За капките Саб

  • 2 352
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
Давах му ги до 4-тия месец. В началото, когато коликите бяха по-силни ги давах преди всяко хранене и после постепенно ги намалих, докато спряха коликите.

# 16
  • Мнения: 499
Мами искам да попитам капките за колики Саб по колко пъти на ден могат да се дават?
На всяко хранене означава ли че мога да ги давам 7 пъти на ден ?

# 17
  • Мнения: 832
По - принцип мисля, че може, на упътването не пише ли? Но защо да даваш на всяко. Аз например започвах да му слагам в млякото от 12 натам, защото коликите по - принцип се образуват в следобедните часове.

# 18
  • Мнения: 601
Аз слагах на всяко хранене в млякото.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Предполагам че може.Аз давах само вечер,но при Тери бяха слабо изразени.

# 20
  • Мнения: 1 666
Мами искам да попитам капките за колики Саб по колко пъти на ден могат да се дават?
На всяко хранене означава ли че мога да ги давам 7 пъти на ден ?

Да, точно това означава, но не очаквай чудеса!

# 21
  • Мнения: 545
Аз давах само вечер, тъй като само тогава имаше колики. Не виждах смисъл да му давам, когато не трябва...

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз също давах само следобяд и вечер капки против колики.
Ако след всяко хранене има колики, май е добре да помислиш за друго АМ.

# 23
  • София
  • Мнения: 275
На всяко хранене слагах, не са вредни. Като започнаха да намаляват-само след обяд.

# 24
  • Мнения: 3 089
аз знам, че се дават всеки път преди хранене. иначе не действали. то не че действаха особено като давахме редовно, но поне нещо правехме по въпроса  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 793
всеки път, преди ядене и ги давах и на всяко ядене Peace

# 26
  • Мнения: 451
аз слагах на всяко хранене, моята бебка беше с адски колики и не е вярно, че са само следобед, вечер или когато там. Моята се гърчеше като грешница по цял ден, а върховните пикове бяха сутрин към 9-10 и привечер.Мисля, че на опътването има максимална доза, но те стигат за целия ден. Успех в борбата с този ужас за бебетата и околните

# 27
  • Мнения: 145
Не бива да се превишава и прекалява с капките!Моето бебе получи запек когато му давах САБ!ТЕ ЗАПИЧАТ ЖЕСТОКО!Препоръчвам ви еспумизан макар че и двата вида са химия,он според мен второто е по-ефикасно,а ако кърмите яжте огромни количества копър просто и ефективно и помага на бебето Ви!Освен това копър може да дамвате и на детето има чайчета,а ако те не върщшат работа сварете си копър в домашни условия в билковите аптеки има семенца сушен и е чедесно средство против колики.
Запека е друго зло за малкото същество и никак не е препоръчителен за малкото създание!
Късмет на всички мами!

# 28
  • Варна
  • Мнения: 773
започнахме с Еспумизан но са много слаби, следва Саб симплекс 2 шишета като ги давах на всяко хранене по 20-25 капки, но не виждах ефект дереше се постоянно.Последно купих бейбинос те са на билкова основа дадох и 2 пъти и коликите изчезнаха, а може би и времето им е отминало. Grinning

# 29
  • Мнения: 100
На всяко хранене , излишното количество се изхвърля с акото.

Общи условия

Активация на акаунт