СНБМ - инициативи - 4-та част

  • 12 053
  • 363
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 181
Една пресна новина - Програмата за детегледачките вече старира  Peace
Вчера е приет Националния план за действие.
Мисля да пусна тема за това и в самия форум "Майки бъдещи и настоящи", защото иам хора, които не четат тук, какво ще кажете?

# 46
  • Мнения: 4 978
По повод на срещата утре:

- Готови ли са ГСО и отчета за дейността на сдружението?
Тъй като по устав се приемат от УС е добре да използваме срещата за целта.

- Кали, понеже не видях в дневния ред такава точка:
.... и да решим относно управлението ще се ръководим ли от устава или не, защото едно сме писали, а друго правим и така си спъваме много работата.
ако искаш я добави или пиши тук какво имаш предвид...

# 47
  • Мнения: 2 070
Аз няма да дойда. Янито има температура, а тази седмица имах работа и основно баща и се занимаваше с нея, вчера цял ден също, гледа я, чисти, готви, не мога да ги оставя така пак сами и тя болна. Казва, че я болят крачетата и ръчичките, сигурно е тоя гаден грип дето цялото тяло те боли от него, не е висока температурата засега.
Приятна и ползотворна среща момичета, ако има нещо, по което смятате, че и аз тр да гласувам звънкайте ми на 0898817948.

# 48
  • Мнения: 4 978
Аз също няма да мога да присъствам.
Ако има нещо ми звъннете.

# 49
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз ще дойда, но двете ми приятелки няма да могат- едната е с контракции, а на другата и е болно детенцето.

# 50
  • Мнения: 2 070
Яна е с 39'5   Нурофена я свали на 39, егати, чудя се кака да действам. Имам и ефералган свещички. Горкото, направо е неадекватно.   Sad

# 51
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Здравейте, момичета!

Аз бях в болница с пневмония и чак сега се връщам в къщи. Все още съм на антибиотик и продължавам лечението в къщи. Нямам време да изчета всичко и ще наваксвам тепърва   Laughing
Поздрави и се пазете!

# 52
  • Мнения: 4 978
Здравейте, момичета! ...

Марийче, добре завърнала се!  Hug
Не знаех за болницата, но се радвам че вече си си у дома.
Всичко е наред, нали?



Дес, ужасно е, не ви ли стигнаха болежките досега   Sad
дано скоро се оправите  Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 6 170
Марийче, добре завърнала се!  Hug
Не знаех за болницата, но се радвам че вече си си у дома.
Всичко е наред, нали?

Аз също ти пожелавам бързо оздравяване.
Виждам, че вече си минала 16 г.с. Надявам се, че с това вече са си отишли гаденето и главоболието.


Деси, температура на Яна е висока. Води ли я на лекар?

# 54
  • Мнения: 2 070
Ami obadih se na dejurniq v poliklinikata i toi kaza da i davam kakvoto sum kupila i ako do dva chasa ne q svali da mu se obadim da pratqt lekar na domashno poseshtenie. nurofen i dadoh i ot izvestno vreme poddurja 38, jiznena e, ne spira da durdori, polqgva ot vreme na vreme. zapasila sum se i sus sveshtichki. utre otivame pri lichnata, moje i da i izsledvam sekret da se vidi kvo, nali ima bezplatni konsultacii.

Kak mina sreshtata?

# 55
  • Мнения: 1 671
И аз се интересувам как мина?

# 56
  • Мнения: 1 000
Статия за Годишния финансов отчет на НПО
http://www.bcnl.org/newsbg.php?n=201

Изрових един страхотен отчет и плагиатствам в момента.
Като го поуформя спрямо дейността ни ще го кача в пощата...
предполагам, ще ми отнеме известно време

Мими...дано вече си добре
Дес...и вие дано да се оправите бързо

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 09:28 от BgViki

# 57
  • Мнения: 2 534
http://www.erogance.net/news/index.php?bl=true&n=79&t=n
http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=23&open_article=3394

Мими , радвам се , че вече сте добре , жалко че се е наложило да преминеш през това и то в този момент

# 58
  • Мнения: 2 070
Яната снощи вечерта вече нямаше температура и сега вече е съвсем свежарка, никакви симптоми за нищо, утре пак на ясла. Грип за ден явно. Ама и аз и направих яка атака с цитросепт - 4 пъти и дадох през деня по 4 капки и отделно и есберитокс. Сега ми помага, прибира прането от сушилката и го тръска, нищо, че е сухо.  ooooh!   Laughing
Мими, стискам палци и с бебчето да са наред нещата.

Мълчите си вие, нищо не казвате, после ще ни карате да четем протоколи.  Wink
Дойдоха ли нови момичета?

# 59
  • Мнения: 1 828
Здравейте момичета,

Срещата мина много добре. Минахме по всички точко от дневния ред. Приехме новите членове и разпределхиме задачите, така че всеки да върши по нещо. До ден два ще кача протокола в пощата (Кали чакам да ми пратищ файла, мила).

За малкото събитие по проекта с ФРГИ стегнахме до идеята, че можем да направим някакво представление с актьори (има познати) и дечицата заедно с някакв леко коктейлче с хапки и т.н.  за родители и спонсори. Мислихме за куверт от рода на 10-15 лева, като обявим за какво е.
 
Разбрахме за КАТ да свормираме една "работна група" и да дейдстваме горе-доле по плана, който съм пратила вече на пощата. Групата е Хриси, Кали, Ради, Влади, Жени, Вики, Ани, аз (дано не изпускам някой, че карам по памет  newsm78) - Ине и тебе те броихме. Разбрахме се да се уговаряме за среща след като мине обучението с ФРГИ.

Още се разбрахме тази седмица всеки да нахвърля и прати по пощата контакти на различни познати организации, медии и институции, които смята, че биха ни били полезни за този проект, за да се ориентиреме по-добре как да действаме. Имаме да помагаме и с въпросника за обучението на Кали и Ради другата седмица.

Обсъждахме още някои технически решения за сайта и правилата за разходите на СНБМ. Най-общо казано, за всеки разход трябва да се взима фактура или квитанция с печат (когато говорим за дарения). Пепи, която ни е нов член и счетоводител, ще провери въпроса какъв документ ние ще трябва да даваме, когато на нас ни бъдат правени дарения.

Това е в кратце.

Хриси е със счупен компютър и ако има нещо важно, звънете й на телефона.


Момичета, оправяйте се бързо и вие и децата. Грипа  #2gunfire и другия път да сме всички.

Общи условия

Активация на акаунт