Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета мойта бебка плаче на сън на какво може да се дължи това.Благодаря предварително за отговорите bowuu Love

« Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 08:35 от Доня Туфиня »
Цитирай

Старата столица

Продължително или проплаква само?
И Кали плачеше нощем,но поради много причини-в началото(на вашата възраст)за ядене,после от зъбки,после се е случвало да проплаква само-явно нещо сънува.
Цитирай

София

Може да е превъзбудена или има колики, а може просто да сънува нещо? Мартин беше на 2 седмици, когато за първи път започна да бълнува. #Crazy Даже доста често се смее с глас насън, проплаква или гука.
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

и мойта бебка проплаква също на сън и аз се чудя от какво е newsm78

Цитирай
проплаква само
Цитирай

Бургас

И Тери проплакваше като малко бебе,но също така и се смееше на сън.Отдавах го на това че сънува нещо/бебешко/,защото сега направо си реве.
Цитирай

Често ни се е случвало /и сега даже/Може да е от много неща-от колики до емоционално изживяване WinkНе мисля ,че е повод за тревоги  bouquet
Цитирай

София

Ани пък снощи за първи път се разрева на сън много силно и не можа да се успокой дълго време, чак хлипаше. Иначе и друг път е проплаквала и се е усмихвала, чак да се смее на глас още не съм имала щастието да я чуя.
Цитирай

Варна

В периода на коликите беба също проплакваше доста често на сън. По - късно, когато коликите спряха и тя започна да спи спокойно и непробудно, но от седмица-две отново стана неспокойна и започна да хленчи и проплаква, сега според мен са зъбките.
Цитирай

Sf

Моника винаги плаче на сън.Проплакава, давам й биберонка и тя се успокоява.
Цитирай

Пловдив

Насето като беше бебе плачеше гласовито само когато е гладен. А иначе е проплаквал, сякаш че сънува. Сега като голям вече съм сигурна, че плаче защото сънува. Мисля, че няма причина да се притесняваш  Peace
Цитирай

София

Яна също проплакваше като бебе. Мисля, че е в реда на нещата Peace
Цитирай

На 1 месец детенце , не се притеснявай.....сигурно  го дразни кортемчето.Питай доктора на консултациите  другия път.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.