишете ДДС - то на килограмите  Naughty Laughing Laughing

Едно отклонение: Мами, които са само на трудов договор подадохтели документи за семейното подоходно облагане, не е лошо малко данък да ви се върне и в красота да бъде вложен.

Аз искам да поздравя всички рицарки с намаление на килограмите, всички стриктни рицарки, всички новопостъпили рицарки и абсолютно всички с две думи.
Аз нещо с водата още не мога да се справя, но полагам усилия.

Много се радвам, че вече съм официално записан в темата с мойте достолепни 103кг, ама ще ги боря, няма връщане назад.

# 36
  • Мнения: 2 487
     литър вода
     литър кафе
     литър таратор

     Докарвам ги до три литра  Twisted Evil

     И с храната съм добре до сега , но ще стоя до късно и не е ясно какво още ще смотая.

     И съм пораснал с един сантиметър  Mr. Green

   

     
     

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 20:08 от Айя

# 37
  • Мнения: 4 447
Здравейте пак!
huffman, аз те забелязах мноого отдавна, че ни шпионираш, та очаквах включването ти!
Имаше и други там в ложата (мимитка, ама май днес я уплаших) и ги чакаме и тях! Кой когато е готов! Тази крачка - първата -  е много важна и затова е важен момента в който ще бъде направена да бъде точния!
Та тъй - добре дошла и дано станеш супер мацка - така ще сме две! Crazy
Ако ще правим вечерна приверка, ето и моя отчет:
закуска - млечно-магданозена
пак закуска - 1 св. яйце
обяд - пилешки филенца на оребрен тиган и една краставица
вечеря - пиле в плик и китайско зеле
вода 2 л., 4 чая - засега

Дика, искрено се надявам да не напълнееш от новите хапове, а още повече да не се налага да ги пиеш!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 424
Моят отчет за днес  Mr. Green
2л вода (до момента)
1 чаша чай без захар
2 варени яйца и малко краставица
салата от моркови и шунка
едно сухарче
Това е от мен, дано да се размърда тоя кантар,че пак заспа  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 13 665
Аз ще ви казвам вече чао, че тук ще ме бият Mr. Green

За съжаление не дочаках един човек, но... и утре е ден!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 5 193
  newsm57    tiptoe
  friendship


# 41
  • Мнения: 4 447
Ако знаете с какво се захванах -  с четене на книга. Не съм го правила доста отдавна, поради липса на време и подходящо четиво. Лошото е, че сега докато не я прочета - няма спане, чистене, готвене. В къщи не са много доволни като взема да чета!
Естествено, за Вас ще намеря! Laughing

# 42
# 43
  • Варна
  • Мнения: 5 193
тае-бо и таекуондо-къртя мивки  box
 kiss

# 44
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 364
здравейте, рицарки!
аз през повечето време стоя на балкончето и едва сварвам да ви прочета, но от време на време понаписвам някой ред. 
newsm20
благодаря ви много! на всички! от как ви намерих, станала съм друг човек - в добрия смисъл на думата. Особено през последната седмица. Най-после имам какво да споделя за радост на душата.
ноември си направих профилактичния преглед при личната (нова ми е, от скоро се знаем).При моя ръст от 155см по чорапи и 77.5 кг, тя директно си ми каза, че моето не е наднормено тегло, направо затлъстяване. засегнах се и уж почнах някаква диета, ама не ми спореше твърде. свалих килце, ама дойдоха празници - наваксах. уж пак го бях свалила, ама знам ли - то 1 килце + или - си е едно ходене до тоалетната Simple Smile . Не съм сигурна, че съм се мерила при едни и същи условия. Та значи, преди 3 седмици бях 76 кг, сутрин, преди закуска и след тоалетната  Joy . и почнах да чета сериозно. амбицирах се. винаги ми е липсвало, че няма с кого да споделям и да сравнявам резултатите си. около мен има много мами, но те ослабват с дишането и съветите им не са ми от полза. друго си е Орденът! Ограничих и почти премахнах хляба, сладкото, картофи, ориз и разни подобни неща. Не съвсем, защото готвя за пълна къща, големият ми син е капризен на манджи и ме гледа подозрително, ако не ям от общата манджа. Иска и той различно, та бодвам по мъничко въглехидратки, ама много, много по-малко от преди. Пия и черен чай с ябълков оцет преди хранене. От човек го чух, но го обсъдих с личната. Тя каза, че не вреди, ако не прекалявам. Имало логика да помага. но дори с това не бях постоянна. А сега . . ами сутринта бях 74.400 кг! Като се застоя до късно, преди похапвах бисквитки и ядки, а сега към шишето с вода или сока посягам. Усмихвам се на всички, попаднали пред погледа ми, откак днес видях резултата си. По-леко ми беше да си играя гимнастиката - засега 15 минутки, но се пазя от мускулна треска. И течностите ги докарвам над 2 литра. Сякаш летя, пея си и танцувам цял ден, нямам спирка   261uu smile3535  animal085 dance newsm18 dazzler1  costumed034  Party Time newsm18
То много дълго стана, ама за протокола да дам мерки и теглилки
Начало - 76 кг; цел - 52, ама и само под 60 да са - пак бива, че норма било, 57 забременях с баткото; височина - 155 см; бюст - 109 (той, ако може, тъй да си остане, не пречи  newsm62 ); талия - 90; ханш - 113;
коляно - 42 (някой може ли да препоръча нещо за там?);
бицепс - 34 - май и тук е множко.
Днес съм на зеленчукова супичка, малко мляко сутринта и салатки на вечеря,  пържолка задушена.Кафе и чай - 1+++ литър, гола вода - 1 л, сокчета - а бе, общо днес - поне 2.5 л течности! Ще съм по-редовна на сцената, отколкото на балкона, за да нямам такива дълги постинги друг път.
 Two Hearts newsm74 coolcool
страхотни сте, благодаря ви, че ви има!

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 01:16 от jd

Общи условия

Активация на акаунт