«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 958 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
помогнете ми кка да почист€ абсорбатора Smile
÷итирай

—офи€, ћанастирски ливади

ћнени€: 1 111
дай малко повече инфо какъв е и кое точно искаш да му чистиш - филтрите, отвън ли, ако е със миещ се филтър може и в ми€лна машина, аз често ми€ питите на мо€ на мивката с веро и веднъж на 2-3 седмици ги слагам в ми€лната; отвън мо€ е иноксов и ползвам препарат за инокс, това е, дано да съм ти била полезна!
÷итирай
» питите и сами€ абсорбатор почиствам с обезмаслител.Ќай-лесно и най-бързо newsm10
÷итирай

—офи€

ћнени€: 242
ћо€т е с посто€нен филтър и него го пускам в ми€лната, иначе ползвам обезмаслител и препарат за инокс.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 2 379
„етох и други теми за почистване на инокс, абсорбаторът ми е такъв, та си задавам въпроса: нормално ли е като използвам препарат на ћистър ћускул за инокс, по кърпата да има сиви следи... ј и малките точици, получени от изпарени€та не се отстран€ват... » какви са тези обезмаслители? ѕрепарат за грил, фурна и т.н ли? ѕростете за невежеството.
÷итирай

Ѕалчик

ћнени€: 5 382
Ќормално е да има силни следи, ако не е иноксов, а е бо€дисан в цв€т инокс. “во€т €вно е такъв.
÷итирай

¬арна

ак да разбера, при почукване дрънчи на ламарина  hahaha, тип каминен е..., да взема д апрочета за състава му по книжката, ако пише изобщо. Sick
÷итирай

Ѕалчик

ћнени€: 5 382
јми, не знам. –педположих това, защото при хладилниците също е така- изтърква се бо€та на бо€дисаните, а на металните нищо им н€ма.
÷итирай

ћнени€: 3 519
„етох и други теми за почистване на инокс, абсорбаторът ми е такъв, та си задавам въпроса: нормално ли е като използвам препарат на ћистър ћускул за инокс, по кърпата да има сиви следи... ј и малките точици, получени от изпарени€та не се отстран€ват... » какви са тези обезмаслители? ѕрепарат за грил, фурна и т.н ли? ѕростете за невежеството.
ќбезмаслител€т е чудо на хими€та. јз го ползвам за загорели тави ( например тефлоновата плоча от скарата или тавата, ко€то държа най отдолу във фурната). ѕродава се във всички големи магазини, пръска се. Ќа външен вид опаковката прилича на препарат за прозорци, но си пише че е обезмаслител. Ќапръскваш повърхността, изчаква се малко ( аз лично остав€м поне 20 минути, а често и повече ако имам друга работа). —лед това изплаквам само под течаща вода и пъхам в ми€лната.
Ќе съм го използвала за филтрите на абсорбатора, защото не ми е дошло на ум.
»наче т€х си ги ми€ доста често ( моите са 2 един до друг и се събират идеално в ми€лната), може би веднъж на 2 седмици и н€мат време да се изцапат кой знае колко.
÷итирай

варна

ћнени€: 1 046
Ќаскоро открих по препоръка на при€телки обезмаслителите чудо на природата са мо€ е Meglio  около 4 лева е в зависимост от магазина, свал€м си филтрите напръсквам , изплаквам и готово , за микровълновата го използвам също.ѕо едно време се б€х замислила за тези кърпички на драгон е мисл€ фирмата напоени с разни препарати ,за почистване на микровълнова, ширмове и разни други.Ќо този препарат ми свърши добра работа.
÷итирай

London, Sofia

ћнени€: 8 889
— ћеглио Peace
÷итирай

¬арна

ўе взема да опитам тези обезмаслители.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора