а вие как щяхте да постъпите?

  • 2 959
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
Жена с пари е като луд с картечница Simple Smile

Тук пък вzех, че се zасегнах.  Wink. Да не обобщаваме, моля. Има и жени, които полzвата главите си zа мислене.
не исках да засягам никого Peace ,просто такъв е лафа,казвах за себе си че видя ли се с  малко повече в джоба и почвам да купувам или да си мисля да купувам какво ли не и много ме яд като съм тръгнала да плащам наем примерно(към 400 лв,за 2 месеца) че тия пари ще ги дам за това,а няма да се поразходя и да си купя някакви глезотийки  Peace

# 31
  • Мнения: 1 494
Мъжът ти те провокира- нямаше да е така спокоен ако го беше направила. И със сигурност би си направил по-различни изводи от настоящите. Но все пак нещо дребно бих си купила на твое място- за самочувствие. А сметките са си отговорност и задължение, ако нямаш други пари е глупаво да не ги платиш- пак на твоята глава ще паднат + още една голяма доза нерви...

# 32
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ПлаЩам сметките и си купувам неЩо ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.

# 33
  • Мнения: 4 629
Зависи май колко съм ядосана. Иска ми се да си мисля, че бих постъпила отговорно като теб и бих платила сметките, но...Ако много ми е причерняло може и да похарча парите за себе си

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 207
сметките и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО нещо за себе си, засега съм добре мъжо плаща всичко а аз само харча с детето

# 35
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Само аз ли не виждам връзката между скандала с бабата и неплащането на сметките на семейството? Нали не си ядосана на мъжа си, а на баба му? Как точно ще и върнеш, като накажеш себе си и него? Плащам си сметките, независимо дали съм ядосана или супер щастлива - за мен тези нещо не са свързани, пък и гардеробът ми прелива от дрехи - не са последна мода, разбира се, но ми стигат.

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 17:00 от ШоколаДка

# 36
  • Мнения: 236
Само аз ли не виждам връзката между скандала с бабата и неплащането на сметките на семейството? Нали не си ядосана на мъжа си, а на баба му? Как точно ще и върнеш, като накажеш себе си и него? Плащам си сметките, независимо дали съм ядосана или супер щастлива - за мен тези нещо не са свързани, пък и гардеробът ми прелива от дрехи - не са последна мода, разбира се, но ми стигат.
ами има връзка с мъжо живееме при баба му и майка му аз съм поела всички сметки за да им помогна и да ги облекча финансово,защото бабата и майката са на една заплата от 300 лева дето я изкарва майка му/само парното е 200лева,ако те го плащат сети се какво ще ядат цял месец/,но след като бабата се държи гадно с мен,защо аз да продължавам да ги плащам?плащам всичко и получавам едно отвратително отношение от бабата,най-големия майтап беше днеска-значи преди 1 седмица бабето направи зеле с моркови салата и разбира се предложи на мъжо ми да си вземе,на мен не както винаги  #Cussing out обаче никой не я яде тази салата и днес след 1 седмица тя ми вика  ''Вземи си салата,има в хладилника''само да уточня че тя не обича да хвърля храна ама хич,а понеже салатата не върви и днеска ми я предложиха.
 Съотвтно казвам на мъжо че това е супер некоректно,а той ми каза че най вероятно днеска се е сетила да ми предложи,е питам се аз защо не ме пита преди седмица кога го пита него?то не е за пръв път,но много ме дразни....иначе има къде да отидеме да живееме, но не сме там за да им помагаме....ЕЙ ТОВА Е ПРАВИш ДОБРО И В ЗАМЯНА ПОЛУчАВАш ЛАЙНО С ИЗВИНЕНИЕ НА ВСИчКИ КОИТО ГО чЕТАТ ТОВА.

# 37
  • Мнения: 843
Само аз ли не виждам връзката между скандала с бабата и неплащането на сметките на семейството? Нали не си ядосана на мъжа си, а на баба му? Как точно ще и върнеш, като накажеш себе си и него? Плащам си сметките, независимо дали съм ядосана или супер щастлива - за мен тези нещо не са свързани, пък и гардеробът ми прелива от дрехи - не са последна мода, разбира се, но ми стигат.

  Видях я тази връзка,  ама човек/обръщам се към авторът на темата/, трябва да порастне, че да разбере..горният ми постинг   има някаква насоченост..  , но не и правила.
      1.  Ако ще се ядосваш на мъжът  си -   ядосвай се за Негови грешки... не за тези на родата Му. / Семейството е Твое и Ваше, не  ТЯХНО, пъкк!/  спестява нерви, не, че нещо...
     2. опитай се   да ги харесваш... Само защото  тяхният син или внУк те обича..  не значи  че те  те приемат.  Те все още    ще те считат за "ГРЕШКА"..  по навик-        и4 това минава за дни./ В добрият случай.

 отвлякох се от темата...  оууу
       

# 38
  • София
  • Мнения: 4 588
плащам и си купувам нещо,дори да е дребно.
И аз така. Wink

# 39
  • Мнения: 3 674
Парите 250 лева твои ли са или общи с мъжът ти...не разбрах? Мъжът ти не участва ли в плащането?? newsm78
При нас вси4ко се  пла6та  общо...
 В случаи 4е  само аз плащам сметките(както подразбирам от постинга ти) бих платила сметките и пазарила за ядене и бих намекнала на любимия 4е вече два месеца се мечатая за преса за коса...ама пусти сметки дето трябва да ги плащам сама...не ми остават парички за преса.6те се наложи да ми купи ,след като ми казва"ами за6то не го направи?"...ами защото пусти сметки...кое по-напред.Така де... Mr. Green

# 40
Когато съм ядосана с кинти в джоба бих платила сметките или в другия слу4аи бих накупила дрешки за малката (доставя ми по-голямо удоволствие от колкото да ги пръсна за мен)

Общи условия

Активация на акаунт