Най-хубавия уикенд

  • 32 306
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 232
Предлагам да си споделяме за места, където сме прекарали добре уикенда - може и да не става за дълга почивка, но за отпускане в карая на седмицата - да.
Последния път бяхме насред гората - в местността Бяло камене, над с.Старосел, в Средна гора. Базата е бивш пионерски лагер, сега  блокчетата са основно ремонтирани. Има двойки и тройки стаи, всяка със санитарен възел. През лятото има външен басейн. Насред "дивотията" е, но си има покритие на телефоните Laughing Гледката къв Пловдив /особено нощем/ си заслужава.
А декември месец бяхме в Арбанаси Heart Eyes Там остана сърцето ми...Вила "Гераниум" и страхотната жена, която ни обслужваше. Ето инфо
еееееееееееееее явно с теб имаме един и същи вкус с две ръце за вила Гераниум и Арбанаси,както и за бяло Камене,препоръчвам също ихотел Ичера в село Ичера намира се на 20 километра от Сливен
http://www.ichera.com/

# 61
  • Мнения: 1 232
Ооо, цала година си мечтаем за почивка в Доспатските гори през юли от 5-6 години. Ние ходим в пансион Панайотови в Сърница, преди да открием тях ходехме в Тихия кът на Доспат. Peace
десетка за пансион Панайотови в Сърница  bouquet

# 62
  • Русе
  • Мнения: 112
На 3 и 4 март бяхме във Велико Търново, в хотел "Царевец". Възхитени сме!
Прекрасно обслужване, интериор с много вкус направен, уют и всички съвременни удобства и то само срещу 75 лева общо за 4 души. Освен това хотелът е с идеално местоположение - точно до площада срещу хълма, от стаята си наблюдавахме светлинното шоу "Звук и светлина". Определено това е нашия избор за почивка във Велико Търново

# 63
  • Мнения: 74
да се включа и аз
набелязала съм си няколко обекта
и аз гладам да има място за игра на децата и да няма много шумотивица
http://business.vratza.com/index.php?r=firmi%2Fhoteli%2Ffeia& … p;lang=bu#dejnost
http://www.tryavna.bg/web/brashlyan/
http://vilaveneta.hit.bg/index.htm
а този хотел си го е харесал мъжът ми защото доста са наблегнали на спорта
http://www.komitite.com/index.html
дано съм ви била полезна

# 64
  • Мнения: 104
За феновете на топлата минерална вода препоръчвам хотел"ВИТАЛИС"-Пчелин.Изкарахме страхотен WEEKEND там.С удоволствие бихме повторили.

# 65
  • Мнения: 210
Тази седмица ли сте били във Виталис,защото и аз бях и едва ли ще повторя.

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тази седмица ли сте били във Виталис,защото и аз бях и едва ли ще повторя.

защо?

# 67
  • Мнения: 158
Наскоро посетихме Велинград - Грандхотел Велинград..чисто нов Спа хотел със страхотен басейн и Спа -център...Персонала е много мил и услужлив..Храната също беше ок. Въобще доволна съм...Изкарахме страхотен романтичен уикенд с мъжа...

# 68
  • Мнения: 210
Тази седмица ли сте били във Виталис,защото и аз бях и едва ли ще повторя.

защо?

Ами най-вероятно защото изискванията ми са по-голями,което незнам дали е за добро или за лошо.
Първо страшно се ядосах на това,че нямаше халати никакви,дори и под наем,до сега не ми се беше случвало в хотел парадиращ да е спа,такова нещо.
Второ обслужващият персонал в ресторанта беше под всякаква критика,по 30 мин. чакахме да ни донесат минерална вода примерно,а за яденето да те говориме,а пък колко пъти ни объркаха поръчката,просто не ми се коментира.
Трето ресторанта за да го почистят,го затваряха когато им скимне и при въпрос от моя страна кога ще бъде отворен,момчето от рецепцията едва ли не ми вдигна скандал,за нахалният въпрос,при положение,че работното му време през събота и неделя е от 08:30 до 24:00,без да е написано някъде за почивка.
Но в никакъв случай не мога да отрека,че масажистките са страхотни и естествено минералната вода е супер.
Та това е .

# 69
  • Мнения: 1 269
Наскоро посетихме Велинград - Грандхотел Велинград..чисто нов Спа хотел със страхотен басейн и Спа -център...Персонала е много мил и услужлив..Храната също беше ок. Въобще доволна съм...Изкарахме страхотен романтичен уикенд с мъжа...
Може ли малко по- подробна информация. Имаме желание да отидем тримата  на пролет във Велинград  за събота и неделя  и се интересувам . Благодаря!

# 70
  • Мнения: 158
quote author=pazzza link=topic=161068.msg3454766#msg3454766 date=1174058541]
Наскоро посетихме Велинград - Грандхотел Велинград..чисто нов Спа хотел със страхотен басейн и Спа -център...Персонала е много мил и услужлив..Храната също беше ок. Въобще доволна съм...Изкарахме страхотен романтичен уикенд с мъжа...
Може ли малко по- подробна информация. Имаме желание да отидем тримата  на пролет във Велинград  за събота и неделя  и се интересувам . Благодаря!
[/quote]

Значииии...хотела е чисто нов...Намира се на върха на един хълм, малко след СПА хотел "Олимп". Аз съм била почти навсякъде
във Велинград...И този хотел определено ме грабна...чисто е...топло..и стаята,където бяхаме беше много голяма и с огромна истинска спалня..а не две събрани легла....Закуската е ок...Храната също ми допадна...Има басейн, доста топъл до коленета за децата...За големите си има отделен огромен басейн + джакузи...Само ресторанта като място не ми хареса...Огромен е..и някак си не ми е уютен..Но,иначе, всичко останало е на ниво.  С една дума: ОТИВАЙТЕ...
Забравих да кажа, 4е има специална стая за децата, където им прожектират аним. филми и ги забавляват нещо...
Дано останете доволни:)

# 71
  • Мнения: 1 679
От Добринище с лифта се качихме до хижа Безбог - природата там е прекрасна. С часове скитахме из гората.

Бих препоръчала и друг маршрут - из природен парк Рила до хижа Скакавица.

И не на последно място - от хижа Вихрен към върха - още една незабравима екскурзия.

Не случайно и трите места бяха пълни с чужденци - не търсеха лукса, а прекрасната природа и чистия въздух.

Това лято ще повторим със сигурност.

# 72
  • Мнения: 3 674
От Добринище с лифта се качихме до хижа Безбог - природата там е прекрасна. С часове скитахме из гората.

Бих препоръчала и друг  маршрут- из природен парк Рила до хижа Скакавица.

И не на последно място - от хижа Вихрен към върха - още една незабравима екскурзия.

Не случайно и трите места бяха пълни с чужденци - не търсеха лукса, а прекрасната природа и чистия въздух.

Това лято ще повторим със сигурност.

Smiley този маршрут  ми зву4и много познат.И ние ходихме на хижа Безбог...не с лифта ами с кра4ката. Вървяхме много..ама си заслужава6е...Природата е невероятна...Моя съпруг се накъса да снима с камерата...толкова съм горда  с  на6ата природа. Heart Eyes
Ходихме и на хижа П.Яворов ..и хижа Вихрен и езерото "Окото" .Нямама думи.... Flutter

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 18:00 от roza66

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За феновете на топлата минерална вода препоръчвам хотел"ВИТАЛИС"-Пчелин.Изкарахме страхотен WEEKEND там.С удоволствие бихме повторили.

да попитам теб или който знае...
Там може ли да се ходи само за неделята? Просто само тогава мъж ми почива и няма как да отидем още в събота?
Мерси  Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 1 450
И аз няма да повторя във Виталис, а преди много често ходехме. На нас ни вдигнаха скандал, защото при липсата на халати, поискахме 2 допълнителни кърпи! Храната в ресторанта е ужасна! Иначе реновираните стаи са много приятни, но обслужването е под всякаква критика!

Общи условия

Активация на акаунт