ЯНУАРСКИ мами с нетърпение чакат бебета-подаръци с вълнение!!!

  • 10 448
  • 314
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 289
Здравейте от мен.

Тоти спинка сега,а аз му дооправях сайта.Направих сайт на бебешока и съм го пуснала,ако някоя мам реши да си направи и тя на мъничето.
Аз ползвам мокри кърпи на Молфикс-засега няма обриви или да се е подсичал.Само се протри на едното краче (даже кожичката му се бели) от едни памперси,които слагах два дни.Засега е по-спокоен откакто му дадох Еспумизан-а.Дано и занапред да действа.

Някой бил ли е вече на първа консултация?Колко сте качили като сантиметри и килограми?


Днес Тоти става на един месец   Party Черпя ви кой каквото му душа иска...а от мен е това  

# 31
  • София
  • Мнения: 6 794
Иве, Сано има в склада в Люлин, зад Шел до Малчика, поне аз съм купувала от там.
С килограмите - имам 4,5 да свалям още, работя по въпроса. Корем нямам, обаче таза ми се е разширил ужасно, сега ще чакаме да се свие. Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 3 099
Намерих кърпичките Сано:
http://papagal.net/index.php?main_page=index&cPath=79

# 33
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ползвам някакви кърпи за дупе, но не са Памперс. Обрива си седи на едно ниво за сега- нито по-добре, нито по-зле.
Нас ни мъчат ужасни колики вечер обаче нищо не съм купила, не знам от кои капки да взема Tired Сутринта се съдра от рев, направо откачих........ Вчера таткото успя да я приспи, сега имаме уговорка вечерите да са негови Mr. Green

# 34
  • София
  • Мнения: 541
Нас ни мъчат ужасни колики вечер обаче нищо не съм купила, не знам от кои капки да взема Tired
Аз мисля, че активната съставка и на саб-а и на еспумизана е една и съща.
По този повод може ли мамитата, които ползвате инфлакола да кажете на него каква му е активната съставка?
А за подсеченото дупе пробвай с Бочко.

# 35
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Еййй цял ден го няма тоз сайт #Cussing out #2gunfire Нас ни почнаха коликите пак, отивам да дундуркам Crazy Утре ще взема еспумизан ппък да видим

# 36
  • Мнения: 871
Егати сайта, скъсах си нервите от проби да влезна, ама нъцки.
Иначе днес бяхме в Южния парк около 2 часа Sunglasses
Санди, ти излизаш ли вече? Има ли мами, които ще се разхождат в Южния парк?

# 37
  • Мнения: 385
и при нас таткото взе еспумизан и за сега само веднъж сме го пробвали. За дупето пидито каза да го мажем с Бочко и зехтин-а за сега и ако до понеделник-вторник не мине ще ходим на преглед. Сменихме и памперс с хъджис (или както е там) и ще видим за тези кърпички (досега бяхме с на Sebamed и май не е от тях а по-скоро от памперсите), щото все пак гозабърсвам преди да го измия - понякога бая се е омазал  hahaha Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 3 099
К'во, наистина става с тоя сайт??????????????????????? То бива, бива да е счупен, но днес беше върхът. И без друго напоследък е доста тегав и едвам се зарежда, губят се постинги и т.н..... А на нас това ни е прозорец към света!  smile3516

# 39
  • Мнения: 385
дайте да ви питам нещо преди да изчезне сайта пак. Има ли някоя от вас която да се разхожда в градинката на Св. Тройца?

# 40
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Намазах и дупето с мустела, мостричките дето ни ги даваха на училище и се моля да мине Praynig Сега горкото в просъница се буди и проплаква и после пак заспива. Очаква ме трууудна вечер пак Crossing Arms
Иначе утре съм решила с космонавта и  завита с одеало на разходка край езерото, само да не е много студено. Вие там край Южния сте много, около мене няма никой Cry Ще трябва да си харесам някоя мама да и се присламча Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 300
Що така се шашкате бе хора, Shocked навремето като са нямали мокри кърпи бебетата пак са се подсичали вие откъде сте сигурни че е от кърпичките. Аз ползвам на Памперс и съм много доволна. Ние също бяхме се подсекли но се мазахме и за два дена всичко отшумя аз продължавам с кърпичките и нямам никакви пробреми.

# 42
  • Мнения: 104
за подси4ане пробваи бейби тан

# 43
  • Мнения: 1 289
И моя мъж сега ми е купил на Памперс,като свърша с другите ще ги ползвам и ще дам и аз мнение.Спят ли децата ви през деня?Малкия днес не е спал-смо около 1 час към 15часа-заспива ,сепка се и се събужжда.Сега заспа,но да видим за колко време.

# 44
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз нямам оплаквания от кърпите Памперс сензитив,явно си е до кожа и бебе.Цял ден умрях от яд заради тоя нет.Вече много ми се излиза навън с малката,ама още ме е шубе да не прихванем тоя грип #Crazy,а на терасата не е същото.Айде разписах се,отивам да гледам Слави Hug

Общи условия

Активация на акаунт