Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia-Pavlovo

Здравейте Hug
Бременна съм в 20г.с. и имам ужасни болки в кръста направо едва ходя:( На доки съм утре,но искам да Ви попитам Вие имах те ли болки в кръста толкова рано и съответно какво правихте?На масажи ли да ходя нещо да се мажа ли направо не знам Rolling Eyes но чесно казано много боли Crying or Very sad
Благодаря Ви предварително  bouquet
Цитирай

Шумен

Единственото решение е почивка. Повечко ще лежиш и ще ти мине. И аз имах такива болки и така се оправих.
Успех и леко бременеене Hug
Цитирай

В полето на неограничените възможности.

Ами нормално е. При всеки е индивидуално някой имат по-късно няккой по-рано, но щом от сега си така представям си какво ще е като станеш в 32-та... лежи повече. Няма друг лек, колкото за мазането може да се консултираш с доктора. Леко бременеене!  bouquet
Цитирай

под голямата лоза

Бременността ти напредва, а с това се увеличава и тежестта в кръста ти.
Отдай се на активна почивка  Wink
Цитирай

София

Единственото решение е почивка. Повечко ще лежиш и ще ти мине. И аз имах такива болки и така се оправих.
Успех и леко бременеене Hug
и аз така мисля леко бремене и от мен newsm10
Цитирай

Разград

Съчувствам ти.Знам колко много боли.Имам леко изкривяване на гръбначния стълб и при 2-те си бременности имах чувството,че ще умра от болките в кръста.Казвала съм на лекаря си,но нищо не са ми изписвали.Лежиш си в най-удобната за тебе поза,или се разхождаш(аз така правех,никак не се успокоявах).
Цитирай

Заради такива болки спрях работа в 20 г.с.  Sad Много е неприятно, но е нормално. Гледай да не стоиш дълго време седнала - лежи или се разхождай.  Peace
Цитирай

София

Най-добре се консултирай с лекаря, защото с мазането трябва много да се внимава: все пак са лекарства. Аз се мазах с едно загряващо, но не помня как се казваше. В крайна сметка не ми помогна, а и не можех да полягвам, защото бях на работа. Беше ужасно, но с времето ми мина. Слава Богу беше само период. Лека бременност. Very Happy
Цитирай

През девет земи в десета

Най-добре се консултирай с лекар.Аз пиех магнезий,той не се изписва само когато имаш контракции,а и за отпускане на мускулите. Hug
Цитирай

Аз имах същите болки но в сомото начало на бременноста. Изписаха ми папаверин.Отиди на лекар.
Цитирай

и аз имам чувството че ще умра от този кръст. толкова ме боли , че даже на сън като се обръщам или си раздвижвам краката се събуждам от болки. а съм още в 30 гс. незнам как ще е за напред, но всички казват , че е нормално.......
Цитирай

Кръстът ме боли на моменти. В началото на бременността едва мърдах, после спря да ме боли, сега към края пак почна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.