Премахване на грима от очите

  • 632
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
С какво махате грима от очите си? Препоръчайте, моля, нещо за махане на грим, подходящо за хора , носещи контактни лещи!    Досега си го махах с двуфазен лосион на Ив роше, но нещо много взеха да ми падат миглите. Смених 3 спирали, но миглите продължават да си ми падат докато се разгримирам. Следователно е от продукта за разгримиране.
Освен това здравата се обърках вчера - една продавачка в мола ми каза, че двуфазните лосиони не са подходящи при контактни лещи. А аз досега проблеми с лещите от лосиона не съм имала... Бях се засилила да си купя  на Клиник, обаче продавачката така ме обърка, че сега имам нужда от повече мнения...
люс това ми каза, че Guerlian имат по-добри продукти за отстраняване на грима...

# 1
  • Мнения: 812
Не е вярно че двуфазните лосиони  за махане на грим не са подходящи за контактни лещи!  Naughty   Аз си почиствам грима с двуфазния лосион на Биотерм и мога за ти кажа че на него пише че е подходящ при използване на контактни лещи!Аз съм много доволна от него, Peace Така че който ти го е казал това е бил доста некометентен !

П.П. не ползвам контактни лещи !

# 2
Аз нося контактни лещи и ползвам на Виши. Много лесно сваля грима, въобще не е нужно да търкам, а само допирам върху очите и черното се разтваря.

# 3
  • Мнения: 156
Писала съм и друг път - дегримьор на Lumene.Аз съм много доволна от него и досега съм нямала този проблем с падащите мигли,а и пише,че е подходящ за чувствителни очи

Общи условия

Активация на акаунт