Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

Раднево

Та това ми е въпроса?
И кога ползвате компактната и кога прахообразната?? Hug
Цитирай

BG

Ползвам антибактериалната на Manhattan. (Но не всеки ден.)
Много съм доволна от нея!
Цитирай

София

Ползвам на прах - сутрин при първото гримиране. С четка нанасям. Компактната е за корекции и имам в чантата, но почти не ползвам. Марка - Орифлейм
Цитирай

Моята е със светлоотразяващи частици на Bell, много е приятна.  Hug
Цитирай

Пловдив

В повечето случаи ползвам компактна, но сега си купих една прахообразна на Пупа и съм много доволна. Иначе съм ползвала от компактните на Манхатън антибактериалната и Клиник.
Цитирай

Sofia

Антибактериалната на Манхатън  Peace
Цитирай

София

Антибактериална на Манхатън. Доволна съм.
Цитирай

София

Rimmel Stay Matte.Нанесена на лицето стои много добре, допада ми, а съм ползвала всякакви пудри от средния клас козметика. Също харесвам и на Максфактор - Cream puff.
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire
Цитирай

при Arctic Monkeys

имам 2 на Манхатън-антибактериална и бронзираща
Цитирай

в ябълковата градина

На Чифели - кремообразна.
Цитирай

София

Компактна от различни марки.
Цитирай

И аз ползвам на Манхатън антибактериалната Peace. Но лятото само.Тогава е топло и фдт. се разтича. Пудра зимата не използвам. Всъщност не слага никога и двете.фдт и пудра едновременно - нее Naughty
Цитирай

Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing
Цитирай

Компактна на манхатън и на прах на ейвън.
Цитирай

София

Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing
Ползвам собствена гъбичка за пудра или четка.Самата пудра нямаше. Ама не е в това проблема, нещо в структурата й е.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора