3 годишно на лагер!!!

  • 2 705
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 069
 Тото беше 4та група в ДГ, когато отиде на първия си лагер точно в Сандански за 5 дни. Беше на 6 год. Справи се доста добре. Не успя да си загуби нищо и дори съжалих, че не пуснах Емил с него.
 Но на 3 год трябва да има много госпожи, които да се грижат като майки за всяко дете. Можеш да му приготвиш дрешки, бельо, чорапи за всеки ден в отделно пликче или нещо такова.

# 46
  • sf
  • Мнения: 10 142
дъщеря ми ходи по лагери от 3-годишна. когато беше на 1 бях с нея на едно море с детска градина. видях как госпожите се грижат за децата и оттогава не съм пропускала случай да не  я пусна.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз лично не бих пуснала дъщеря ми да ходи на 3 години на лагер. По няколко причини - дори и сега следобед госпожите не й дават да става да пишка когато иска и имахме няколко инцидента, а нощно време става поне 2 пъти. Това значи да ходи напикана 5 дена! И второ - и досега не иска да спи сама в градината следобед - било заради многото деца, било заради ветото с пишкането, което ни е голям проблем! Има време за лагери, не мисля че на такава ранна възраст е кой знае какъв "купон" за децата!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 044
на 3 г. - НЕ.

Голямата ходи на лагер от ДГ през есента на Момин проход за 1 седмица. Месец преди това беше навършила 5 г. Справи се без проблем, беше много доволна и от сега ме навива за летния лагер. Най-малките в групата им бяха на 4 г.

3-годишно и аз не бих пуснала. Ако е по-голямо детето и имате доверие на учителките, няма проблем с лагерите.

# 49
  • Мнения: 4 733
На 3 годинки и на лагер?! На инициаторите на идеята ( предполагам госпожите ), явно им се разхожда...Аз не бих си пуснала детето!

# 50
  • Мнения: 2 040
Не бих я пуснала на 3 год. .. да тръгне на у-ще, пък тогава ..  Peace

# 51
  • Мнения: 4 733
И като тръгнат на училище пак е трудно взимането на подобно решение Simple Smile

# 52
  • Мнения: 261
Звучи ми някак несериозно и безотговорно,извинявайте за откровенността, но според мен е така.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, на 3 години изключено да я пусна на лагер. Никакво доверие нямам на госпожите. Confused

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
За мен подобна опция не съществува  Stop  Naughty  Чак когато стане 2-3 клас ще се замисля по въпроса. За какви "веселяшки емоции говорим", та те са още бебета... Единственото, за което ще си мисли в подобен случай е, че е сама, че ги няма близките й... А да не говорим как аз бих побеляла за 5 дни  Stop

# 55
  • Мнения: 2 040
И като тръгнат на училище пак е трудно взимането на подобно решение Simple Smile

Сигурна съм, че е така, не си правя никакви илюзии .. но все ще дойде тоя момент някой ден ... оф, честно казано не ми се мисли от сега, какво ли ни чака ..  Grinning

# 56
  • Мнения: 4 733
Моята е втори клас и точно този въпрос стои на дневен ред пред мен-да я пусна или не. Определен голям фактор е доверието, което г-жата си е спечелила в очите на родителите. В найшия случай такова просто няма, съответно и лагер за малката няма май да има.

Общи условия

Активация на акаунт