Отзиви за пеещ стол за хранене с люлка ?

  • 1 395
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 90
Молбата ми е ако някоя от вас вече се е сдобила с въпросното столче -http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1678 нека сподели впечатления .
Моята драма се състои в това, че се поболях по тали люлка http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?cPath=32&products_id=164 ,но не мога да преживея цената ... Twisted Evil Проверих и в щатите същото това нещо струва 100 $ и няма да дам 384 лв. та ако ще да се поболея !!!! Да му се незнае- толкова ли сме богати българите, та ни товарят с чак такива надценки ?! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Искам да заместя въпросната люлка с люлеещо столче за хранене, което ми се струва по-разумна покупка.
Та, питам ако някоя мама го има, дали ще ми мине номера да го ползвам като люлка, докато сме малки ?

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 22:06 от grig

# 1
  • Мнения: 3 457
ladida be6e s takova stol4e ,no posle mai go prodade-be6e dovolna  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 151
Виж тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=159901.0

Ще се прави обща поръчка от австрийския сайт на Фишер Прайс. http://www.fisherprice.at/
Разгледай люлките. Цените са като за Европа - в евро. Но са поне 100-150 лв по-евтини от тук. (става въпрос за люлките).
Има една преносима люлка от серията Аквариум за около 60 евро. Още не мога да я забравя.
Има и люлка 3 в 1. Може да се използва до 3-4 годишна възраст на детето.

http://www.fisherprice.at/fisher-price-babygear-Kat367.html?cpg=3

Ако се включиш в общата поръчка почти няма да усетиш транспорта и банковия превод.

Ние имаме люлка на Graco и мога да ти кажа, че това е най-полезната ми покупка за бебето. Много често заспива в нея. Играе си, дори и понякога го храня в нея. Почиства се и се пере много лесно.

# 3
  • София
  • Мнения: 115
Аз имам и Дондолиното, и въпросната люлка на Фишер Прайс - и от двете съм страшно доволна newsm10, но люлеенето в люлката не може да замени люлеенето в столчето. Naughty Много често приспивах сина ми в тази люлка, тя е интересна и с играчките, които се въртят, светят и плуват  рибките в морето и т.н., докато нагласата за столчето е все пак друга - там се храни бебчо и между другото след хранене може и да се полюшка. Моето мнение е, че което и да избереш ще бъдеш много доволна, но в никакъв слючай едното не може да замени другото... За цената съм напълно съгласна, че е висока, но това са покупки за качествени стоки все пак.........не зная .........аз просто я преглътнах и толкоз, в момента се радваме и на столчето, и на люлката.  Желая ти успех в избора!  smile3525

# 4
  • София
  • Мнения: 2 298
Ние сме точно с това столче. Беба беше на 3.5 месеца, когато я сложихме в него и тогава го използвахме само като люлка. Тя се кефеше много вътре, а майка ми, която я гледаше (аз се върнах на работа) беше страшно доволна, защото я оставяше там през деня за 15-20 минути и така успява да свърши някоя и друга работа.
После я захранихме направо в него.
Удобно е, системата за закопчаване е сигурна, лесно се поддържа, защото седалката се почиства с мокра кърпа, а другото върху нея се пере.
Имай предвид обаче, че електронната люлка е до 10 кг. на детето.
И сега се храним в столчето, а девойката се кефи като ни дразни с таткото пускайки  музиката и увеличавайки я "до дупка".
Ако те интересува нещо по-конкретно - питай.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Молбата ми е ако някоя от вас вече се е сдобила с въпросното столче -http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1678 нека сподели впечатления .
Моята драма се състои в това, че се поболях по тали люлка http://eshop.marseltoys.com/product_info.php?cPath=32&products_id=164 ,но не мога да преживея цената ... Twisted Evil Проверих и в щатите същото това нещо струва 100 $ и няма да дам 384 лв. та ако ще да се поболея !!!! Да му се незнае- толкова ли сме богати българите, та ни товарят с чак такива надценки ?! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Искам да заместя въпросната люлка с люлеещо столче за хранене, което ми се струва по-разумна покупка.
Та, питам ако някоя мама го има, дали ще ми мине номера да го ползвам като люлка, докато сме малки ?
Тази история ми е много позната... Tired Преди 7 месеца имах абсолютно същите терзания като теб, бях се поболяла по тази люлка...
В един момент взех решение да купя директно Дондолино-то, хем да имам люлка хем стол за хранене. Относно стола нямам абсолютно никакви забележки, много е хубав.  Като люлка обаче ще можеш да го използваш малко време: най-много до 4-5 месец. Говоря във вариант задвижване с батерии (или ток: на мен брат ми ми го приспоби така с адаптор със скорости). Просто когато килограмите на бебето нарастнат няма такъв капацитет. Ще можеш да го люляш единствено ръчно.
В последствие се сдобих от ибей с такава люлка:


http://www.fisherprice.at/fisher-price-babygear-Kat367/fisher_pr … 441791ac455613be5
Просто е страхотна, горещо я препоръчвам. Може да се ползва до 4 -5 години. (18 кг). Освен това става и за стол за хранене (има стационарно положение), а по-късно и като люлеещ стол за по-голямо дете.
Страйпър ти е дала линк към темата, където няколко мами се уговарят за обща поръчка от Фишер Прайс, Австрия. Като си разделите разходите по доставката ще стане съвсем прилична цената.
Ако има още нещо, което те интересува, питай!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 298
...Като люлка обаче ще можеш да го използваш малко време: най-много до 4-5 месец. Говоря във вариант задвижване с батерии (или ток: на мен брат ми ми го приспоби така с адаптор със скорости). Просто когато килограмите на бебето нарастнат няма такъв капацитет. Ще можеш да го люляш единствено ръчно...

Електронната люлка наистина има ограничения, както по-горе съм писала до 10 кг (посочено и в инструкциите), но ти доста по-негативно си представила нещата, освен ако някое бебе не достигне тези 10 кг. до 4-тия си месец  Laughing
Моята девойка беше от "по-тежките" деца, направи тези килограми някъде при навършени 11 месеца и до тогава без проблем ползвахме електронната люлка.
Въпроса е височината на седалката да се регулира точно спрямо килограмите на детето, за да пада тежестта на правилното място - необходимо условие за задвижването на люлката с батериите ...

Не агитирам конкретно за това столче, както вече е писано и някои люлки могат да се ползват за хранене, но има и едно друго предимство на столче за хранене: когато детето поотрасне, но още не е готово за обикновен стол, столчето за хранене се приближава до масата и така детето започва да се храни със семейството "на една маса" - при нас това е традиция вечер и през уикенда, а не виждам как може да стане с люлката.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
...Като люлка обаче ще можеш да го използваш малко време: най-много до 4-5 месец. Говоря във вариант задвижване с батерии (или ток: на мен брат ми ми го приспоби така с адаптор със скорости). Просто когато килограмите на бебето нарастнат няма такъв капацитет. Ще можеш да го люляш единствено ръчно...

Електронната люлка наистина има ограничения, както по-горе съм писала до 10 кг (посочено и в инструкциите), но ти доста по-негативно си представила нещата, освен ако някое бебе не достигне тези 10 кг. до 4-тия си месец  Laughing
Моята девойка беше от "по-тежките" деца, направи тези килограми някъде при навършени 11 месеца и до тогава без проблем ползвахме електронната люлка.
Моята дъщеря е на 9 месеца без една седмица и тежи 8200 . Нямам желание за безсмислени спорове, просто пиша и споделям моите наблюдения, а те са, че можех да използвам електронната люлка на стола докато дъщеря ми бе на 4-5 месеца! След това като я пусках след 20-тата секунда спираше да се люлее (като подчертавам е с нови батерии, а и е направена да работи и на ток. В същото време, когато идва приятелката ми нагости слагам малкото й бебче на стола люлката работи без проблем. А що се отнася до люлянето на стандартната люлка и тази на стола за хранене: изобщо не може да има никаква база за сравнение.
Това е моето мнение! Разбира се имаш и други!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 90
Много ви благодаря за полезната информация ! Май и аз като Diana_321 ще си взема и стола и люлката, но както ме посъветвахте- ще си ги внеса отвън. Diana , вярно е че Fisher Price и Peg Perego са марки, за които си заслужава да платиш повечко , на на дубъл в цените няма да се съглася Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Не е въпроса дали можем да си го позволим или не- въпроса е принципен и няма да се поддам на такъв рекет !!! А, скоро на тези копелдаци ще им се наложа да си коригират цените и да спрат да ни дерат по 100 кожи или ще загинат #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Пак ви благодаря много - с инфото, което ми дадохте вече не стои въпроса дали това или онова- просто ще си купя и двете неща !  bouquet

# 9
  • Мнения: 451
много ви моля да ме ориентирате как да се включа в общата поръчка. писах на ЛС на Stryper, защото само това ми хрумна. ще съм страшно благодарна за помощта. Желая усмивки на личицата на всички бебчовци

# 10
  • Мнения: 4 151
Препратих ЛС-то ти на момичето, което организира общата поръчка. Надявам се тя да ти пише и обясни.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 298
...Като люлка обаче ще можеш да го използваш малко време: най-много до 4-5 месец. Говоря във вариант задвижване с батерии (или ток: на мен брат ми ми го приспоби така с адаптор със скорости). Просто когато килограмите на бебето нарастнат няма такъв капацитет. Ще можеш да го люляш единствено ръчно...

Електронната люлка наистина има ограничения, както по-горе съм писала до 10 кг (посочено и в инструкциите), но ти доста по-негативно си представила нещата, освен ако някое бебе не достигне тези 10 кг. до 4-тия си месец  Laughing
Моята девойка беше от "по-тежките" деца, направи тези килограми някъде при навършени 11 месеца и до тогава без проблем ползвахме електронната люлка.
Моята дъщеря е на 9 месеца без една седмица и тежи 8200 . Нямам желание за безсмислени спорове, просто пиша и споделям моите наблюдения, а те са, че можех да използвам електронната люлка на стола докато дъщеря ми бе на 4-5 месеца! След това като я пусках след 20-тата секунда спираше да се люлее (като подчертавам е с нови батерии, а и е направена да работи и на ток. В същото време, когато идва приятелката ми нагости слагам малкото й бебче на стола люлката работи без проблем. А що се отнася до люлянето на стандартната люлка и тази на стола за хранене: изобщо не може да има никаква база за сравнение.
Това е моето мнение! Разбира се имаш и други!  bouquet



Наистина идеята не е да водим безсмислени спорове   bouquet, но не следва да заблуждаваме мамите които се интересуват, че електронната люлка може да се ползва само докато бебето стане на 4-5 месеца.
Обърни внимание на тази част от моето изказване, която не си пренесла в твоя цитат - тя дава отговор на въпроса как електронната люлка може да функционира до достигане на 10 кг. на детето.

Права си че не люлеят еднакво люлка и стол, не споря за това.
Мама grig така или иначе вече се е ориентирала да си вземе и двете.
 

Общи условия

Активация на акаунт