За кокошка нема прошка!

  • 1 586
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
Голеп пич е тоя Слави Трифонов,а!
Продаде си "Хъмвито" тройно по-скъпо през Вот на доверие,а сега същия номер с ферарито "подарък от него"
Ха да е жив и здрав, а балъците с телефони на го .ухат! smile3501 smile3501 smile3501

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е, то не е задължително да се гласува...

Пък ако имаш ферари, предаване и екип защо да не направиш една такава проста организация и да врътнеш далаверата?
Всеки може да го направи.

# 2
  • Мнения: 448
Който може,го може!Така си е.Според мен на Слави му куцат реалити програмите,а иначе не е глупав.Ще го видим какво ще направи и с Muzik idol newsm78

# 3
  • Мнения: 3 423
Нема да барате Славито, ей!

# 4
Ами като има балъци да му пращат смс-и - утре и "Боинг" може да "подари"  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 671
Нито съм му пращала СМС-и, нито ще му...

Ай да пътува с вятъра, не ме кефи Слави и това е Naughty

# 6
  • Мнения: 1 418
Голеп пич е тоя Слави Трифонов,а!
Продаде си "Хъмвито" тройно по-скъпо през Вот на доверие,а сега същия номер с ферарито "подарък от него"
Ха да е жив и здрав, а балъците с телефони на го .ухат! smile3501 smile3501 smile3501
А ти наясно ли си кой дава Ферарито?

# 7
  • Мнения: 5 370
Ами направете го и вие, егати, оти требе само да плюем???
Е те това не го разбирам, честно, някой да ви е опрял пищова в главата или в телефона респективно? newsm78

# 8
  • Мнения: 351
Голеп пич е тоя Слави Трифонов,а!
Продаде си "Хъмвито" тройно по-скъпо през Вот на доверие,а сега същия номер с ферарито "подарък от него"
Ха да е жив и здрав, а балъците с телефони на го .ухат! smile3501 smile3501 smile3501
А ти наясно ли си кой дава Ферарито?

Аз, щот имах две,а жената не ще да кара,пък малката още няма книжка. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 217
Слав4о е голям пи4 PeaceВинаги съм го признавала.Много хитър,умен  и  единственият признат шоумен в България.Не смейте да го плювате Naughty

# 10
  • Мнения: 4 068
Няма да споря, че е добър професионалист. И беше голям шоумен, но яко се изтърка. Ама яко. Той и затова започна да подарява играчките си насам натам та белким натрупа малко зрителски рейтинг. Просто нищо при него не се променя, а еднообразието е адски скучно. Аз и музиката му харесвах преди, но той просто не мърда на никъде и новите му неща не струват. Нещо като Бон Джоуви и неговите все еднакви песни. Някъде бях чела, че следщата промоция на албум на Слави щяла да звучи така-" 4 ролки тоалетна хартия и последната ми простотия". Ако само мъничко промени концепцията и стила грешка няма да има.

# 11
  • Мнения: 1 671
.....

Някъде бях чела, че следщата промоция на албум на Слави щяла да звучи така-" 4 ролки тоалетна хартия и последната ми простотия".

Ренци, направо ме избухна в гръмогласен смях. Благодаря, разведри ми настроението преди сън  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 160
-" 4 ролки тоалетна хартия и последната ми простотия". ..
smile3532 newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 1 244
Не смейте да го плювате Naughty

Ти па ше ми кажеш!
Че го плювам, плювам, плювам, докат ме заболи устата...  Wink Като ме заболи, че го заплювам окончателно и тва е!

# 14
  • Мнения: 99
Голеп пич е тоя Слави Трифонов,а!
Продаде си "Хъмвито" тройно по-скъпо през Вот на доверие,а сега същия номер с ферарито "подарък от него"
Ха да е жив и здрав, а балъците с телефони на го .ухат! smile3501 smile3501 smile3501
А ти наясно ли си кой дава Ферарито?
Как кой Орлин  newsm53  Wink

Общи условия

Активация на акаунт