Рицарки на бялото кантарче - 29.01-05.02

  • 13 420
  • 367
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11
Здравейте момичета!
Отбивам се,за да ви пожелая начувани успехи в отслабването,а и за да се надъхам като чета за резултатите и волята ви.
Упех на всички и на себе си пожелавам :П Praynig

# 46
  • Мнения: 597
Тон4е,току що про4етох,4е си ковнала 75! Браво,браво,браво ,много ти се радвам,аз нали нямам време вси4ко да из4ета,и по диагоналната система,ама виж това го фанъх!Супер,предполагам,4е си на 7 мотоо нибе,бравускъ! И аз те поздравявам!! Сега видях,4е днес трябва на Тристания да и стискаме палци за изпита,стисвам ги мойте и отивам да лягам в тази поза...а забравих да я попитам Тристания,може ли да се забавляваме с батковците и,тя докато е на изпит?6те даде ли?  Wink  как мислите? хайде ,Тристан,без трой4ица да не се връщаш!! Абе,я се върни,4е аз толкоз много батковци какво ще ги правя цял ден..,а?

# 47
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро Утро, Рицарки!!!

Първо искам да ви пожелая успешен и усмихнат ден!
И... да питам, как се преборвате със сървъра  newsm78, аз тръгна ли да пиша вечно трие и не публикува, все е претоварен, може нета да ми е слаб, знам ли.

За вчерашния ден ще се отчета набързо - 3 л вода, ама малко храна - закуската изпуснах, на обед Руло Стефани, ама голо, без гарнитура, вечеря- малко кис. мляко ( 3-4 лъжици) и печено бяло месо, нещо ги оплесках нещата вчера  Thinking

Да ви се оплача, едвам издържам да не се качвам на кантара и да стоя в неведение.

jd честити свалени килца, началния тласък винаги е доста труден и емоционален, успех надолу!
Честити свалени килца и на всички останали, гледам доста хора са мръднали в правилната посока,  smile3501 smile3501 smile3501

# 48
  • Мнения: 2 487

     Светло ми е на душата,
     щом добре съм си с килата. Laughing
     Но не е това причина ,
     днес отново да съм в рима.
     Друг е поводът прекрасен
     и на всички ви е ясен.  Heart Eyes
     Хайде бягам по задачи,
     вий ме чакайте обаче.
     Скоро ще се върна,
     за да ви прегърна  Hug

# 49
  • Мнения: 2 040
Добро утро на всички!
Благодаря ви за посрещането   bouquet
Днес мерките и теглилките сочат с мъничко надолу
и денят започва добре Simple Smile
Разпределете си храната равномерно през деня на малки порции,
закуската да е солидна, вечерята може и по-малка.
За да няма издънки е много важно да не се оставяме дълго без храна
и да не допускаме да огладнеем много.
jd   bouquet Римляните казвали че началото е половината от всяка работа.
На Тристания ще стискаме палци.

# 50
  • София
  • Мнения: 8 348
Добро утро мили мой
Яз съм с коремоболи и тъпо настроение
И пак ще водя деца по лекари, ама този път хомеопати.
4 часа не ми мърдат.

Вчера ядох културно и пих много. Бях добро момиче.
И слушах

Днес ще ям яйца и довечера пили
Като почна да кудкудякам, ще сменя менюто.

# 51
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416
Добър да е денят ви Дами   :bouquet

Тристания   Peace

Jd Hug

# 52
  • Мнения: 4 806
Добър дa е денят ви, Рицарки!

Май добре почва  Hug

huffman, добре дошла. Как да ти казваме? Simple Smile

jd, ще се опитам да те впиша в първия пост, ама с този сървър си е истинска мъка. Дано успея.

Нямам с какво да се похваля, ама няма и от какво да се оплача. Всичко е наред.

# 53
  • София
  • Мнения: 8 348
Липсата на оплаквания също е похвала

# 54
  • Мнения: 2 956
Добър ви ден скъпоценни  сърицарки  Hug
Няма да се хваля и аз,защото забравих да се премеря и дойде време за закуска..ама няма и да се оплаквам де,че незнам ,к'во е полюжението  Crazy
Тристания  Praynig Peace Hug чакаме почерпка направо  newsm10
Танитка мерси много  Hug ама няма начин да не ги пия...има един де,ама трябва да прибавям още една епикриза към иначе дебелото тесте  Laughing и неща вече  Crossing Arms
След 10 дни без прекъсване всеки ден тренировки ,днес май мисля да почивам...и то защото ще ходя 3-4 км пеша,та няма съвсем да мързелувам  Mr. Green ще видим де...след обед може да ми се прискача  Whistling
жд айде честит ти страт в отслабването със свалените килца   bouquet а и още нещо- ако можеш сокчетата да ги замениш с вода и/или чай май ще е по-добре  Peace
А на huffman отвътре си ми идва да й викам хъфи ,ако няма нищо против  Laughing
Хайде лек ви ден и не забравяйте водата  Wink

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, прекрасни Рицарки Hug!
Асса, темата е чудесна, изивини ме, че не ти помогнах, но напоследък нещо съм се сдухала Outta Joint...
Честито на всички с грамови намаления - браво на вас!
Аз малко да се пооплача може ли Rolling Eyes?
От няколко дни ми е много зле, а уж влязох вече в 3-я.Лошо ми е постоянно - и преди да ям, и след като ям...а вечер е направо кошмар - снощи нищо не ядох, главата ме боля, толкова отпаднала бях, че само лежах и дремех. А и с това лежане ми писна вече - боли ме всяко кокалче. Аз съм активен човек, не се спирах, все хвърчах на някъде и този затвор сега направо ме изцежда психически...най-много да сляза до магазина, дето е на 50 метра...не съм вярвала, че може да се чувствам така зле, и най-вече психически Confused.
Нали уж трябваше да започват хубавите мигове, при мен неразположенията май започват. И настроението ми е ужасно - току ревна без причина или се развикам на детето /дано ми прости!/. Не сме му казали още, а май трябва - поне ще разбере защо майка му е така отвратителна Tired.
Извинете ме за кофти постинга, но трябваше да споделя.

# 56
  • Мнения: 2 040
Ми да, може - Хъфи звучи добре и е по-лесно за писане.  Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 8 348
Мариетче не знам какво да ти кажа за физическите страдания мила, освен да чакаш търпеливо да минат.
За лошото настроение - ами хормоните са виновни и и това ще ти мине.
Търпение и самовнушение че всичко ще се оправи
полежи си  - сега ти е паднало

# 58
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416
Мариетка  Hug
И според е мен е добре да кажете на Калоян, че ще става батко - той ще бъде горд и много ще ти помага  Wink . А за оплакването - нали за това сме тук - мога само да ти пратя голяма виртуална прегръдка  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Тристания, успех на изпита. То остава да не го вземеш - непрекъснато се оправдаваше с него за всичките си издънки! Twisted Evil
Днес и едно от момчетата в офиса е на изпит, ама на дипломна защита, та яко стискам палци!
Пинки, ти какво! Отслабна по бързата процедура 5-6 кила и взе по батковци да се заглеждаш! Е това е! А ние с големите ЕГН-та и с големите килограми - по дедковци ли? Sad
ДикаHug Няма да напълнееш, знам го, не питай откъде!
Мариетке, много ми е мъчно, че караш от тези бременности, които те държат близо до леглото, тоалетната и мивката. Но ще мине, ти си знаеш. А ние винаги ще сме готови да те изслушаме, и ще даваме стабилно (все още) рамо да поплачеш. Трябва да знаеш, обаче, че съм много ревлива и може да ти правя компания...
Ж, усещам сериозност! Радвам се за теб!
Хъфи и мен ме кефи, ако Хъфи няма хищо против! Laughing
Сега остава да чакам Айя да се върне и да ме гушне! Crazy
 Защо съм толкова приказлива - ами не е трудно да се досетите - 86,3 (спад, при това съм на смесен Дюки).
Лек ден!
Майче, къде си? Hug

Общи условия

Активация на акаунт