Рицарки на бялото кантарче - 29.01-05.02

  • 13 419
  • 367
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 290
Уча туризъм,а изпитът беше по аграрна икономика,изродски предмет,който няма нищо общо със специалността ми,но така е-блъскат предмети,по които все още има преподаващи,понеже ги държат до 90 години професорите и понякога не идват на лекции,защото са починали или са влязли в лудницата  #Cussing out
Не смятам да се утешавам с храна,изобщо даже,просто за първи път ме късат,пък и определено учих  Shocked
Но трябва да се мисли позитивно  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 975
Добър ден рицарки newsm51

Дали е възможно и аз да се присъединя към вас Hug

От вчера съм на диетата Японско чудо и се надявам да отслабна с около 8-10кг. В момента съм към 63кг., но нямам точни данни, понеже нямам кантарче вкъщи Embarassed, но ще си купя разбира се .

Надявам се да ме приемете сред вас и заедно да слабеем Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 1 642
Тристанке много ти стисках палци и съжалявам, че не си успяла, ама пък мисли си, че всяко зло е за добро, поне си разбрала какви "добри" колеги имаш. Освен това студент без двойка не студент нали така, тъй че  Whistling Whistling Whistling и да не ти пука. Другия път ще се справиш. И аз като Ассето бях редовна студентка, не изпусках поправителна сесия и открих, че това е много забавно, бяхме се събрали един контингент ...., ех спомени  Simple Smile
С водата съм зле   Twisted Evil ама ще наваксам иначе дотук съм на две варени яйца.

Мими и аз се интересувам от твоите виждания върху хомеопатията.

Галя, добре си дошла, сподели моля как си отслабнала дотук и за колко време, че ми е любопитно  Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 8 348
Ади тръгвам
С толкова течности и тъмон ми е дошло и се чуствам като шамандура

# 79
  • Мнения: 1 290
Тристанке много ти стисках палци и съжалявам, че не си успяла, ама пък мисли си, че всяко зло е за добро, поне си разбрала какви "добри" колеги имаш. Освен това студент без двойка не студент нали така, тъй че  Whistling Whistling Whistling и да не ти пука. Другия път ще се справиш. И аз като Ассето бях редовна студентка, не изпусках поправителна сесия и открих, че това е много забавно, бяхме се събрали един контингент ...., ех спомени  Simple Smile
С водата съм зле   Twisted Evil ама ще наваксам иначе дотук съм на две варени яйца.

Мими и аз се интересувам от твоите виждания върху хомеопатията.
jpop4e,разбала съм ги отдавна не само колегите,ами хората като цяло,както философът е казал "егоисти по природа".Пък и права си,нека и аз да имам една двойчица Mr. Green

И да паднем и да бием пак ша са напием  Drunk
Ама аз не пия  Naughty нищо,че съм барманка и връткам главозамайващи коктейли  4470

# 80
  • Мнения: 1 975
....................
Галя, добре си дошла, сподели моля как си отслабнала дотук и за колко време, че ми е любопитно  Rolling Eyes

Благодаря за посрещането. Ами това е за 6 месеца откакто съм родила. Още в родилния дом свалих 8кг. и другите някак си от самосебе си, без диета, но бях качила много и вече се налагат дръстични мерки Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 4 806
Галя, добре дошла. Нали не кърмиш? Че не е добре да се спазват подобни диети и да се кърми едновременно с това. Успех ти пожелавам. Килограмите ти за сваляне не са чак толкова много и ще се справиш, няма съмнение. Само с Японската едва ли ще стане и затова е добре да се огледаш през това време за следващ режим, с които да продължиш да сваляш. Минавай честичко, разказвай ни за себе си и така лека-полека нещата (разбирай кг и мерките!) ще си дойдат на мястото.

# 82
  • Мнения: 4 447
Втори опит да се включа, ако четете това, значи наистина ми е късметлийски ден!
Тристания, винаги има първи път! Много често има и втори, и трети, ...да не навлизам в подробности. Пък и студент без двойка не е студент, нали! Ама защо ми се струва, че пак се оправдаваш. То е ясно, че трябва да има виновен, и това с преподавателите е добър вариант, ама това с приятелите, ново е за мен. Нали не си очаквала те да ти вземат изпита, и учеше сериозно, та ти трябваха и шоколадчета...  Twisted Evil Не ти се карам Hug, ако знаеш колко пъти са ме късали, всъщност не са много, защото просто не ходех на изпити, когато се чувствах несигурна.... Сигурно ти се плаче, ето ти едно рамо, че на другото реве Мариетка.
Галя, добре дошла! Тук всички разчитат на собствените си сили и много малко вярват в чудеса!

# 83
  • Мнения: 1 975
Много сте мили момичета, радвам се, че ще бъда една от вас - РИЦАРКИТЕ  love001  love001  love001

# 84
  • Мнения: 2 487
     Хайде , гушкам всички ро ред  Hug , ама някои хора ми се губят   33uu, пък искам и тях Praynig

     Нито съм пила нито съм яла още , но сега започвам. Днес ще бъда въглехидратна . Ще ям препечени черни филии с лимонов сок и черен пипер. Много ми е вкусно и отдавна не съм си позволявала.

    Тристания , синът ми също има първа поправка тоз семестър. Като ми се обади му казах , че беше крайно време да изживее и тази емоция. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 1 290
Втори опит да се включа, ако четете това, значи наистина ми е късметлийски ден!
Тристания, винаги има първи път! Много често има и втори, и трети, ...да не навлизам в подробности. Пък и студент без двойка не е студент, нали! Ама защо ми се струва, че пак се оправдаваш. То е ясно, че трябва да има виновен, и това с преподавателите е добър вариант, ама това с приятелите, ново е за мен. Нали не си очаквала те да ти вземат изпита, и учеше сериозно, та ти трябваха и шоколадчета...  Twisted Evil Не ти се карам Hug, ако знаеш колко пъти са ме късали, всъщност не са много, защото просто не ходех на изпити, когато се чувствах несигурна.... Сигурно ти се плаче, ето ти едно рамо, че на другото реве Мариетка.
Галя, добре дошла! Тук всички разчитат на собствените си сили и много малко вярват в чудеса!
tanita_ko,да де хвана ме,все си намирам виновни Mr. Green
Шоколадчета,моколадчета ама едно кило от стрес си отишло,ето повод за почерпка с гола вода  Mr. GreenТука всички ме развеселихте,няма начин да са депресирам  bowuu
Ай ла вю ол  newsm51
Айя,о да далеч не съм единствена,като гледах половината хора в залата гледаха "умно"
Очертава се купон по повод падане и хади един по повод биене  ukliam1

И все пак,цифрата 69 е вече факт,хубава цифра както и да я подледнеш  Joy

# 86
  • Мнения: 129
Галя, ще ти отговоря, както отговорих на сестра ми, която искаше да прави тази диета. А именно: колкото повече храни изключваш от менюто си - толкова по-бързо ще възвърнеш сваленото. Защо не опиташ нещо по-бавно, но по-трайно и което няма да измъчва тялото ти?  Hug
Аз започнах да се храня като човек  Simple Smile от известно време и видях, че килограмите започват да си отиват  Simple Smile Жив пример съм, че от гладуване може само да се напълнее... а и здравословно човек не се чувства добре.
От около две седмици я карам на смесен Дюкан плюс минимални количества краве масло, сметана и кашкавал (за да докарвам някакви що-годе прилични калории). И вече ги няма два килограма  Simple Smile Сега сигурно ще задържам със седмици, но няма значение  Simple Smile Вкусно ми е, чувствам се чудесно и се храня като всеки нормален бял човек Simple Smile
Наистина всичко е в главата, както казва Майчето, момичета  Hug Напоследък упорито се опитват да ме изкушат, а аз се назландисвам Simple Smile В продължение на седмица ме чакаше един шоколад (после милинки), но не исках. Даже по едно време си помислих, че няма да е лошо да ги изям, за да изненадам организма си  Simple Smile Но на сила хубост не става  Simple Smile Що пък да се насилвам да ям забранености  Joy

Ассе   Hug, днес една жена от блока ми каза, че не ме познала, щото съм била отслабнала много (което не е вярно в цифрово отношение) Simple Smile И първата ми мисъл беше за теб! Simple Smile Отговорът ми към нея беше тъп, затова няма да го споделя Simple Smile

Дюканки   bouquet

Тони, какво стана със зъбните неволи?  Hug Възползвах се от твоето кремче, но без желатин Simple Smile Много беше вкусно Simple Smile
Не съм чела още при Небесната, че имам сто неща на главата Simple Smile Срам ме е да се включа там, а и не съм за Дюканките, въпреки че те ми дадоха първата доза надъхване...

Благодаря ви много за всичко, момичета! Прегръщам ви! Не знам какво направихте с мен, но мотивацията ми е бетон (и не вярвам да се разклати)!   bouquet

# 87
  • Мнения: 4 447
Асса, това върши ли работа: "Дойде ми акъла" Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 4 806
Tristania, браво, браво - това е доброто отношение Simple Smile Всичко това са бели кахъри, а изпитите се взимат, когато му дойде времето (ах, каква изтъркана фраза). Най-важното е животът да е балансиран, както и храненето  eat  Остава да се заемш с нумерология, то и без това в темата имаме подобна склонност (да споменавам ли сакралното число 39 Simple Smile )

Tenderlady, много се радвам за теб - насочи се към много добър режим и резултатите са добри. А чувствата ни са взаимни   bouquet



# 89
  • Мнения: 285
Мацки, само седя и ви чета.
Сутринта кантара ми беше доста груб в преценката си, и ми развали настроението. Не ми се пише заради него.
То наистина не може всеки ден по 1 кило да се отслабва, ама е хубаво, когато е така  Mr. Green Heart Eyes

Имам грях Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
С тези резултати от кантара и мотивацията ми отиде на кино...
Изядох една супер дебелееща коричка от детската кухня на малкия. Сирене и яйце и брашно - ужас!!! Три напълно несъвместими храни Sick Та препечената част отгоре... Как да се въздържа?

Отивам да се налея с вода за изкупление...

Общи условия

Активация на акаунт