Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здражейте мамчета,и аз сам мама на 6 месечно бебе и имах проблем с кожата на корема но откакто ползвам крема за стягане на L'ACTION сам много доволна,тази козметика има невероятни неща,има крем за крагоже около очите,крем за отпуснат бюст и мн други неща,ако ви интересува ми пишете на емайл:nadi4ka_82@abv.bg,в момента има 30%намаление
Цитирай

София

Това коя подред тема за намалението на тази козметика  е Wink Не се сърди, ама който се интересува ще види и без да пишеш отново Peace
Цитирай
няма за какво да се сърдя,но не мисля че само моята козметика се повтаря,ти не виждаш ли че всичките теми се преповтарят ежедневно Smileаз просто искам да помогна
Цитирай
  newsm10
« Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 10:24 от 6tipi_82 »
Цитирай
Крема за корем на Лаксион е наистина страхотен! Родих преди три месеца и с негова помощ успях да стегна отново кожата в коремната област. В комбинация с малко упражнения резултата е невероятен! Препоръчвам ви го!
Цитирай

Варна

с тези акции..., хубаво де, ами и ние консултантите на Орифлейм ако почнем така да пускаме Mr. Green, няма проблем, дано се отзоват повече мами, аз съм си доволна от моята си марка Peace
Цитирай
извинявай но това е лечебна козметика,и е точно за проблемни зони,вие от Орифлейм каква лечебна козметика предлагате?
Цитирай

Варна

добре, не споря, само казвам че е все козметика, а по тв- то бях гледала че няма лечебна или медицинска козметика newsm78, но дано има желаещи, успех Peace
Цитирай
благодаря Wink
Цитирай

Варна

А нещо като каталог или някъде където да разгледаме предлаганите продукти?
Цитирай

Варна

ми то момичето беше дало мейл да пишем там ако се интересуваме Peace
Цитирай

Sofia

Аз явно падам от небето, но за първи път чува за тази марка Embarassed Ще ти пиша на имейла за повече инфо Smile
Цитирай

Варна

не си само ти и аз не я бях чувала Peace
Цитирай
здражейте мамчета,и аз сам мама на 6 месечно бебе и имах проблем с кожата на корема но откакто ползвам крема за стягане на L'ACTION сам много доволна,тази козметика има невероятни неща,има крем за крагоже около очите,крем за отпуснат бюст и мн други неща,ако ви интересува ми пишете на емайл:nadi4ka_82@abv.bg,в момента има 30%намаление
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.