Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

София

Моля да ми кажете: нагоре или надолу са пишките на момченцата Ви, когато слагате памперс? Чувам какво ли не по темата....

Hug
Цитирай

София

Педиатърката каза нагоре.Слушам я,но много често беше мокър.Затова сега подгъвам горния край на памперса,но пак се мокри понякога.
Цитирай

София

Мен винаги са ме учили, че пишокът трябва да е нагоре. Но с Мартин, тъй като му е още много голям памперса, когато пишокът е нагоре, се подмокря на кръста. Така че засега го слагам надолу, а като понапълни малко памперса /имам предвид като размер/ вече ще го слагам нагоре.
Цитирай

София

Нагоре. Но сигурна съм че не е фатално ако не е всеки път нагоре. На мен ми се е случвало понякога да не го правя по правилата  Smile
Цитирай

Варна

Разбира се че надолу. Дори да се намести нагоре, пишлето само ще си слезе надолу. Каква е логиката да се слага нагоре?! Това че лекарката е казала така, не значи че винаги е права.
Цитирай

Нагоре.
Цитирай

днес тук, утре там...

Ще следя темата , че и мен ме вълнува същото  newsm78
Цитирай

София

Помня , че когато бях малка майка ми повиваше брат ми и задължително му слагаше пишока нагоре. Сега обаче като питах нашата педиатърка тя каза, че с памперситв е почти невъзможно да се закрепи нагоре--и няма проблем ако е надолу.
Цитирай

Разград

Миналото лято,през най-горещите дни съм държала сина си по цял ден голичък,така и спеше.Забелязах,че докато спи пишока му почти непрекъснато беше във възбудено състояние,и това нееднократно.Аз и преди това го повдигах нагоре,но съм се чудила защо трябва.Е,незнам дали това е отговора,но за мен е логично.
Цитирай

SOFIA

Учудвам се че лекар ти е казал да го слагаш нагоре в памперса няма начин да стои нагоре дори и да го сложиш. Никога не сам слагала пишката нагоре. Но в крайна сметка всеки сам решава кое е правилно и логично разбира се.
Цитирай

на едно място

ivonska,за първи път чувам,че трябвало да има определена позиция на пишока???? newsm78 Thinking
Аз на моето синче никога не съм му го поставяла нагоре.Всъщност май веднъж го направих(преди да проходи) и после съжалих,защото пишаното излезе от памперса навън,само толкова.То е естествено да си седи надолу, #Cussing out когато е в спокойно състояние.Незнам какви са тия педиатърки дето дават разни шантави съвети и само шашкат излишно хората!
Цитирай

Разград

Добре де,забелязала съм,че и мъжът ми така си го намаства(нагоре) в слипа,вероятно му е по-удобно,ще го питам.
Цитирай

Бургас

Нагоре  Peace
Цитирай

София

Все тая Peace

Така и така няма да седи както сте го сложили Mr. Green
Цитирай

France/Antibes

Надолу бе хора! Освен ако не искате всичко да излиза извън памперса Mr. Green В книгите пише - надолу.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора