Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Мнения: 1 465
Никак няма да ми е излишен някой лев допълнително по време на майчинството и се чудех дали изобщо е възможно да се изкарват легално пари докато съм в майчинство.
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Мнения: 8 230
Цитирам ви отговор от списание "Труд и осигуряване", бр.1 от м. януари 2007 г.

"... Съгласно официалното становище на МТСП - изх.№ 33/866 от 21.10.2004 г. и издадените въз основа на него указания на НОИ - изх. № 91-01-272 от 23.11.2004 г. няма пречка през времето , през което едно лице, работещо по трудово правоотношение ползва отпуск по чл. 164 от КТ  и чрез работотдатуля му се изплаща парично обезщетение за отглеждане на малко дете по чл. 53 от КСО, да упражнява трудова дейност на друго основание, пре друг работодател или възложител"
Цитирай


Мнения: 4 451
Само да допълня. Може и при същия работодател да работите, не е задължително да е друг. Но ако работите при същия работодател - на граждански договор.
Цитирай


Мнения: 1 465
Много благодаря за информацията!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.