Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Взема де парче вестник и се надупчва с игличка, върху него се намазва мед.Така приготвеното се залепя върху гърдичките на детето.Снощи го пробвах и цяла нощ малката не е кашляла, а предните две вечери кашля цяла нощ.Много съм доволна, затова бързам да споделя, дано да помогна на някой. Peace
Цитирай

София

Това, което знам за тази процедура е , че не бива да се прилага на бебета поне до годинка. Медът затопля много бързо. Трябва да се прави изключително внимателно, нищо че някои го смятат за бабина деветина. Факт е, че наистина помага дори и при голям човек.
Цитирай

София

Помага ,но на дете не се слага на гърдичките ,а на гръбчето...
Цитирай

Правили са ми го като дете, ефект= 0.
Цитирай

London, Sofia

Майка ми едно време с това ни лекуваше с успех Peace
Цитирай

София

Ама детето спи с намазания вестиник ли? А как не се омазва цялото? А ако е за известно време - колко дълго?

Май схванах, меда е от към кожата, а вестника от към дрехата нали? Че първо си помислих, че дупките от игличка, са за да се просмуква бааавно меда през тях  Embarassed
Цитирай

Ами стоя така цяла нощ.ДА меда е от към тялото.А що се отнася до дупките нямам идея защо са, но така ми го казаха и така го направих. newsm78
Цитирай

И на мен са ми го прилагали... помня че имаше ефект, но ме притеснява мастилото от вестника....
Цитирай

сменете вестника с памучен или друг мек плат-мас и сода също е ефикасно.не се слага компрес на сърцето
Цитирай

София

На мен педиатърката няколко пъти ми е казвала да намажа детето с мед, но гърба й... Действало отхрачващо или нещо такова... Веднъж я мазах. Ако се наложи отново бих я мазала, вярвам в ефекта от меда.
Цитирай

In the jungle out there..

С този метод баба ми излекува бронхита на брат ми на времето Peace Прилагала съм го върху себе си като бях бременна и ефект наистина имаше Very Happy Народната медицина понякога работи Wink
Цитирай

Старата столица

Всичко що се прави с мед е успешно и лековито Peace!
В това вече се убедих сама,от личен опит.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.