Нагоре или надолу пишката в памперса?

  • 7 223
  • 63
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Моля да ми кажете: нагоре или надолу са пишките на момченцата Ви, когато слагате памперс? Чувам какво ли не по темата....

 Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Педиатърката каза нагоре.Слушам я,но много често беше мокър.Затова сега подгъвам горния край на памперса,но пак се мокри понякога.

# 2
  • Мнения: 150
Мен винаги са ме учили, че пишокът трябва да е нагоре. Но с Мартин, тъй като му е още много голям памперса, когато пишокът е нагоре, се подмокря на кръста. Така че засега го слагам надолу, а като понапълни малко памперса /имам предвид като размер/ вече ще го слагам нагоре.

# 3
  • София
  • Мнения: 368
Нагоре. Но сигурна съм че не е фатално ако не е всеки път нагоре. На мен ми се е случвало понякога да не го правя по правилата  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
Разбира се че надолу. Дори да се намести нагоре, пишлето само ще си слезе надолу. Каква е логиката да се слага нагоре?! Това че лекарката е казала така, не значи че винаги е права.

# 5
  • Мнения: 374
Нагоре.

# 6
  • Мнения: 990
Ще следя темата , че и мен ме вълнува същото  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 273
Помня , че когато бях малка майка ми повиваше брат ми и задължително му слагаше пишока нагоре. Сега обаче като питах нашата педиатърка тя каза, че с памперситв е почти невъзможно да се закрепи нагоре--и няма проблем ако е надолу.

# 8
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Миналото лято,през най-горещите дни съм държала сина си по цял ден голичък,така и спеше.Забелязах,че докато спи пишока му почти непрекъснато беше във възбудено състояние,и това нееднократно.Аз и преди това го повдигах нагоре,но съм се чудила защо трябва.Е,незнам дали това е отговора,но за мен е логично.

# 9
  • Мнения: 132
Учудвам се че лекар ти е казал да го слагаш нагоре в памперса няма начин да стои нагоре дори и да го сложиш. Никога не сам слагала пишката нагоре. Но в крайна сметка всеки сам решава кое е правилно и логично разбира се.

# 10
  • Мнения: 100
ivonska,за първи път чувам,че трябвало да има определена позиция на пишока???? newsm78 Thinking
Аз на моето синче никога не съм му го поставяла нагоре.Всъщност май веднъж го направих(преди да проходи) и после съжалих,защото пишаното излезе от памперса навън,само толкова.То е естествено да си седи надолу, #Cussing out когато е в спокойно състояние.Незнам какви са тия педиатърки дето дават разни шантави съвети и само шашкат излишно хората!

# 11
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Добре де,забелязала съм,че и мъжът ми така си го намаства(нагоре) в слипа,вероятно му е по-удобно,ще го питам.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 560
Нагоре  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 064
Все тая Peace

Така и така няма да седи както сте го сложили Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 465
Надолу бе хора! Освен ако не искате всичко да излиза извън памперса Mr. Green В книгите пише - надолу.

Общи условия

Активация на акаунт