Отговори
Мили момичета,
 нуждая се от помощ!!! Началото на цикъла ми беше на 31.12, положителен ОВУ тест - 10.01, болки - 12.01/вероятна овулация/. Средна продължителност на цикъла 29 дни. Направих тестове за бременност на 24, 26 и 29.01 и все са отрицателни. Утре ще си измеря БТ, иначе телесната ми темп. варира между 36.5 и 37.4, като повечето време е малко над 37. Нямам абсолютно никакви болестни симптоми!!!! Иначе на 27 и 28 ме боля кръста и яйчниците, имах яко разстройство и газове. Това мина но температурата остана. Обикновено по време на менструация имам разстройство. Съвсем почнах да се обърквам! По-добре да дойде лелката ако не съм бременна, че поне да се успокоя, пък и по-бързо да дойде следващата овулация. За инфо опитваме от 4 месеца. Пожелавам късмет на всички като мен!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! newsm10

# 1
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Здравей, Петя! Спокойствие, спокойствие и пак спокойствие! Имаш си го закъснението, имаш и някои симптоми, но сега ще трябва да почакаш! Можеш да си направиш и кръвен тест ако искаш, но май наи сигурно си остава посещението при чичо доктор. Стискам палци!!!

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Кръвен тест  Flutter

# 3
  • Мнения: 4 555
Така като те чета, има доста голям шанс да си бременна. Явно напрежението от чакането не ти понася, така че най-добре си направи кръвен тест.
Стискам палци! Hug

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравей! И аз съм "за" кръвния тест.  Peace Той ще си покаже най-добре дали има нещо.

А иначе телесната температура не е от значение. Важна е базалната Т, измерена сутрин веднага след като се събудиш. Да не би да си имала предвид нея?  newsm78

Късмет и дано се е получило!   bouquet

# 5
Благодаря на всички за помоща! Hug
Днес си мерих БТ в 8ч. - 36.6 - май е малко вероятно да има бебче, но не ми идва още! През уйкенда ходихме на гости на свекито #2gunfire и там ми се опънаха нервите, та може и от това да е закъснението, ще почакам още два дни за и ако няма нищо ще направя кръвен тест. Успех на всички чакащи!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 368
Стискам палци и се моля да стане така,както искаш! PraynigУспех!

Общи условия

Активация на акаунт