Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Извънкласни занимания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

където и да е,само да не съм сама

Искам вашето мнение:"Бихте ли пуснали детето си на лагер на тази възраст?".
   В нашата детска градина има от 1 до 5.04. лагер в Сандански.С мъжа ми се чудим дали да не пуснем малката.Знам,че там е много хубаво и въздуха е добър.
   Не мога да кажа повече подробности,но всякакъв споделен опит ще ми е от полза.
   Благодаря на всички предварително!
Цитирай

София

На 3 години на лагер... не бих я пуснала. Ще ме е страх.  А и вечер става поне по един път да ходи до тоалетна..., там кой ще се вдигне, заради нея в 2-3 часа?
Цитирай

aз не
нито на 4, нито на 5
в нашата детска градина организират ходене на море всяко лято, но няма да пусна сина си- според мен е малък, нямам пълно доверие на госпожите, нито съм сигурна, че на него ще му хареса
като ученик ще си помисля, аз ходих на детски лагер за първи път във втори клас
Цитирай

При хората, които обичам

Не, в никакъв случай Naughty Василена не става нощем, относително самостоятелна е, но да я поверя денонощно - не, не мога да го направя.
« Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 18:59 от ДЕ ВАня »
Цитирай

Sofia

Принципно съм ЗА лагерите, но от една по-осъзната възраст. Смятам, че на 3 години е твърде рано. Не, в никакв случай не бих го пуснала.
Цитирай

На три години не бих си пуснала детето, въпреки че е много самостоятелна за възраста си. Като стане на 5-6 ще се замисля...  Но ако има опция и аз да отида с нея на лагера, тогава да.
Цитирай

София

На тази възраст не бих пуснала детето си на лагер.
Цитирай

под голямата лоза

Още не мога да се престраша да пудна дъщеря си сама някъде, та дори и от ДГ с любимите госпожи  Thinking
Цитирай

София / Пловдив

На три години не бих я пуснала  Naughty и на четири и на пет също...
Сега като си мисля, може би чак в училище бих се решила.
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

На 3г. не. Даже и самите г-жи не ме съветват да го дам.  Stop

Но след 4.5-5годишна възраст и евентуално с щерката - бих.
Цитирай

София

Здравей, дъщеря ми е в същата група, знам за лагера в Сандански. Госпожата разказваше как миналата година ги водели в басейна (били са в резиденция Св. Врач), честно казано направо изтръпвам като си представя тригодишно дете край басейн без индивидуална грижа... Не бих я пуснала в никакъв случай, как ще пътува сама в автобуса да се лашка по седалката и т.н. и т.н.
Цитирай

Варна

Не бих  Naughty
Има време после да ходи по лагери.
Цитирай

New Zealand

На три години не бих си пуснала детето, въпреки че е много самостоятелна за възраста си. Като стане на 5-6 ще се замисля...  Но ако има опция и аз да отида с нея на лагера, тогава да.

И аз така. Томи беше на 2 години и половина на първия си лагер от градината, но с родители. Следващата година пак ходихме, пак заедно. Идеята на този лагер е децата да се опознаят по-добре, да се сближават, да се опознаят и семействата ... И двата пъти ходихме за по 5 дни. Беше много весело, но пак повтарям - с родител!
« Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 21:40 от Балалайка »
Цитирай

София

Ina78,
ако имаш пълно доверие на учителките и ако детето иска да отиде, ако и други деца от същата група отиват .... защо да не я пуснеш?! Пък и 5 дни не са голям период! Rolling Eyes
Аз съм "за"! Peace
Още повече и аз ходя по лагери и знам как учителките гледат децата там!  Hug
Цитирай

София

Не, не бих пуснала тригодишно дете на лагер.
Моят е на 3 и половина и не мога да си представя да го пусна сам - та той се буди по десетина пъти на нощ.
 Щерката сега бих я пуснала(но тя е вече на 7 г.)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора