Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
Докога според вас е "прилично" да се ходи с ботуши? Според мен до средата на Април е нормално, но се чудя какво мислите вие по въпроса.
Цитирай

не мисля, че това е свързано с "приличността", а с желанието на съответната жена
Цитирай

Прилично ли?Ами докато позволяват климатичните условия Wink
Цитирай

София

зависи от ботушите и от времето. а също и от обувките ти за следващия сезон. "приличността" е най-малката грижа...
Цитирай

Burgas

И аз не виждам за каква приличност става дума, при положение, че продават и летни ботуши.
Аз нося ботуши, докато ми е комфортно. Зависи от времето най- вече, а не от конкретния месец.
Цитирай

До кога, от кога.... Сещам се за едно ужасно време точно на рожденния ми ден на 02.09. Както си беше лято предната вечер,на другият ден се изсипа един дъжд,беше толкова студено,че си бяхме с ботуши. В късния следобед пак с чехли... луда работа  Crazy
Цитирай

Аз пък се чувствам най-комфортно с ботуши. Просто най- много ми харесва как стои на крака. Затова си ги нося докато не стане топло и после веднага минавам на сандали,чехли и т.н. Мразя обувки, все не мога да си харесам... #Crazy Къв такъв човек съм...?!  newsm78
Цитирай

под звездите

И аз не виждам за каква приличност става дума, при положение, че продават и летни ботуши.
Аз нося ботуши, докато ми е комфортно. Зависи от времето най- вече, а не от конкретния месец.

Peace
Цитирай

dokogato ti se iska Very Happy
Цитирай

Springfield, VA

Според зависи, но зимните ботуши изглеждат нормално до края на април(най-много) и след това след септември....

На мен ми се е случвало да премина направо от ботуши на сандали, но това ми е крайно неприятно, щото много обичам пролетно-есенните обувки, а като стане от студено направо горещо и не мога да си ги нося  Mad
Цитирай

София

Аз нося до Април ботуши после обувки и от Октомври пак ботуши може и от Ноември зависи от времето.
Цитирай

Аз пък се чувствам най-комфортно с ботуши. Просто най- много ми харесва как стои на крака. Затова си ги нося докато не стане топло и после веднага минавам на сандали,чехли и т.н. Мразя обувки, все не мога да си харесам... #Crazy Къв такъв човек съм...?!  newsm78
Оо и аз съм така.
Може просто по нашите магазини да няма хубави обувки  Mr. Green
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Докато започне да излиза пара.  Laughing
Цитирай

Зависи от времето.
Цитирай

вече в собствен дом

Докато започне да излиза пара.  Laughing
35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора