Раждане с упойка и заплащане

  • 2 781
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 242
Исках да видя има ли нещо вярно, че ако не раждаш при уговорен лекар, не ти слагат упойка и обратното? Ще се радвам да посочвате и в коя болница сте раждали?

Шири се мнението, че за да не дели парите израждащият с анестезиолог, в повечето случаи лекаря не го вика. Естествено зависи и от болницата. Изключваме случаите в които обстоятелствата са определили слагането или не на упойката (например ако е било бързо раждане).

# 1
  • Мнения: 154
Spored men tova sa gluposti.Az si platih na ekip,koito moia lekar svika i niama6e nikakuv problem.Daje dadoh parite dva dena sled kato rodih i vsi4ko si be6e ok.Rodih v Sheinovo i platih 650lv.Moje da ti se vidiat mnogo ama tezi pari se razpredeliat na celia ekip ot 5 4oveka.I upoikata vliza stestveno.Ostanah mnogo dovolna i e sujaliavam 4e si platih Grinning

# 2
  • Мнения: 8 505
Първа опция.В Шейново преди малко повече от 2г.

# 3
  • Мнения: 851
Родих преди три месеца в Шейново с епидурална упойка!Бях при доктор Мишел и съм Ужааасно доволна. Той е прекрасен лекар, седя ми до краката от 9 до 3 часа /сиреч цял ден/.Дето се вика той ми роди детето Laughing. Исках епидурална и той веднага извика една прекрасна анестезиоложка /обаче съм много зле с имената и хич не й помня името ooooh!/, която ми сложи упойката. Въобще нямаше проблеми  Flutter Даже анестезиоложката ми помагаше при раждането Hug Това което се чува са неверни неща поне що се касае до моя опит в Шейново. Peace

# 4
  • Мнения: 7 640
парите за упойката са само за анестезиолога, дори и да ги дадете на гинеколога си, той със сигурност ще ги предаде където трябва- ще си ги потърсят просто.

Може и ез уговорка с лекар, на място да поискаш да те обезболят, стига да има такава възможност, няма да ти откажат.

# 5
  • Мнения: 227
Раждах в Шейново без уговорка и ми сложиха упойка след като си поисках,платих за упойката на анестезолога.

# 6
  • Мнения: 999
Раждах в Шейново без уговорка и ми сложиха упойка след като си поисках,платих за упойката на анестезолога.
При мен беше по същия начин, на същото място.

# 7
  • София
  • Мнения: 978
И аз раждах с епидурална упойка в Шейново. Цената е 150лв. Заплащат се след раждането

# 8
  • Мнения: 2 677
Родих без уговорка и без упойка. Не съм питала изобщо дали ще ми сложат, тъй като не исках.

# 9
  • Мнения: 142
Аз родих в Тина Киркова с предварителна уговорка при д-р Гергов. Безкрайно съм доволна. Извика анестезиолог и ми сложи упойка веднага когато поисках. Този токтор за мен е най-добрия а аз съм ходила при много гинеколози .

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Раждах в Шейново, преди почти 4 год. Родих с уговорка и ми сложиха упойката, която исках.

# 11
  • Мнения: 11 003
Епидуралната упойка винаги се плаща (около 100 лв.), без значение дали имаш уговорка с лекар или не.

# 12
  • Мнения: 7 474
С уговорка и упойка  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 8 932
В Шейново парите за анестезиолога са твърда сума 150лв и не зависят от уговорки с лекаря, така че е по-лесно да получиш упойка без въобще да си се уговаряла с някои предварително.
В Тина Киркова се води, че упойката е безплатна и съответно докторите преценяват дали имаш нужда, т.е. ако си с уговорка има доста по-голяма вероятност да ти сложат.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 10:42 от Aннa

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 806
С уговорка и упойка  Peace
И аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт